2009-06-22 Inter Stadium, Bratislava, Slovakia

astiz

Re: 22 czerwca 2009 - Bratysława, Inter Stadium

Post 23 cze 2009 20:55

prey pisze:No newdress miałeś farciola. Z drugiej strony będziesz miał co wspominać :)
Tak,bootleg to nie to samo :)
prey pisze:
Ekipa od maniany pochodzi ze Śląska :8
Ja się od takiego zachowania odcinam;nasza skromna ekipa,której fotki wrzuciłem,nie brała udziału w tej żenadzie.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 23 cze 2009 20:59

newdress pisze:Ja się od takiego zachowania odcinam;nasza skromna ekipa,której fotki wrzuciłem,nie brała udziału w tej żenadzie.
Ja nic takiego nie twierdzę ;) Ale widać nie tylko warszawka robi niezłe przedstawienia :8
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16515
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 23 cze 2009 21:02

newdress pisze:Żaden bootleg nie daje takich wrażeń,i za taki koncert mógłbym oddać wszystkie swoje bootlegi shodanowi
Jakbym chciał butlegi to bym se kupił, ale dzięki newdress. :)
A co do filmiku z Bratysławy - czego oni się ożłopali wcześniej? :lol:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 cze 2009 22:33

Newdress, gratuluje! :) Bedziesz mial co wspominac. Teraz obowiazkowo czekam na obszerniejsza relacja z Twojego koncertu ktora wrzucimy tutaj. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 23 cze 2009 22:51

Jari pisze:Bootleg TVN'u z Gwardii przy tej produckji to pikuś...

http://www.youtube.com/watch?v=ONbPD4bMqPY
:grins: :wstyd:O mamo ja pie....e :haha:Chyba czas zmienić dilera :haha: :haha:
No i gratulacje dla Newdresa :D
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
astiz

Post 23 cze 2009 23:48

Dzięki Wam wszystkim ;)
Oczywiście po troszeczku wrzucę jeszcze jakieś fotki :)


Tak w ogóle,życzę Mateuszowi i Rafałowi,żebyście w Pradze nie zmokli,tak jak ja w Bratysławie hehe ;)
Jari

Post 24 cze 2009 00:11

Dzisiaj w Budapeszcie mieli lepiej - Jezebel i AQOLust. A ekipa w Bratysławie to podobno Gliwice, a więc uwaga z Warszafką nietrafiona.
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 24 cze 2009 01:58

Jari pisze:Bootleg TVN'u z Gwardii przy tej produckji to pikuś...

http://www.youtube.com/watch?v=ONbPD4bMqPY
Nie, proszę... ;( ;( ;( "Koncert" na Gwardii to było wspaniałe widowisko w porównaniu z tym... ;( Żenada do kwadratu. Dobrze, że nie pokazali tego nigdzie w telewizji, bo musielibyśmy się z tego tłumaczyć w towarzystwie, tak jak z Blak Selebrejszyn :lol:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 24 cze 2009 07:22

Jari pisze:Dzisiaj w Budapeszcie mieli lepiej - Jezebel i AQOLust. A ekipa w Bratysławie to podobno Gliwice, a więc uwaga z Warszafką nietrafiona.
1. Jeden ciul czy to Warszawa czy Gliwice - komedia ta sama jak widac.

2. Kurde, to w Pradze w takim razie bedzie Home acoustic. Czy ja sie doczekam AQOL Live? Na poprzedniej niet, teraz raczej tez... :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
rafal
Posty: 12
Rejestracja: 31 maja 2009 15:10
Ulubiony utwór: Policy Of Truth
Lokalizacja: Ruchna

Post 24 cze 2009 10:19

Byłem w Bratysławie wczoraj koncert w deszczu poza tym ok. Strasznie daleko odemnie ponad 800 km
Jari

Post 24 cze 2009 10:46

Slick w Pradze będzie Home/Little Soul.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 24 cze 2009 11:34

:D

A Everything Counts cwaniaczku? :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 24 cze 2009 11:49

Jak wybrzmi Waiting For the Night to będiesz miał Everything Counts w Management's Room (Kessler Corner)...
Awatar użytkownika
burzliwy
Posty: 86
Rejestracja: 31 lip 2006 12:26

Post 26 cze 2009 02:18

SinnerInMe pisze:
Jari pisze:Bootleg TVN'u z Gwardii przy tej produckji to pikuś...

http://www.youtube.com/watch?v=ONbPD4bMqPY
Nie, proszę... ;( ;( ;( "Koncert" na Gwardii to było wspaniałe widowisko w porównaniu z tym... ;( Żenada do kwadratu. Dobrze, że nie pokazali tego nigdzie w telewizji, bo musielibyśmy się z tego tłumaczyć w towarzystwie, tak jak z Blak Selebrejszyn :lol:

boszzzze ale z ciebie sztywniak :/ dobrze że nie wszyscy są tacy i jeszcze do pewnych rzeczy podchodzą z dystansem.
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 26 cze 2009 03:13

Dystansu do pewnych rzeczy, w tym do własnej osoby mi nie brakuje, tylko wszystko zależy od sytuacji. Takie pajacowanie na własnym podwórku byłoby zabawne, ale na oczach tysięcy ludzi to moim zdaniem zwyczajna siara. :P
Jari

Post 26 cze 2009 08:56

burzliwy pisze:
SinnerInMe pisze:
Jari pisze:Bootleg TVN'u z Gwardii przy tej produckji to pikuś...

http://www.youtube.com/watch?v=ONbPD4bMqPY
Nie, proszę... ;( ;( ;( "Koncert" na Gwardii to było wspaniałe widowisko w porównaniu z tym... ;( Żenada do kwadratu. Dobrze, że nie pokazali tego nigdzie w telewizji, bo musielibyśmy się z tego tłumaczyć w towarzystwie, tak jak z Blak Selebrejszyn :lol:
boszzzze ale z ciebie sztywniak :/ dobrze że nie wszyscy są tacy i jeszcze do pewnych rzeczy podchodzą z dystansem.
A gdzie dystans tych ludzi? Bo mam wrażenie, że więcej w nich fanatyzmu niż zdrowej zabawy...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 26 cze 2009 20:37

Raczej gorzały we krwi niż rozumu w głowie. :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
burzliwy
Posty: 86
Rejestracja: 31 lip 2006 12:26

Post 27 cze 2009 00:54

SinnerInMe pisze:Dystansu do pewnych rzeczy, w tym do własnej osoby mi nie brakuje, tylko wszystko zależy od sytuacji. Takie pajacowanie na własnym podwórku byłoby zabawne, ale na oczach tysięcy ludzi to moim zdaniem zwyczajna siara. :P
Gdzie ty widzisz te tysiące ludzi? :o

Pewnie chciałbyś żeby większość zachowywała się jak publiczność w teatrze i najlepiej gdyby jeszcze byli w krawatach bo jak wiadomo już od zarania dziejów: "klient w krawacie jest mniej awanturujący się". :haha:

czołem abstynenci :twisted: ;)
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 27 cze 2009 01:05

Czołem, to tamci się winni puknąc o coś twardego ;(
Sorry, ale ta "szopka" to nie jest luz dla mnie, tylko tzw. "żenua" i "żal.pl" ;(
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
astiz

Post 01 lip 2009 16:56

Oto kolejne fotki:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na koniec mój zmaltretowany bilet :P


Podziękowania dla: Dave'a Gre,Maciosa DAVEtionala,Oli Hasisii,Fronta,Pauliny oraz dla Pana kierowcy ;)