Sklepik z koszulkami [fast fashion] znowu nadaje ;)

Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Sklepik z koszulkami [fast fashion] znowu nadaje ;)

Post 05 gru 2010 21:20

Z powodu przedłużającej się przebudowy sklepu z koszulkami, niezależnej ode mnie, konieczne stało się wprowadzenie wyjątkowych środków zaradczych ;) Pod adresem www.fast-fashion.wroclaw.pl dostępny jest obecnie katalog w formacie PDF (plik waży 9,5 MB) z wzorami depeszowych t-shirtów znanych Wam ze starej wersji sklepu. W katalogu, poza zestawem wzorów, znajdziecie również odpowiedzi na większość pytań pojawiających się przy okazji zakupów.

Zamówienia można póki co składać mailowo pod adresem: [email protected].

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sklepu :)
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 06 gru 2010 18:46

REMANENT, lub akcja pod kryptonimem "Szybki nadruk" ;)

Uwaga! Z chęcią wyczyszczę swój magazyn koszulkowy z nadmiarowych t-shirtów. Ponieważ koszulki już są na stanie, zamówienie na nadruk mogę zrealizować bardzo szybko - nawet z dnia na dzień :) Sprawdźcie jakie rozmiary są do wzięcia od ręki. Może akurat trafią się właściwe :)

(1) T-shirty zgodne rozmiarami z rozmiarówką sklepiku (tabele w katalogu do pobrania na stronie [fast fashion]):

Koszulki damskie:
  1. S-ka grubsza, czarna
  2. S-ka cieńsza, czarna
  3. XXL-ka cieńsza, czarna
  4. XL-ka z długimi rękawami
Koszulki męskie:
  1. L-ka grubsza, czarna
  2. XL-ka grubsza, czarna
  3. XXL-ka cieńsza, czarna
  4. L-ka z długimi rękawami grubsza, czarna
(2) Koszulki firmy Queen Jeans Company:

Koszulki damskie/dziewczęce (małe rozmiary!),
  1. czarna, typ "Small" (szerokość pod pachami 37 cm, długość 48 cm) - 2 szt.
  2. czarna, typ "Medium" (szerokość pod pachami 37 cm, długość 49 cm) - 5 szt.
Proszę nie pytać, dlaczego firma postanowiła rozróżnić tak niewiele różniące się koszulki :roll:

_____________________________________________
Nadruki możecie zaproponować własne, lub dobrać z oferty sklepiku (patrz: pierwszy post). Zapraszam do zamawiania!
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 10 gru 2010 11:28

Zachęcam do zakupów jeszcze w 2010 roku! Dowiedziałem się właśnie, że pd 01.01.2011 r. drożeją wszystkie koszulki z powodu podniesienia cen na bawełnę. Ta podwyżka będzie miała niewątpliwie wpływ na ceny końcowe t-shirtów z nadrukami jakie można zamówić w sklepiku [fast fashion]...
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 28 lip 2011 17:17

Wszyscy mają Mambę... czy jakoś tak ;) W erze ogromnej popularności "lajkowania" sklepik FF nie pozostaje w tyle. Nasz profil na FB:

http://www.facebook.com/fast.fashion.wroclaw

Zapraszam do odwiedzin i polubienia :)
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 31 sie 2011 14:44

Na profilu FB sklepiku rozpędu nabiera akcja budowy katalogu wzorów związanych z latami 80-tymi. Fani DM pewnie znajdą też coś dla siebie - dla większości z nas to przecież lata młodości ;)

Mam też małe ułatwienie dla użytkowników czytników kodów 2D w swoich nowoczesnych smart-telefonach. Oto linki do strony z koszulkami i do profilu na FB:

Strona sklepiku [ff]:
Obrazek

Nasz profil FB:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 10 paź 2011 13:44

Na sklepikowym profilu na FB wystartowała galeria fotek z nadrukami na koszulki dziecięce. Depeszowi rodzice wdrażają od małego nowe pokolenia ;)

Galeria

A ja w tak zwanym międzyczasie, mając wolną chwilę pokusiłem się o pewne podsumowanie dotyczące zamówień na nadruki na t-shirty i bluzy. Na naszym profilu FB można również obejrzeć mapkę pokazującą, dokąd powędrowały koszulki z wybranymi przez Was nadrukami DM i nie tylko takimi :)
Awatar użytkownika
Młoda
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2012 14:23

Post 21 lip 2012 15:37

Witam :)

Potrzebuję pomocy i podobno możesz mi w tym pomóc :)
http://www.youtube.com/watch?v=hbW1iMEN ... sults_main
Mój fantastyczny mężczyzna wymyślił sobie taką koszulkę, przekopałam już chyba wszystkie możliwe strony internetowe i zero, nic...
Czy ewentualnie w Tobie mogę pokładać jakąś nadzieję??...

Pozdrawiam :))
Awatar użytkownika
Młoda
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2012 14:23

Post 22 lip 2012 22:02

Hej :)
Podobno możesz mi pomóc :)
http://www.youtube.com/watch?v=hbW1iMEN ... sults_main
Potrzebuję takiej koszulki..dałoby radę jakoś to zrobić?? Bo przekopałam cały internet i żadnego efektu.. :(
Awatar użytkownika
Jacek_Slowblow
Posty: 69
Rejestracja: 11 mar 2005 09:12
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 03 sie 2012 21:27

W sklepie trochę nowych projektów, udało się także zrealizować projekt wzoru, jaki zagościł na koszulkach Dave'a i Andy'ego podczas występu w Peter's Pop Show w 1989 roku podczas promocji 'Personal Jesus' i 'Enjoy the Silence'. Nowe wzory można obejrzeć tutaj:

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 909&type=3

A tymczasem pora na zasłużony wypoczynek. Zawieszamy urlopowo działalność do końca sierpnia, by z nową porcją energii przystąpić do opracowywania nowych wzorów :)