Znienawidzone zespoły, utwory oraz gatunki muzyczne.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Re: Znienawidzone zespoły, utwory oraz gatunki muzyczne.

Post 03 maja 2011 00:35

Nie wiem dlaczego, ale wkurza mnie ten łysol z Kombii, Skawiński mu było? Mam coś takiego, że jak widzę tą łysą pałę w TV/prasie/internecie lub słyszę jakiś jego kawałek w radio to automatycznie przełączam kanał/zmieniam stronę/zamykam przeglądarkę/wyłączam radio.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 03 maja 2011 18:41

Mnie facet drażni ze względu na to, że nachalnie go wciskają na każde Opole/Sopot/wszystko inne. Gdzieś musi być granica, nie? A to "Słodkiego Miłego Życia" to grają już od dwudziestu lat z górą, no daliby spokój (prawie jak DM z ETSem...). O ile jakieś starsze utwory toleruję, bo styl mi się podoba, to te ostatnie pitolenie o miłości wychodzi mi bokiem.
FREE STATE

Post 04 maja 2011 10:38

Oj nie łącz ze sobą EtS-a z tym czymś.

Enjoy'a jeszcze idzie w tym radiu posłuchać, a "Słodkiego..." - wtf is this? Takie pitolenie jak Kombii sprawia, że chcę się wyłączyć radio i wyrzucić je przez okno. :D
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 04 maja 2011 11:24

SMŻ to Kombi nie Kombii
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
FREE STATE

Post 04 maja 2011 14:51

Mniejsza z tym. I tak mało mnie to obchodzi... :/
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 04 maja 2011 18:03

Szczerze mówiąc... Nie wiedziałam, że jest Kombi i Kombii :/. Ale skoro już wiem - wolę Kombi. Nowsze klimaty mnie jakoś odrzucają.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 04 maja 2011 18:05

To jest zasadnicza różnica ponieważ Sławek Łosowski, który był liderem Kombi, jest fantastycznym człowiekiem i muzykiem.
Ale Sławka z zespołu wygryziono.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 08 cze 2011 10:17

Kombi to był dobry zespół, ja tam lubię :)
Teraz Skawiński mnie irytuje, ale dlatego że jest go za dużo wszędzie i wyśpiewuje straszne dyrdymały w radiu eska.
Szkoooda!
gwiazdy...
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 08 cze 2011 11:16

Z Kombi od jakiegoś czasu jest taki problem, że wszystkie nowe kawałki mają niemal identyczne i zmasakrowane "komputerowo" a teksty tych piosenek to jak mówi Em. straszne bzdury. Po jutrze ponoć mają PJ zagrać w Opolu. :lol:
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 08 cze 2011 11:41

Taaa, słyszałam o tych opolskich nie-wiadomo-jakich-hitach. Może się pośmiejemy?
gwiazdy...
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 08 cze 2011 12:16

Na samą myśl już się uśmiecham. Myślę, że to będzie piękny niewypał. :lol:
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 08 cze 2011 12:32

Hien pisze:To jest zasadnicza różnica ponieważ Sławek Łosowski, który był liderem Kombi, jest fantastycznym człowiekiem i muzykiem.
Ale Sławka z zespołu wygryziono.
Przynajmniej wiem, dlaczego starą wersję trawię, a nowa tak mnie wnerwia. :/
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 08 cze 2011 22:02

Zostalem nieco w tyle z tematem i dopiero teraz przeczytalem zaleglosci. Rebecca ma juz ok 161 milionow wyswietlen, to jedno, Stare Kombi jest OK, tak samo jak inne zespoly z tamtych czasow, a chocby Maanam, czy Budka Suflera. Wogole mam sympatie do starego polskiego rocka.
No i musze sie ustosunkowac do jeszcze jednej wypowiedzi, ktora mnie strasznie zbulwersowala:
Freestate, albo sie naucz angielskiego, a w zasadzie naucz sie najpierw dobrze po polsku jak chcesz cos tlumaczyc na angielski. Napisales, ze kaszanka to w wolnym tlumaczeniu czarny budyn.

FREE STATE pisze:
Czez pisze:Co do sexizmu to jest plaga, przynajmniej jak dla mnie. A kaszanki mi tu nie mieszaj w to wszystko, bo lubie, ale nie ze sklepu :).
A ja nie lubię kaszanki (lub w wolnym tłumaczeniu: czarnego budyniu), więc mimo wszystko będę tym określał coś, czego nie trawię... :)
ZAPAMIETAJ RAZ NA CALE ZYCIE: Kaszanka jest nazwa wywodzaca sie od skladnika tego produktu, ktorym jest K A S Z A!
A dlaczego po angielsku nazywa sie to black pudding? Bo pudding to nie tylko okreslenie dla budyniu czy deseru. Tym mianem okresla sie tez kielbase, a w zwiazku z tym nalezaloby to przetlumaczyc jako czarna kielbase. A tak na marginesie na kaszanke w j. angielskim istnieje tez inne okreslenie, a mianowicie blood sausage, choc niebywale rzadko uzywanym.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 08 cze 2011 22:07

Czytałam o kolesiu, który w angielskiej restauracji chciał zamówić krwistego steka, ale zapomniał słówka i zapytał o "bloody steak". Kelner zaproponował mu jako dodatek "fuc*ing potatoes" :lol:.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 08 cze 2011 22:11

A to juz zupelnie inna bajka. Mi chodzi tylko i wylacznie o szacunek dla wlasnego jezyka ojczystego :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 08 cze 2011 22:46

Kaszanka... ja pierdzielę, wieki kaszanki nie jadłem...

:idea:

Czas to zmienić :!:

Dobry off-top nie jest zły, ale ale... Kombii to kicha jest niebywała, nie chce się wierzyć że kolo który zapodawał ostre przygrywki w O.N.A. teraz robi taki szajs (Bo z góry uprzedzam że nowe wcielenie Chylińskiej mi odpowiada, o).
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 cze 2011 23:03

Skawa fajnie też grał w Skywalker, nie wiem czemu tak im się parcie włączyło na reaktywację Kombi. Ta obecna wersja nie ma wiele wspólnego z Kombi Łosowskiego, ewidentnie widać, że to miała być nazwa trampolina. Szkoda.
Nie nienawidzę Kombii, wisi mi po prostu.
Natomiast tez podoba mi się nowa Chylińska.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 08 cze 2011 23:08

Nową Chylińską znam tylko z radia, ten jej singiel, który non stop leciał w radiu tak ze 2 lata temu zupełnie mi nie przypadł do gustu (chyba, że cała płyta jest lepsza, to OK).
Ale i tak jakoś nie jestem jakimś jej hejterem ani krzykaczem "Jak mogła się sprzedać komercji?!", po prostu mi ona zwisa.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 09 sty 2013 16:43

Jak dla mnie rock, metal, ciężkie granie, na pewno nie lubię tego gatunku muzyki z ostrymi gitarami. A z polskich to pewnie hip hop. Wszystkie te piosenki brzmią tak samo. :/
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 19 kwie 2017 00:01

Gdybym wpadł na ten temat te 4 lata temu, to miałbym kilka gatunków do wymienienia, ale dzisiaj byłbym w stanie znaleźć w każdym dowolnym gatunku muzycznym te lepsze i te gorsze utwory, zazwyczaj nienawiść do wybranego gatunku bierze się z ignoranckiego podejścia lub nieznajomości tematu.

A znienawidzone zespoły? Takim najbardziej paskudnym jest dla mnie Budka Suflera - mistrzowie tworzenia absolutnie nieciekawej i nieangażującej w żadnym stopniu muzyki. Muzyki, której tym bardziej radia typu "złotych przebojów" nie oszczędzają.
ODPOWIEDZ