Polskie Forum Depeche Mode

Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Re: [www] Polskie Forum Depeche Mode

Post 05 kwie 2014 22:31

prostytutka, a miałem odpierniczyć cos fajnego, szkoda, ze nie zdazylem. :(
Awatar użytkownika
Katiusha
Posty: 697
Rejestracja: 28 sie 2011 20:43
Lokalizacja: Gdańsk

Post 05 kwie 2014 22:46

Widzę, że mamy powtórkę z sierpnia 2011 :D Pamiętam, że zarejestrowałam się tutaj jakoś kilka dni przed Wielkim Banananem na kresce, poleciały chyba nawet te same osoby .
Puszki okruszki, czerwone komuszki ;(
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 05 kwie 2014 23:26

Dobra, dawajcie linki i mówcie co się dzieje, a nie.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Szaman
Posty: 22
Rejestracja: 05 kwie 2014 23:31

Post 05 kwie 2014 23:50

Jako, że admin nie ma nic przeciwko, więc muszę sobie ulżyć...

Dupa dupa dupa!!!!


Już.. Przepraszam i pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
Rob=t
Posty: 83
Rejestracja: 21 wrz 2008 19:12
Lokalizacja: Pruszków

Post 06 kwie 2014 03:02

Cześć z powrotem Wszystkim. :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 kwie 2014 06:53

Może teraz (po prawie 10 latach od założenia) zrozumiecie jaka idea mi przyświecała tworząc depechemodeforum.pl.

Zostałem mniej więcej podobnie potraktowany jak gro z Was przez dyktatorskie zapędy zakompleksionego sagana. Nie będę robił sobie PR'u, po prostu powiem jedno - czujcie się tutaj jak u siebie w domu. Tutaj jest inaczej... nie śmierdzi jak Phenianem.

Lord Mały parę dni temu napisał, że tutaj "nie jest tak czarno". Lord - forum tworzą ludzie. Zarejestruj się, niech się zarejestruje jeszcze parę osób i kręćcie tutaj społeczność. Forum to ludzie a nie własność administratora. Taka jest moja filozofia.

Widocznie jeszcze kilkanaście kont musi tam polecieć abyście się przekonali, że tutaj jest lepiej... że możecie tutaj swobodnie robić to czego tam nie mogliście bo albo jeden przydupas wam kasował posty albo inny Dżizus ze szczecińskiego media marktu czy kurdupel z Wołomina lub innych Łomianek...

Tylko, że wy tutaj przyjdziecie na chwile. Brudu na kreskę na wrzucacie i później wracacie tam... błędne koło. Oni wiedzą, że wrócicie i to wykorzystują. Pożegnajcie permanentnie tamto forum i zobaczcie jak jest "bez kreski".

Podsumowując - witam wszystkich! :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 kwie 2014 09:28

Przyznam że dziwi mnie tak silny sentyment do forum na którym dzieją się takie głupie zagrywki administracji. Ale może to miejsce dla tych którym tęskno do prl-u i przyjemnie im gdy ktoś ich trzyma za... ekhm, buźkę :P Pewnie jest tam trochę wielbicieli Master & Servant i klimatów sado-maso :) Nie mam nic do zagorzałych fanów DM tak długo jak można po ludzku porozmawiać o muzyce i myślę że to ciut słabe jeśli dostajecie bana za pierdoły, przyjdziecie tu się wykrzyczeć lub bez skrupułów pośmiać z kreski a potem wracacie do tego kółka depeszowych onanistów.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 06 kwie 2014 09:48

Ja także zostałem nieładnie potraktowany przez Sagana, mam wrażenie, że ma jakieś problemy osobiste. Ale z drugiej strony myślę, że nie ładnie go jest tu obgadywać za jego plecami.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 kwie 2014 13:36

Widzę, że niektórzy jak chorągiewki - Sagan przyjmuje to wracają na kreskę, a jak znowu trwoga to na Devotees.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 kwie 2014 13:38

Mamy jednego odważnego... :D

http://cdn.imgbox.com/P7n1KAAh.png
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 06 kwie 2014 13:43

Dziwne to oświadczenie admina....
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 kwie 2014 13:49

Jaki admin takie oświadczenie... :>
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 06 kwie 2014 13:55

Nie było mnie przy tym co oni tam wyprawiali i trudno mi ocenić czy zasłużyli na bany, ale mam wrażenie, że chriss ma słabe nerwy.
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 06 kwie 2014 17:15

Hien pisze:Widzę, że niektórzy jak chorągiewki - Sagan przyjmuje to wracają na kreskę, a jak znowu trwoga to na Devotees.
MI to czy forum ma kreske czy nie ma nie robi różnicy, istotne jest to bym mógł z określonymi osobami pogadać na określone tematy. A wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że spora część ekipy trafi póki co tu.

Z restzą jak pisałem na kresce - od dawna byłem już na wylocie.
Awatar użytkownika
Szaman
Posty: 22
Rejestracja: 05 kwie 2014 23:31

Post 06 kwie 2014 18:43

To może założymy tu dział "polityka"? :)
A tak przy okazji to za co Marecki i Marius dostali bana? Z Mariusem gadałem i w sumie to wychodzi na to, że za zdjęcie Gahana...
Awatar użytkownika
Peter
Posty: 375
Rejestracja: 09 sty 2013 15:44
Ulubiony utwór: The Landscape Is Changing

Post 06 kwie 2014 18:53

Tam były nie do końca sympatyczne i kulturalne dyskusje, miałem wrażenie, że niektórzy przesadzają nieco, ale dla niepokornych są przecież ostrzeżenia... o ile użytkownicy coś sobie z nich robią....
Awatar użytkownika
Strange69
Posty: 149
Rejestracja: 06 lis 2011 10:52
Ulubiony utwór: Sea of Sin
Lokalizacja: Warszawa, Grochów

Post 06 kwie 2014 19:32

Założ se FB to będziesz na bieżąco :D

Marecki napisał "Dupę" akrostychowo - coś w stylu "Dlaczego Umiłowani Panowie Admini".. Jakoś tak :D

Teraz widzę, że zaczyna sie wypis stamtad, ludzie mają dość i dziękują za ten cyrk.

A chętnie bym popolitykował. :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 kwie 2014 20:34

Nie wiem do końca ocb z tą polityką czy w sensie dyskusji nt. polityki forum czy polityki w ogóle, bo jeśli to drugie to u nas też się da o polityce dyskutować... na upartego ktoś się znajdzie :grins: W każdym razie ich strata, nasz zysk, witajcie (niektórzy ponownie) i udzielajcie się a i my bedziemy :)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 06 kwie 2014 21:04

Ale jak na 100 nowych postów 90 będzie o polityce to się kurde z wami rozliczę, i to zanim nadejdzie dzień sznura. ;s
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 kwie 2014 21:32

Strange69 pisze:Marecki napisał "Dupę" akrostychowo - coś w stylu "Dlaczego Umiłowani Panowie Admini".. Jakoś tak :D
No rzeczywiście potworne przestępstwo. :roll: