Devotees - Vortal Depeche Mode

Jak oceniasz depechemodeforum.pl?

Konkurencja może się pakować
11
50%
Bardzo dobra
5
23%
Dobra
4
18%
Przeciętna
0
Brak głosów
Nic specjalnego
1
5%
Totalne dno
1
5%
 
Liczba głosów 22
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Re: Oh Well

Post 04 kwie 2009 02:09

newdress pisze:
rafi666 pisze:jest już oryginał na sieci i rzekomo to jest oryginalem.
Mnie sie podoba ale liczylem na cos innego :(
Jeżeli DMPL pisze,że to oryginał,to znaczy,że to jest oryginał.
DMPL ma tylko jedno, domene. Brak materialow, zaplecza i czegokolwiek innego sprawia, ze sa niczym i taka jest (nie)stety prawda. Nie istnieje cos takiego jak "oficjalna" + "polska" strona Depeche Mode. Kto ma jaka domene ten pisze co chce. Myslisz, ze DMPL to jakies guru? Ze maja przecieki z dot.com czy z HOME? Wiem cos o tym i wszystko sprowadza sie do tego, kto pierwszy zerznie newsa z zagranicznej strony, przetlumaczy go i wdupczy na swoja strone, ten bedzie liderem. DMPL to pionki, stare pionki. To samo saganofski... kiedy tylko dowiedzielismy sie z Bartinim, ze lamer odkupil domene d-m.pl, podstanowilismy zrobic konkurencje, zeby mu ego w mozg za mocno nie przysralo. Tak powstalo depechemodeforum.pl. Kiedy Nasz serwis sie zaczal rozrastac, ten przystopowal co bylo widac w tresci tego amatorskiego serwisu, newsach i budowie. Zarowno dm.pl jak i d-m.pl jest jedynie zarzadzane przez swoich wlascicieli, zarowno jedni jak i drudzy maja zerowa wiedze na temat serwisow, budowy, php, xhtml itp. itd... Potwierdzeniem faktu, ze depechemodeforum.pl jest najbardziej rozbudowana strona o Depeche Mode w Polsce byl swojego czasu fakt, ze na skrzynke zapukal mi mail z DMPL z pretensjami jako, ze depechemodeforum.pl kopiuje od DMPL. Sagan sie nie odwazy do mnie napisac a wlasciciel DMPL zaryzykowal... po merytorycznej odpowiedzi z mojej strony, spuscil z tonu i wyluzowal... podsumowujac - zarowno DMPL jak i skansen sagana maja jedna przewage - domeny, depechemodeforum.pl bije obie ostrony na glowe jesli chodzi o tresci. Statystki google analytics swoje mowia. :twisted: Utre nosa kazdemu frajerowi ktory podskoczy i zacznie sie burzyc. Od pewnego czasu jest spokoj i widze, ze kazdy znalazl swoje miejsce. W Polsce sa trzy (i tylko trzy) witryny o DM, depechemodeforum.pl, depechemode.pl i depeche myslnik mode.pl.

Otwarcie dodam, iz czesc tresci depechemodeforum.pl to pozostalosci po stronie Barrela, stronie rafiego666 ktory swojego czasu mial potege a reszta wchodzila pod szafe na stojaco. Prosze nie porownywac lamerstwa budowanego przez obce firmy budujace strony (ktorych wlasciciele nie maja o niczym pojecia) z oddaniem, trescia i miloscia do zespolu Depeche Mode budowanego zarowno przez depechemodeforum.pl i depechemodeforum.pl. To forum i ten vortal beda zawsze azylem przed zawiscia, wiesniactwem i wzajemna adoracja a to gdzie kto sie zarejestruje, gdzie bedzie ile postow, kto gdzie bedzie czytal newsy o DM... to juz pozostaje w gestii madrych czytelnikow i fanow.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 04 kwie 2009 03:09

Przyznaję,że na długo przed zarejestrowaniem się tutaj,obserwowałem DMPL i Devotees;ze względu na brak czasu musiałem zdecydować się na jedyne forum,na którym będę się wypowiadał.Wybrałem Devotees,a jestem dosyć wybredny,więc coś w tym musi być,skoro odrzuciłem DMPL.


Parę ulic ode mnie mieszka mój znajomy ziom,który ukrywa się pod psełdonimem marcin251;on z kolei twierdzi,że DMPL to "Jedyne Prawdziwe Forum DM'.To opinia jednak człowieka nie mającego dostępu do internetu,który na codzień nie może śledzić forum.

W mojej opinii DMPL jest dobre jedynie dla tych,co słuchają EBM-u i takiego tam...Na Devotees są ludzie że tak to ujmę "bardziej wszechstronni" jeżeli idzie o gust muzyczny.Forum Devotees,jest-moim zdaniem-bardziej poukładane,niż DMPL,dla tego zdecydowałem się na Devootes.Tu jest barziej rockandrollowo ;)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 kwie 2009 11:23

Ale chyba troszke sie pomyliles. DMPL nie ma forum, to tylko serwis. Serwisy sa trzy (dev, dmpl i myslnik), fora sa dwa (to i myslnik).

Ojjj, off-topik nam sie robi, zaraz admin Nas wywali. :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 04 kwie 2009 12:24

A tak dorzucajac swoje trzy grosze to pozwole sobie powiedziec, ze zeby nie wiem co sie dzialo, to slick bedzie zawsze bronil swojej strony, co jest jak najbardziej zrozumiale. Forum - coz kwestia gustu. Jak widzicie ja tu jestem. Ale patrzac obiektywnie to DMPL cos tam w sobie ma i jesli o mnie chodzi to odwiedzam tamten portal. Wogole zle by bylo, zeby byl monopol na rynku, jesli tak sie stanie sam otworze strone zeby zrobic konkurencje, bo to tylko podnosi jakosc. Mysle ze slick bedzie robil wszystko zeby ta strona byla najlepsza i tego sie trzymajmy. Ma ode mnie kredyt zaufania.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 04 kwie 2009 12:38

Ja myśle , że to nie jest temat na te dywagacje i czas najwyższy by je już zakończyć i wrócić do meritum czyli "Oh Well"

... a więc dla mnie zalatuje troche Violator'em z B-side'ów z tym , że tylko zalatuje , a nie pachnie ;)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 kwie 2009 12:40

Spoko loko, zaraz wydziele i scale w "Strony internetowe" na razie mozna jeszcze miaszac oba tematy, pozwalam. :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 04 kwie 2009 12:43

Te forum jest cacy. Można przysiąść przy stoliku, wypić :beer: , podyskutować o dm, co najważniejsze konstruktywnie. Od czasu do czasu zdarza się zadyma, ale czasem musi być gorąco :8
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 04 kwie 2009 12:48

slick pisze:Spoko loko, zaraz wydziele i scale w "Strony internetowe" na razie mozna jeszcze miaszac oba tematy, pozwalam. :P

slick , wiem , że ten temat Cie "łechta" , ale nie pozwalaj na cos na co zazwyczaj niepozwalasz :>
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 kwie 2009 12:56

Zapraszam zatem juz do wlasciwego tematu oraz do oddawania glosow w ankiecie. :>
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 14 cze 2009 21:44

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Shine
Posty: 29
Rejestracja: 09 sty 2013 11:14
Ulubiony utwór: The things you said
Lokalizacja: Skierniewice

Post 10 sty 2013 17:30

Odwiedzalem rozne stronki forum o DM ale Deevotees raczej jest lepsze i zawsze cos sie dzieje
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 10 sty 2013 19:32

Głosuję na opcję: bardzo dobrze oceniam tą stronę i forum, bardzo mi się podoba szata graficzna forum. Bardziej mi się to podoba, że można dawać większy rozmiar avatar niż gdzie indziej. Nie mówię, broń boże że konkurencja jest zła, ale tu mi się lepiej przebywa.
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 10 sty 2013 23:42

I tak nie masz wyboru, bo stamtąd Cię wydalili za trolling.
Awatar użytkownika
DepecheMati
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2008 00:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt
Strona WWW

Post 15 sty 2013 12:40

I tak nie masz wyboru, bo stamtąd Cię wydalili za trolling.
:lol:
Awatar użytkownika
DepecheMati
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2008 00:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt
Strona WWW

Post 06 lut 2014 13:32

Co się stało z adresem devotees - domena sprzedana czy ktoś ją podwędził?
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 lut 2014 13:47

Nie. Nie sprzedałem jej. Ja jej nie przedłużyłem. Uznałem, że nie ma sensu. W chwili obecnej cały vortal jest bez zmian dostępny na devotees.depechemodeforum.pl. Mam żonę, pracę, nie mam czasu na studenckie prowadzenie newsów o DM. Czasy się zmieniają. :tak: Statyczny content został. Spójrz na dział singli: http://devotees.depechemodeforum.pl/Sin ... _Mode_165/ - od lat nie mam czasu budować dalej wortalu...

Generalnie w wolnej chwili przeniosę Devotees na depechemode.cc ponieważ jestem właścicielem tej domeny i kojarzy się ona lepiej z zespołem niż Devotees... no właśnie... w wolnej chwili... :grins:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
DepecheMati
Posty: 24
Rejestracja: 21 paź 2008 00:24
Lokalizacja: Kraków
Kontakt
Strona WWW

Post 06 lut 2014 19:09

Aaa chyba, że tak.

depechemode.cc? Ile ty masz tych dm domen? :-)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 lut 2014 22:50

Cały wór. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 lut 2014 12:59

Po pięciu latach pojawił się news!
http://depechemode.cc/news/Kilka_slow_o ... otees_257/ :shock:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen: