Wasze typy na przyszłe single z albumu

Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Wasze typy na przyszłe single z albumu

Post 19 sie 2017 02:24

No i Cover Me trzecim singlem.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 sie 2017 13:43

No proszę. Czyli jednak nie So Much Love. To pokazuje dokładnie to o czym pisałem. Można analizować ich model promocyjny, a i tak za Chiny nie przewidzisz ich singli.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 19 sie 2017 17:10

No to czwartego nie będzie... albo będzie nim So Much Love, bo nie napisał go Gahan. :8
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 21 sie 2017 07:09

Interesujące... to raczej mało singlowy utwór, ciekawe czy do radia doczeka się przeróbki większej niż wycięcie/skrócenie outra. Podejrzewam że ewentualny klip może być live vide SBH i to będzie ostatnim singlem. Ale ogólnie dziwnie rozmieszczone single w czasie, bo zdaje się na amazonie coś o październiku mowa a we wrześniu GB?
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 wrz 2017 09:08

"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 wrz 2017 11:17

I będzie ból fanów, że znowu bez strony b.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 wrz 2017 11:49

W innej wersji na amazonie w trackliscie jest kilka razy Cover Me i.... So Much Love, oczywiście też zapewne zremiksowane bo to epka z remiksami w końcu
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 wrz 2017 12:30

Ale to znaczy, że So Much Love nie będzie singlem. A ja bym już kasę stawiał na to xD
W ogóle, to chyba będzie ostatni singiel? Chociaż nie. Podejrzewam, że jeszcze coś wyjdzie w przyszłym roku, bo trasa musi być czymś promowana.
Choćby to był cyfrowy singiel z klipem "live".
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 wrz 2017 14:23

Ja obstawiam że to ostatni. Boję się o ten klip bo w zapowiedzi są fragmenty koncertowej wizualizacji, nie wiem czy po prostu nie wypuszczą jej jako klipu ale byłby to trochę skandal robić premierę czegoś co ludzie widzieli na koncertach...
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 wrz 2017 18:46

Ja nie widziałem ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 06 paź 2017 22:24

Zapewne nie uraczymy już kolejnych singli ze Spirit, ale gdyby jednak to chętnie widziałbym No More albo You Move :-)

Właśnie niedawno wróciłem z kina z seansu nowego Blade Runnera i potem odpaliłem otrzymany dziś w prezencie singiel Cover Me i uważam że utwór bardzo pasuje do tego filmu swoją drogą, muzycznie i tekstowo.

Co do zawartości singla:

Radio Edit - zgrabny, jakoś szczególnie nie kastruje utworu a sprawnie go kondensuje
Warpaint Steez Remix - całkiem spoko, perkusja trochę trip-hopowa jak dla mnie
Erol Alkan Black Out Rework - dłuższy, żwawszy typowy klubowy remiks eksponujący bardziej instrumentalne outro oryginału, nic specjalnego
Texas Gentlemen Remix - nieco dziwny electro bluesowo countrowy ale nie w stylu depeszowego electro bluesa, trudno to opisać. Równie dziwne co niegdyś remiks z udziałem któregoś z panów z ZZ Top
Ellen Allien U.F.O. RMX - kolejny długi, słaby, żwawy klubowy remiks
Ben Pearce Remix - znowu house ale subtelnieszy, nuda
Josh T. Pearson Choose Hellth Remix - zaskoczenie, gitarowa ballada z cudzym wokalem
So Much Love (Kalli Remix) - potworna łupanka, strach słuchać, jak muza z gry na atari albo soundtrack do kichowatego filmu akcji

Ogolnie singielek CD słaby, 2/7
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 07 paź 2017 15:42

No maxisingle z epoki Spirit to jakaś tragedia kompletna. Tutaj chyba dno zostało przebite - połowa remiksów zahacza o jakieś totalne wsteczniactwo i wieśniactwo - przede wszystkim te dłuższe, łupankowe. Aż przychodzą do głowy niektóre remiksy-porażki z czasów PTAka. Ten "cover" też jest jakąś tragedią kompletną.

W radio edit też brakuje jakiegoś chromosomu - bo część instrumentalna w trzeciej minucie staje się jakaś strasznie chaotyczna. Jedynie ten ciekawy Texas Gentlemen i przyjemnie triphopowy Warpaint są w porządku.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 10 paź 2017 12:22

Po dłuższym osłuchaniu się z singielkiem oceniłbym go wyżej, jedyne remiksy które do mnie nie trafiają na razie to Ben Pearce Remix i So Much Love (Kalli Remix). Całkiem ok ogólnie, podobnie jak singiel WTR, muszę jeszcze nadrobić remiksy Going Backwards bo nawet nie zdążyłem w natłoku różnych spraw.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup