Muzyczne porażki

Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 27 lip 2005 10:31

gilles pisze:Byłbym wtedy studentem trzeciego roku już :) bo tak na prawde to wszystko przez te nieobecności na wuefach swego czasu, potem już tego przedmiotu nie było więc m,usiałem olewać inne :)
??????? :|
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 22 sie 2005 13:45

Nius dnia:
http://muzyka.onet.pl/mr,1151655,wiadomosci.html

:o To chyba kiś żart...
Najlepszy komentarz z forum:

A co powiecie na taki zestaw Pamela - dr. Doda -voc, Mandaryna - bas,
a na przeszkadzajkach Gulczas. Złota płyta w Polsce murowana.!!!!

Obawiam się, że ten pan ma rację. :roll:
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 22 sie 2005 13:47

Jak ktoś się tak rozdrabnia jak ta pani, to w rezultacie w niczym nie jest dobry... Ergo, Pamela Anderson we wszystkim jest zła :D
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 22 sie 2005 13:50

Pamela śpiewa, gra w filmach, jest obrończynią zwierzątek - prawdziwa KOBIETA RENESANSU :8 :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 22 sie 2005 13:51

Tia, o barokowych kształtach piersi...:D
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 24 sie 2005 10:01

Ciekawe, że nikt nie wspomniał jeszcze pseudo kato-rocku w wykonaniu Malejonka tudzież "Litzy" Friedricha którzy po latach chlania i cpania wzięli się za katolickie granie wyniuchawszy wcześniej jakie kokosy przynosi muzyka dla parafian z Grójca. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę bandę bachorów śpiewającą "Taki mały taki duży może wino pić, yyyyyyy..... świętym być" albo 2TM 2,3 czy jak im tam.

Jednak najlepszy jest Friedrich, który ściął dready, które jego zdaniem deprawują katolicką młodzież i są fe :lol:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 24 sie 2005 10:15

Polecam piosenke Kinderfirer zespolu "Rażeni Piorunem"
kiedyś byłem metalem
szatana muzykę grałem
teraz jestem bogowcem
mam płytę w gazecie wyborczej
kiedyś bardzo grzeszyłem
i tanie wino piłem
teraz mój drogi kolego
nie pijam nawet mszalnego
nie ma już w sercu moim
gniewu ani przemocy
jest tylko kilka bajpasów,
skalpel i trochę trocin
co dzień z samego rana
padam na kolana
i modlę się do pana
by kasa leciała jak manna
nieźle to wymyśliłem
i duszę ocaliłem
ze zgrają bachorów śpiewam
że każdy pójdzie do nieba
kinderfirer to ja
a na nazwisko po starym
fridrich mam
Awatar użytkownika
olz
Posty: 2634
Rejestracja: 23 sie 2005 16:59
Ulubiony utwór: in your room
Lokalizacja: fascination street.

Post 01 wrz 2005 21:41

kaja paschalska - cikulinka i mandaryna. bez komentarza.
I want your touches to scar me so I'll know where you've been
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 01 wrz 2005 22:46

Nowy członek Arki Noego w drodze, alleluja. :grins:
Ja myślałam, ze Litza strzelił sobie 4-5 dzieci, a tu już siódme leci (nomen omen dziecię będzie nosiło imię Urban) :lol: No, no, w końcu kalendarzyk małżeński jest jedna z najskuteczniejzych metod antykoncepcyjnych :grins:

A poza tym, cytat dnia:
"Dziennikarze często mnie namawiają na to, żebym powiedział, że przed operacją serca byłem złym człowiekiem, piłem wódkę i nie dbałem o rodzinę, a teraz piję wodę święconą, jestem dobrym mężem i ojcem. To przesadzona historia." :grins: Wzruszyłam się ;(
Awatar użytkownika
Lost Paradise
Posty: 197
Rejestracja: 04 lip 2005 15:02
Lokalizacja: Samoobrona

Post 01 wrz 2005 23:47

LucianoDM pisze:
Flashback pisze:
LucianoDM pisze:Sisters Of Mercy-Temple Of Love to jest kicha i osobiscie nie podoba mnie sie.


Nie bluźnij chłopcze :ban: .
Sam się zbanuj stary


Stary, nie bij... :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
krzysztofzawadzki
Posty: 101
Rejestracja: 22 cze 2005 11:09
Lokalizacja: z Polski

Post 07 wrz 2005 14:20

wpadnij na zlot do szczecina we wrzesniu to pogadamy ;)
Dydeo

Post 07 wrz 2005 14:23

olz pisze:kaja paschalska - cikulinka i mandaryna. bez komentarza.
Tak jest, totalna lipa, ona beczy jak baran a nie śpiewa, a ten klient to jak jakiś grubas śpiewa.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 19 wrz 2005 13:04

Kiedyś doceniałam zespół Eiffel 65, ale po słuchaniu tej piosenki, ktory jest skomasowanymi koszmarami całego świata... już ich nienawidzę :|

http://s51.yousendit.com/d.aspx?id=2H8Z ... DW7QVYL0V3

Te klawisze (niczym z ogniska muzycznego na grażynskiego), te jakieś dlugofalowe podkłady.---- Piosenke wykorzystalam jedynie w celach tłumaczeniowych :roll:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 19 wrz 2005 13:08

Eiffel 65 to nawet kiedyś nie słuchałem. To zawsze była dla mnie porażka i nawet się za to nie brałem. Komercja i tandeta w najgorszym wydaniu. A obecnie cicho - "zespół" 2 sezonów.

P.S. Iwonko wkroczyłaś do "mojego" działu. Miej się na baczności. Jeden fałszywy ruch i jak Boga kocham, wykasuje posta.:) Mam na Ciebie oko. :) ( to oczywiście :lol:).

Pozdrowionka.
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 07 paź 2005 20:43

EveS pisze:Ciekawe, że nikt nie wspomniał jeszcze pseudo kato-rocku w wykonaniu Malejonka tudzież "Litzy" Friedricha którzy po latach chlania i cpania wzięli się za katolickie granie wyniuchawszy wcześniej jakie kokosy przynosi muzyka dla parafian z Grójca. Nóż mi się w kieszeni otwiera jak słyszę bandę bachorów śpiewającą "Taki mały taki duży może wino pić, yyyyyyy..... świętym być" albo 2TM 2,3 czy jak im tam.

Jednak najlepszy jest Friedrich, który ściął dready, które jego zdaniem deprawują katolicką młodzież i są fe :lol:
Dopiero sie dogrzebalam....Kurcze...ale mi podpadlas :evil: Friedrich jest rowny chlop i nie widze nic zlego w tym,ze po latach chce cos zaczac zarabiac.Przeciez podobnie ma tez Marilyn Manson lub calkiem niedaleko Marcin Rozynek.Ten drugi mial kiedys swoj zespol,ktory nazywal sie Atmosphere,chlopcy grali bosko!Ich muzyke mozna bylo porownac do U2,grali to co kochali i czuli :roll: Niestety....zespol sie rozpadl a Rozynek zaczal nagrywac(nie ma co sciemniac) kaszane :/ No ale przynajmniej jego plyty ktos zaczal kupowac,troche ludzi go slucha,przez co-chlopak po prostu troche zarabia na spiewaniu i dobrze.
Zaraz nasle na Ciebie swojego kumpla,ktory byl technicznym w Acid Drinkers...on nie podaruje takiej zniewagi a Friedricha zna,niejedno z nim wino wypil :D
Niestety...tak to juz jest u nas popaprane,ze najlepiej sprzedaje sie muzyka latwa i przyjemna.Jesli ktos chce nadal grac i przy okazji zarabiac na tym,to musi miec duuuuuzo szczescia i znajomosci :roll:
Jeszcze kwestia dzieci i Arki Noego....Moja corka uwielbia ten zespol i szczerze mowiac wole jej puszczac taka Arke niz np.Britney Spears.
Mam nadzieje,ze sama troche pod innym katem spojrzysz na to jak bedziesz miec slodkiego bejbusia.....
Jestem daleko od Kosciola i Boga ale nie przeszkadzaja mi zespoly,ktore graja tzw."muzyke katolicka".Teksty mi nie przeszkadzaja,niech sobie chwala kogos tam w niebie,ich wola :)
Moge sie zalozyc,ze Friedrich chetnie gralby inna muzyke,tylko jakie zyski on z tego bedzie mial?czy starczy mu chociaz na tanie wino z grania metalu?....no nie wiem...mam watpliwosci
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 07 paź 2005 22:27

rozbawiła mnie ta odpowiedź :):) friedrich się nawrócił do Boga dla kasy, spryciarz jeden :lol:
Awatar użytkownika
EveS
Posty: 1734
Rejestracja: 05 kwie 2005 16:10
Ulubiony utwór: Never Let Me Down Again
Lokalizacja: EZG

Post 17 gru 2005 17:46

Myślałam, że po macedońskim boysbandzie O-Zone nic mnie juz nie zaskoczy, a tu masz :lol:

Zespół AKCENT (notabene ma nazwę jak jeden z polskich zespołów discopolo) z, UWAGA, Rumunii :lol: W kółko lansują w tiwi ich przeuroczy hit "Kylie" (Kajli giw mi dżast e czens, lets goł ałt end dens, angielszczyzna na poziomie :lol: )

Obrazekjacy oni piękni :twisted:
Awatar użytkownika
gilles
Posty: 259
Rejestracja: 29 sty 2005 21:43
Ulubiony utwór: Enjoy the silence

Post 15 sty 2006 23:10

including VideoClip!! Trzeba kupić!!
Awatar użytkownika
MaroMT
Posty: 73
Rejestracja: 24 lip 2005 15:08
Lokalizacja: z Księżyca

Post 31 sty 2006 20:41

Muzyczne porażki...oj znalazłbym ich wiele :D Przede wszystkim tajemnicze, zapomniane ale zarazem uważane za legendę muzyki lat 80-tych trio Herreys (nie wiem jak określić ich muzykę, taki Beach Metal ;) ). Do tego Groove Coverage (te covery robione na Amidze bleah :evil: )...oj sporo by się jeszcze wymieniło :8 .
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 31 sty 2006 23:56

Muzyczna porażka to tegoroczni "polscy" nominowani do festiwalu Eurowizja 2006

Piosenka dla Europy :haha: