Mode On The Road

Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Re: [www] www.MODEontheROAD.pl

Post 30 sie 2011 17:38

Od 27.08 zacząłem codzienne publikowanie materiałów dotyczących koncertu w Warszawie 2001.09.02, oraz dotyczących Exciter Tour jako takiej. Codziennie, aż do 02.09 pojawi się jakiś materiał powiązany z Warszawie 2001.09.02. Szykuję też materiały na dalszą część Exciter Tour, ale to jest jeszcze w powijakach.

27.08) Występ Technique (YouToube)
28.08) Exciter Tour In My Eyes - Prolog (MODE2Joy)
29.08) 12 rzeczy, których możecie nie wiedzieć o Exciter Tour (MODE2Joy)
30.08) Próba ze Służewca 2001 (Soundcloud) + (YouTube)
31.08) Relacja Natalii z pobytu dM w Warszawie (MotR)
01.09) Koncert w Warszawie 2001 (Soundcloud)
02.09) Exciter Tour In My Eyes - Scena (MotR)
03.09) Projekcja filmów na zlocie w Warszawie
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 30 sie 2011 17:40

Czytalem Twoje wpisy na blogu o Exciter Tour! Masa ciekawostek. Dziekuje!
BTW. Czy wszystkie masz poparte jakos autentycznymi faktami czy czesc to tylko przypuszczenia i domysly?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 sie 2011 19:28

Dobra robota Martini. Pamiętam dokładnie jak w 2002 poszła plota, że ma ruszyć trasa i miała kończyć się w Wawie. Wszyscy się równo zesrali i nic z tego nie było, szkoda.
Pamiętam, że jeden z Berlinów był chyba ostatnia w historii okazją żeby zobaczyć Gahana w białych spodniach.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 31 sie 2011 10:23

Powiem tak, jedyne czego nie mam udokumentowanego, to tego, ze Dave się zaziębił w Warszawie. Jest to moja interpretacja pewnego ciągu przyczynowo skutkowego. tj: Przeziębienie i Grypa ma okres inkubacji ok. 7 dni Dave z zawalonym gardłem i temperaturą śpiewał już w Hamburgu a wysyp był w Lipsku. Miejscem na świeżym powietrzu, gdzie to było, to była Warszawa ok 7 dni wcześniej. Latał z gołą klatą w deszczu. Więc sobie wykoncypowałem, że to właśnie wtedy. Nie widziałem koncertu w Wilnie, ale równie dobrze mogło tam się to stać, choć w Wilnie nie padało, a po za tym od Wilna wypadło parę dni do Warszawy. W Warszawie na mieście biegał zdrowiutki i rozpromieniony. i gdyby zachorował w Wilnie, to już w Berlinie by padał.

Przekopałem starą wersję MOTR i np news o wywaleniu IFL pochodzi z tamtego czasu i naszych rozmów z członkami zespołu i ekipy, jak ich ścigaliśmy. IFL wyleciał od Lipska, a wtedy byliśmy właśnie w trasie za dM.

Cała reszta jest do udowodnienia przeze mnie. dosyć dobrze udokumentowana i albo mam na to pokrycie pod ręką, albo na sieci jest.

Dziś Jari powinien mieć pole do popisu -> http://www.modeontheroad.pl/random/2001 ... awa-3.html
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 31 sie 2011 23:37

Czwartkowa aktualizacja -> http://soundcloud.com/modeontheroad/sets/live-in
Warszawa na żywo
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 01 wrz 2011 10:46

Twoja strona, to od dłuższego czasu lektura obowiązkowa dla mnie, wielkie dzięki Martini.
Ps. Mam pytanko czy zawartość tego tajemniczego nagrania(tego na którym jest też Tangerine Dream)pojawi się gdzieś w formie zdatnej do ''pobrania''. :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 01 wrz 2011 11:07

Nie ma nagrania Tangerine Dream. W dniu przyjazdu Dm do Wawy odbył się na moście Świętokrzyskim koncert tej grupy, a my jako grupa przyjaciół najpierw obejrzeliśmy ten koncert a potem przemieściliśmy się pod Bristol w celu obejrzenia przyjazdu zespołu. Mieliśmy wiarygodne namiary, że to właśnie tam będzie spać DM i że pojawią się około północy.
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 01 wrz 2011 21:08

@Marcin
Jak Jari powiedział, nagrania w postaci bootlegu nie ma. Może jakiś nasz techniczny sobie to nagrał, ale nikt do tego nie dotarł. To co ja mam to fragmenty. To jest obraz wideo i nie separowałem z tego audio. Póki co odłożyłem to na bok. Koło 10.09 będę miał czas żeby do tego zerknąć. Na pewno załaduję to na YT, jeżeli po obejrzeniu tego zapisu stwierdzisz ze przedstawia to dla Ciebie jakąś wartość, to udostępnię Ci plik do pobrania. Mówię o video, bo audio sobie ew sam wyciągniesz..
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 02 wrz 2011 06:17

MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 06 wrz 2011 06:40

Pokazywane na zlocie filmy ze Służewca, ale w wersji "uncut" z oryginalnymi dialogami, ze wszystkimi pauzami i dłużyznami: http://youtu.be/18vJyMcaX5c cz1
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 16 maja 2012 20:21

MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW