Global Spirit Tour

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bąbel
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2017 22:30

Re: [tour] Global Spirit Tour

Post 11 lip 2017 22:39

Oddam DWA bilety do Wawy. ..może ktoś jeszcze szuka ??? Pomóżcie proszę - popytajcie ;-)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 lip 2017 09:25

Oddasz, czy sprzedasz?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 13 lip 2017 12:22

Odda! Przecież napisał… :grins:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 14 lip 2017 13:38

Jest pierwsze nagranie z deski z trasy, transmisja radiowa. Set festiwalowy.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 15 lip 2017 03:19

Z jakiej deski?
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 15 lip 2017 16:54

"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 17 lip 2017 19:46

Dzisiejszy koncert odwołany, Dave w szpitalu. Mam nadzieję, że to nie jest nawrót nowotwrowy :/
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 17 lip 2017 22:23

Klasyka gatunku przy okazji ostatnich tras - nieubezpieczony koncert, odwołany właściwie na godziny przed, gdy już wpuszczono ludzi. Przeglądam sobie Twittera i już Kijów jest zagrożony. Odwołanie reszty (Warschau i rumuńskie Kluż-Napoka) już chyba całkowicie przeleje czarę goryczy.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 17 lip 2017 23:39

Powiem szczerze, że mnie wali ten koncert. Jak się Gahan rozchoruje na dobre, to już więcej żadnych koncertów nie będzie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 lip 2017 00:03

Racja. Z takimi chorobami żartów nie ma.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 lip 2017 11:58

Nie ma powodu do walenia koncertu, przed chwilą pojawiło się oficjalne info, że Kijów, Warszawa i Kluż startują bez problemu. Gorzej z Mińskiem, najprawdopodobniej milion dolarów popłynął.

I to nie było ostatecznie nic wielkiego - najpewniej coś z jedzeniem musiało być nie tak. Żadne nawroty. ;)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 lip 2017 13:17

Z jedzeniem i do szpitala? :D
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 lip 2017 23:42

No z trawieniem jedzenia - takie ploteczki rozeszły się kilka godzin po przyjeździe karetki po Gahana do szpitala. :D
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 lip 2017 23:59

Myślę, że taki gość jak Gahan nie stoi w kolejce do rodzinnego nawet z katarem. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 lip 2017 13:56

Tak naprawdę, to DM stać na to żeby jakiś internista z nimi jeździł i może powinien. Ze sraczką nie trafia się do szpitala, z resztą nie dziwię się, że Gahan się wystraszył biorąc po uwagę w jakim stanie był w 2009 r. (i jak się okazało, cięższym niż się wszystkim wydawało).
Może też czas aby trochę spuścić z tonu, mniej kręcić dupą, a może bardziej skoncentrować się na śpiewaniu, grać mniejsze i krótsze koncerty.
Gahan i Gore może nie są aż tak starzy, ale wiadomo że w swoim czasie katowali organizm do oporu i szkody jakie sobie wyrządzili są nieodwracalne.

Ogólnie smuci mnie reakcja niektórych fanów w niektórych miejscach w internecie. Na zasadzie - niech chociaż zagra tę Warszawę. Czyli co? Niech zagra Warszawę, a potem może iść do piachu? Zabawisz stado baranów, a potem niech się dzieje co chce?
Ehh. Depeche Mode - fantastyczny zespół, beznadziejni fani.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 27 lip 2017 22:37

23 lipca skończyła się pierwsza część trasy w rumuńskim Kluż. Miesiąc przerwy, więcej wegańskich obiadków i torcików, panowie zawitają w Ameryce Północnej i tam pograją do końca października, w tym cztery razy z rzędu w LA.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 26 sie 2017 22:11

Depeszaki już po dwóch koncertach w USA - z setlistą bez żadnych zmian.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 12 wrz 2017 23:49

W kontekście drugonocnej setlisty z Madison Square Garden, wybaczcie, że jeszcze trochę pomarudzę. :8

To już nawet nie jest śmieszne, że takie zmiany się pojawiły. Trochę to jednak przykre, że tak solidna płyta jak tak beznadziejnie promowana. Myślałem, że w przypadku tak wyróżniającej się płyty w dyskografii zespołu, zespół równie mocno "zaryzykuje", tak jak w przypadku Delty. Tymczasem płyta została kompletnie olana w setliście, single też są wydawane po łebkach, a do Going Backwards wciąż nie ma teledysku. Dzięki tej trasie jeszcze lepiej widać, że to naprawdę ostatnie lata zespołu. Zespół chyba świadomie i celowo nie chce się tak reklamować, no na taki przypadkowy sabotaż naprawdę rzadko można się naciąć. Dobrze, że Exciter został wydany w odpowiednim czasie, bo z taką promocją to już wtedy zespół daleko by nie zajechał.

A piszę to dlatego, że setlista wyglądała tak.
Going Backwards
Policy Of Truth
Barrel Of A Gun
A Pain That I’m Used To
Corrupt
In Your Room
World In My Eyes
Cover Me
Judas
Home
Poison Heart
Where’s The Revolution
Wrong
Everything Counts
Black Celebration
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again
Strangelove
Walking In My Shoes
Heroes
I Feel You
Personal Jesus
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 wrz 2017 08:48

Zdaje się że innego teledysku do Going Backwards się nie doczekasz bo na facebookowym fanpage'u pojawiła się zapowiedź klipu do Cover Me który premierę ma mieć podobno już dziś :)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 wrz 2017 11:29

Przyjęli inny model promocji w przypadku tej płyty i tyle. Idą z duchem czasu.
To, że "Cover Me" w ogóle wyjdzie na fizycznym nośniku innym niż winyl, to i tak dla mnie spory szok.
"Going Backwards" i tak ma bardzo przyzwoity "teledysk", większość zespołów w dzisiejszych czasach torpeduje fanów kolorowymi planszami karaoke z tekstem utworu. Tak to teraz wygląda, premiery klipów odbywają się na You Tubie za pośrednictwem Fejsa (albo bezpośrednio na Fejsie), a premiery singli na Spotify. Depeche Mode i tak mocno się temu opierają, ale przyjdzie moment kiedy to będzie kaprys, a nie sensowne działanie.
Z muzyką trzeba do ludzi docierać. Nie wiem o co chodzi z tą "połebkowością" wydanych w tym roku singli, jest jak zwykle.

A setlista i tak jest porażająco inna jak na tę trasę :D
Możliwe, że zespół uznał, że płyta nie nadaje się na koncerty (co uważam za nieprawdę, ale mają prawo mieć taką opinię).
W ten sam sposób U2 olało "New Line On The Horizon", bo reakcje na świeży materiał był słabe i ludzie marudzili. Fani DM są jeszcze gorsi pod tym względem. Różnie zespoły biorą na klaty trasy, pamiętam jak mój znajomy fanatyk Type O Negative opowiadał mi, że ten band nigdy nie grał materiału z najnowszych płyt bo wychodził z założenia, że fani i tak go jeszcze dobrze nie znają. I tak numery z płyt był grane zawsze z opóźnieniem jednej płyty. Nie wiem ile w tym prawdy, bo nie chce mi się tego sprawdzać, ale jak widać różne są filozofie różnych zespołów.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
ODPOWIEDZ