Polskie Forum Depeche Mode

ODPOWIEDZ
Jari

Re: [www] Polskie Forum Depeche Mode

Post 15 lut 2012 09:39

Ostatnio dokładnie poczytałem sobie tamto forum i stwierdzam obiektywnie: żenułka straszna... Dziękuję, dobranoc. :8
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 01 lut 2013 13:45

Ponieważ od wczoraj nie mogę zalogować się na kreskę, a jak widzę takim dwóm z kreski, co to im się wydaje, że się im wydaje, obrasta w piórka, a nie mam innej mozliwości, @Slick - sorry, ale pozwolisz, że upuszczę trochę g.ówna :wstyd: ... obiecuję że tylko na wycieraczkę. Może ci dwaj przedstawiciele inteligencji zagonowej tu zajrzą :twisted:

@Jakub
Nic by na to nie powiedzial bo by nie mial okazji.
Koleżko jak masz zamiar podyskutować, to nie załatwiaj mi najpierw bana u Sagana (bo chyba tak mam rozumieć twój wpis powyżej), a później łapiesz figury niczym ten pajac - twój imiennik, niejaki powiatowy wiedząc, że nie oddam . I czego niby nie rozumiem z tej twojej "dłuższej wypowiedzi": sikania na siedząco, rozkminów o bigosie, czy kondoma na głowie? Wybacz, ale takie pier.dolamento nie spowoduje, że nagle zmienię swoje poglądy, pod wpływem rozkminów które wskazują na niepoczytalność piszącego (tak Kubusiu, śmiem twierdzić, że jedyną osobą która nie rozumie tej całej sytuacji jesteś ty). Ale jeśli chcesz bawić się w templariusza ( ;) ) czy innego Don Kichota, to śmiało - pośmiać można się i stąd.

@Fred
Już odpuszczam sobie, że wzorzec jednego metra w Sevres przy tobie, wydaje się ze wszechmiar skomplikowanym urządzeniem (te rozkminy o "normalnej katolickiej rodzinie" - szacun :fletch: :rotfl: , o ortografii i głębokości argumentów nie wspomnę, może poza tym: opinie prawicowe są głupie bo są głupie - jako wynik tygodniowych przemyśleń (duże prawdopodobieństwo) myśl godna wykucia w kamieniu :D ). Widzę że preferujesz argument siły ponad siłę argumentów - typowe, dla zawodników którzy wypuszczają się ze spławikiem na ocean - nie za bardzo pod kopułką, a jak ktoś im to wykaże, to hajda z witkami. Ale rozumiem, że gdzieś tam otarłeś się o hasło "gieroj w necie, p.izda w świecie" ,na tym jedziesz i pijesz jak sądzę do mnie (stąd ta chęć "odwiedzin"). Jeśli tak bardzo ci zależy to proszę: w niedzielę, w Warszawie (sorry, ale jestem w W-wie od zeszłej soboty - pracuję w systemie dyżurowym) jestem do twojej dyspozycji od 9.00 do 20.00, miejsce proszę wybrać. Jeśli jesteś zainteresowany daj znać w OWiON-ie.

Tyle żółci, jeszcze raz sorry, ale niech sobie osiołki nie myślą :>
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 01 lut 2013 14:02

Ale co to jest? :D
Devotees jako forum służące na odpisywanie na posty z kreski?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 01 lut 2013 14:03

jednorazowo ... :wstyd: ;)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 lut 2013 14:13

marecki129 pisze:bana u Sagana
Bana u sagana, bana u sagana - hej! Bana u sagana do rana? ;( ;(
Hien pisze:Ale co to jest? :D
Devotees jako forum służące na odpisywanie na posty z kreski?
No wlasnie.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 01 lut 2013 14:18

slick pisze:
marecki129 pisze:bana u Sagana
Bana u sagana, bana u sagana - hej! Bana u sagana do rana? ;( ;(
To pierwszy w tym roku, a drugi w ogóle :urodziny: panowie sorry - po nocce jestem, muszę kimnąć - jak kogoś urzekła ta historia musi zajrzeć na kreskę, w politykę :--
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 02 lut 2013 00:40

Olać kreskę, olać politykę, są ciekawsze zajęcia/tematy.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 27 lut 2013 23:15

dla mnie aktualnie najlepsza i najciekawsze, najświeższa w informacje strona na polskim podworku jest 101dm.pl (wczesniej pod inna nazwa).

tworca to niewątpliwie pasjonata :)
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 27 lut 2013 23:16

marecki129 pisze:
slick pisze:
marecki129 pisze:bana u Sagana
Bana u sagana, bana u sagana - hej! Bana u sagana do rana? ;( ;(
To pierwszy w tym roku, a drugi w ogóle :urodziny: panowie sorry - po nocce jestem, muszę kimnąć - jak kogoś urzekła ta historia musi zajrzeć na kreskę, w politykę :--
to spij ;) kreski nikt tu nie kultywuje. bo to mowiac wprost - dziadostwo
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 lut 2014 14:10

Jak już jesteśmy w temacie wspominek... :grins:

Obrazek
Pierwsze reakcje na Vortal Devotees kiedy w akademiku we Wrocławiu z Bartinim wydaliśmy wersję 1.0. Jełop z Łomianek był wtedy jeszcze przydupasem Sagana. :)

Obrazek
Kontynuacja... aż się łezka w oku kręci. Nostalgiczne to wszysko. Naprawdę! :)

Obrazek
Rudy kojot z pólnocno-wschodniej Polski jak dobrze pamiętam... lizał myślnik jak mało kto... :D :mrgreen: Młodemu Vertigenowi / Konerowi / Magikowi (tak chyba zmieniał nicki) zaczynał się sypać pierwszy wąs i testosteron blokował jego obiektywność... :)

Obrazek
Silence od tyłu i drugi komputerowiec, który przez lata nie potrafił poskładać forum z myślnikiem w relacji temat do postów - pamiętacie brakującą ostatnią stronę każdego wątku... ;) A ten "Silence od tyłu"... oficjalnie wjeżdżał a nieoficjalnie pisał grzecznie o nauki jak własne forum o IAMX w phpBB2 zainstalować... Zapomniał wół jak cielęciem był. :lol: :grins:

Obrazek
Jedni z moich ulubionych mudżahedinów sagafskiego. Anal_nis to był kozak w necie... pi*da na zlocie. Wrocławski Liverpool pozdrawia trusię. :) Ahhh! To były DM Parties! :tak:

Obrazek
Kilka pomniejszych kwiatków...

Kto pamięta jak Gabi zrobiła saganowi dziecko? Zupełnie tak jak Szpilka Zimnochowi! :--
Obrazek

Na koniec słynna akcja "ty palancie" gdzie IT guru Krzysio S. stawiał pierwsze kroki w cenzorze słów na swoim forum phpBB2:
Obrazek

depechemodeforum.pl :arrow: ty palancie. Prawda, że oryginalny zamiennik? Tylko Bogu ducha winny Bartini oberwał... ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 lut 2014 14:35

Lata lecą, a temat wraca jak bumerang. Po raz kolejny to powiem, srisowi jestem wdzięczny za jedną rzecz, za to, że mnie wywalił z kreski. Trzymały mnie tam chore sentymenty, ale ban otrzeźwił, że im dłużej tam byłem, tym bardziej dawałem się wciągać w głupie gierki i tym samym błaźniłem się (zwalam to na wiek, byłem wtedy potwornie naiwny).
Ta laurka powyżej najlepiej świadczy o tym jak to dorośli ludzie popisują się kompletną dziecinadą.
Chris by pewnie jeszcze zarzucił, że ślub Slicka to też była ściąga z niego. Tylko narzeczona Matea chyba nie szła do ołtarza z brzuchem, lol.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16444
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 lut 2014 16:47

Też nie wiem, jak slick mógł założyć forum o tym samym zespole co tamci. Mało to innych wykonawców na świecie?
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7888
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 lut 2014 21:44

Nawet kiedyś chciałem coś pisać na tym pożal się boże forum, ale teraz tylko zbieram sobie bootlegi. :8
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4200
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 30 mar 2014 19:58

No ja też nie rozumiem o co chodzi i dlaczego na forum jest filtr zmieniający adresy innych for depesz mołd na adres tego, ale ja nie rozumiem wielu rzeczy, więc nawet się nie pytam.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

Obrazek
STATUS: CZEKAM NA GŁOSY
TERMIN - 24 MARCA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21430
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 mar 2014 20:03

Cenzor bezsensowny, zwłaszcza kiedy wpisuje np.: http://www.tzw-polskie-forum-dm to gówno.
Oczywiście adres, który wpisałem był adresem forum z kreską. Świetny pomysł.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7888
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 30 mar 2014 20:14

dopierniczył walnięty. żecz [wykryto błąd ortograficzny] :lol:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 30 mar 2014 23:19

Chodzi o to, ze na kresce dostaje sie juz bana za powiedzenie "dupa". :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rob=t
Posty: 83
Rejestracja: 21 wrz 2008 19:12
Lokalizacja: Pruszków

Post 05 kwie 2014 17:43

Czystki etniczne na kresowym forum sie dzieją ollaboga :)
Awatar użytkownika
Martini
Posty: 56
Rejestracja: 18 sie 2008 08:52
Lokalizacja: MODEontheROAD
Kontakt
Strona WWW Facebook Twitter YouTube

Post 05 kwie 2014 21:31

dzisiaj to nastąpiła rzeźnia. Trzeba zamknąc tamto forum.
MODEontheROAD: WWW / FB / G+ / YT / SC / Twitter
MODE2Joy: WWW
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 05 kwie 2014 21:39

Co masz dokładnie na myśli?
PS. Nie obgadujemy konkurencji. Każde forum ma swoje lepsze i gorsze strony.
ODPOWIEDZ