Dzisiaj jest 21 cze 2018 10:05

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

"Spirit"
Going Backwards 17%  17%  [ 2 ]
Where's The Revolution 0%  0%  [ 0 ]
The Worst Crime 17%  17%  [ 2 ]
Scum 8%  8%  [ 1 ]
You Move 0%  0%  [ 0 ]
Cover Me 25%  25%  [ 3 ]
Eternal 0%  0%  [ 0 ]
Poison Heart 8%  8%  [ 1 ]
So Much Love 8%  8%  [ 1 ]
Poorman 0%  0%  [ 0 ]
No More (This Is the Last Time) 8%  8%  [ 1 ]
Fail 8%  8%  [ 1 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Spirit
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
Słucham Spirit pierwszy raz od naprawdę dawna w całości (jeśli wierzyć lastowi, to Where's The Revolution słuchałem ostatnio 25 marca 2017 roku xD), fajna płyta. Może faktycznie powinni rozwiązać zespół po tym albumie, lepszego zakończenia kariery by nie mogli mieć.

ps. <hipsta opinia> Eternal to jeden z najlepszych utworów śpiewanych przez Marcina.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Surrender
Ano minął rok od premiery, a Spirit w przeciwieństwie do SOTU i Delty nic u mnie nie stracił. Niektóre utwory wręcz zyskały (WITR).
W ogóle aż do Eternal jest po prostu perfekcyjnie.

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Kaczuchy
A ja powiedziałbym inaczej - u mnie właściwie taka idealna seria zaczyna się gdzieś w okolicy Poison Heart. Przedtem mamy taki słabszy moment w postaci You Move, ale poza tym i tak poziom jest wysoki. Specjalnie często w ostatnich miesiącach całości nie słuchałem, ale zdania specjalnie nie zmieniłem i raczej się nie zmieni.

Personal Jesus
Personal Jesus
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Stripped
Eternal jest spoko, płyta dobra, naprawdę dobre single, klipy mogłyby być lepsze w dwóch ostatnich a zwłaszcza brakuje mi klipu do studyjnej wersji Going Backwards, tamta wersja z sessions to lipa bez jaj. Odrobinę żal że jednak nie stać ich było na ciut odwagi by promować jakkolwiek Scum czy Fail które na wyróżnienie zasłużyły moim zdaniem. Album dobry na zakończenie kariery, popieram opinię ale chętnie posłucham jeszcze kilku płyt jeśli tylko potencjał dopisze :) ta płyta to największa zaskoczka od Excitera i nadzieja że mogą nagrywać przyzwoite płyty które są o czymś istotnym, brakowało mi tego w ich tekstach ostatnio.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 384 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]