Dzisiaj jest 25 cze 2018 02:02

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Autor Wiadomość
Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: twoja stara
A grali te numery w Berlinie?

Master
Master
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: When The Body Speaks
Nie, ale z drugiej strony wydali to dziwne Judas i Condemnation z niemalże intymnej sesji, więc narzekam. Szkoda, że dali coś takiego, po prostu. Nie, żebym miał jakieś duże oczekiwania, bardziej zastanawiam się: po co?

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

A czemu nie? Mnie się to podobało, pewnie nie tylko mnie.

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Kaczuchy
Hien pisze:
Powiem szczerze, że wątpię, że Scum w ogóle był grany. Tamten występ odbył się jeszcze przed wydaniem albumu, komuś mogło się /cenzura/.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że wystrzelili z tym podczas publicznego występu, a potem kompletnie olali. Nie ma żadnego dowodu na to, że faktycznie to zagrali. A o co chodzi z Poorman? Bo ja nic nie wiem.

Póki co nie pojawiły się jeszcze żadne bootlegi z aktualnej części trasy. Amerykanie tak mają, na nagrania z ich koncertów zawsze czeka się najdłużej.

Ale to by pasowało do ich alternatywnej koncepcji promocji płyty... raz był kiedyś Fragile Tension, z cztery razy Soft Touch, dwa razy In Sympathy, to i pewnie Scum był spróbowany, ale zespół kompletnie nie czuł tego utworu.

A Poorman był na próbach przed koncertami w USA rok temu, na pewno przed Madison Square Garden się pojawił. To info pojawiło się w internecie kilka razy i to raczej z pewnych źródeł.

Malkolit pisze:
Powiem szczerze, to Things You Said nie porywa. Więcej w tym wrzasków fanów spod sceny niż czegoś faktycznie wybitnego (podobnie jak Halo). Choć utwór dobry i fajnie, że to zagrali.

Ciężko, żeby po tylu latach mogliby jeszcze czymś nas absolutnie rzucić na kolana... choć ja osobiście takie TTYS kupuje od razu. Swoją drogą ciekawa rzecz, że w momencie pojawienia się TTYS w secie, od razu Home zostało delikatnie zmienione - teraz pierwsza zwrotka jest grana z samym Gordeno za pianinkiem.

Cytuj:
Naprawdę dobra trasa, masa świetnych kawałków (Corrupt, World in My Eyes, Cover Me, Poison Heart, Wrong, Heroes, Useless). No, ciekawe, co z tego wyjdzie na DVD. Ile znów pominą. Na poprzednim - moim zdaniem - była lipa, że nie wydali Higher Love czy Only When I Lose Myself.

Chciałbym, żeby na DVD były wszystkie rodzynki, ale jestem świadomy tego, że np. z kawałkami z SOTU może być problem. Pewnie pojawi się So Much Love, Useless i The Things You Said, no i na dokładkę jakaś pianinkowka ciekawostka w stylu I Want You Now i na tym najpewniej się skończy. Ze szkodą dla pominiętych i dla całości setu.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

Kawałki z SOTU są na promo występach, więc mamy dobrej jakości nagranie i to niejedno.

Swoją droga, na DIME jest już bootleg z Anaheim. Jakość bardzo ok.
Martin wokalnie kiepsko wyrabia z tym TTYS, ale muzycznie jest nawet lepiej niż w 1987/88.

Ps. nie zauważyłem nawet, że Home się zmieniło, ale nie brzmi to wcale źle.

Ps.2. zmiany zaszły też w A Question of Time. Martin gra główny motyw na gitarze, tak jak w 1994.

Clean
Clean
Awatar użytkownika

Ulubiony utwór: Kaczuchy
Mamy już szkielecik setu festiwalowego. Szkoda Useless, ale w takich okolicznościach przyrody raczej za dobrze by nie wypadał. Z drugiej strony liczyłem na niego, bo jednak 5 będę w Gdyni (choćby też i na Massive Attack), no ale są pewne zmiany - no i można zagrać koncert bez Question of Time, I Feel You, Behind the Wheel... ;)

Cytuj:
2018/06/23 - Isle of Wight Festival, Newport

Intro (Revolution / Cover Me)
1| Going Backwards
2| It's No Good
3| A Pain That I'm Used To
4| Precious
5| Policy of Truth
6| World in My Eyes
7| Cover Me
8| The Things You Said
9| In Your Room
10| Everything Counts
11| Stripped
12| Personal Jesus
13| Never Let Me Down Again
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14| Somebody
15| Walking in My Shoes
16| Just Can't Get Enough
17| Enjoy the Silence

JCGE ponoć też trochę inaczej grany niż na Delcie.

Devotee
Devotee
Awatar użytkownika

https://youtu.be/AshaPIYMiNk

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]