Koniec Depeche Mode?

Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 18 maja 2005 18:57

Ja kocham Depeche Mode (żebyś nie myślał), :) tylko że uwielbiam też te wszystkie zespoliki... A Depeche Mode przecież kiedyś niestety padnie...
Gość

Post 18 maja 2005 19:00

Wypluj te słowo hehe, no i co z tego że już ich nie bedzie, dla mnie oni są wieczni i zawsze będą :) Kocham ich i nigdy nie powiem o nich złego słowa, te zespoliki też uwielbiam :)
Awatar użytkownika
DMartyna
Posty: 367
Rejestracja: 11 maja 2005 19:05
Lokalizacja: Zwoleń

Post 18 maja 2005 19:14

ale o Enjoy the silence wtedy gdy nie będzie koncertów!
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 18 maja 2005 20:42

iwona do cholery ty nie czujesz roznicy! wylazi to ze nie kompletowalas DM a pozniej zaczelas sie interesowac innymi rzeczami, tylko sciągalas wszystko co sie da :| Station One'owi też wyjdzie boska piosenka i też doskonale wypełni lukę? Nie chodzi mi oczywiście zeby zrownywac Station do Mesha, ale to wszystko są zespoły które w JAKIŚ SPOSÓB SIĘ WZORUJĄ NA DM!!
Ale Devision, Mesh, Camouflage itd. są w stanie tworzyć na prawie ich poziomie
jedna siostra umie gotować, druga przytula mnie na dobranoc, mamo nie jesteś mi potrzebna..
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław

Post 18 maja 2005 20:50

Mądrego to az milo posluchac...
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 20 maja 2005 13:59

Brak mi słów... Z taką ignoracją nie sposób po prostu dyskutować. Jedne "Halo" zamiata całą "konkurencję" pod dywan! Iwona, jeśli nie widzisz głebszej, właściwej róznicy, między utworami DM a przebojami innych grup na nich się wzorujących, zwróć uwagę na najłatwiej zauważalny szczegół - kompozycje Martina po prostu się nie nudzą! De Vision, Mesh, And One etc. produkują pojedyńcze perełki, które co charakterystyczne jednak, szybko się nudzą. Nawiasem mówiąc teksty wyżej wymienionych nie zawsze - delikatnie mówiąc - są wysokich lotów. Martin, od pewnego momentu wyraźnie ewoluował jeśli chodzi o tą dziedzinę, a swoje apogeum - MOIM ZDANIEM - osiągnął na Violatorze.

Na pewno jest to jakiś niezwykły fenomen, że słuchając po raz "enty" MFTM, Violatora czy np. Ultry jestem tak samo zachwycony i oczarowany kompozycjami, jak za pierwszym razem. Depeche Mode to zespół absolutnie niepowtarzalny! Reszta to mniej lub bardziej nieudolni naśladowcy, którzy zwykle wybierają jeden z "modułów" tworzących fenomen DM i na nim budują brzmienie swojego zespołu. Lubię De Vision, And One i inne, ale traktuję ich jako miłą otoczkę Bogów z Basildonu. :)
Awatar użytkownika
Verrine
Posty: 11
Rejestracja: 10 maja 2005 19:00
Lokalizacja: Międzyrzecz

Post 24 maja 2005 13:06

nie ma takiego zespołu jak DM... jak odejdą to pewnie będzie mnóstwo dobrych zespołów, ale sami powiedźcie, kiedy ostatnio powstała jakaś kulktowa kapela?
Awatar użytkownika
Home
Posty: 416
Rejestracja: 11 lut 2005 16:46
Lokalizacja: Poznań

Post 24 maja 2005 20:38

Nie, ja sobie tego po prostu nie wyobrażam jak odejdą. Zostanie po nich kult, wspomnienia no i cała reszta, ale bedzie dennie. :( :( :(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 25 maja 2005 17:26

Mam tylko cichą nadzieję, że najbliższy album i trasa koncertowa nie bedą ostatnimi. :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
MODE
Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2005 21:19
Lokalizacja: Szczecin

Post 08 cze 2005 17:10

Czas zaleczy rany.
Awatar użytkownika
joymaster
Posty: 8
Rejestracja: 06 cze 2005 10:33

Post 11 cze 2005 19:50

W zyciu każdego człowieka sa wyzwania, w życiu kazdego depesza jest idea, po co więc pytac co będzie po dM? Opowiedź jest przecież banalna - Depeche Mode!
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 19 cze 2005 10:22

To jest oczywiste ze nastepcow nie bedzie. beda nasladowcy, ale nikt nie jest w stanie przebic pierwowozoru, charakterystycznego wykonawcy / tworcy bez wzgledu czy to muzyka, malarstwo, poezja itd.
Awatar użytkownika
Arashy
Posty: 988
Rejestracja: 18 cze 2005 10:33
Ulubiony utwór: ETS
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka Wawelskiego

Post 04 lip 2005 20:47

Mając chandrę nie powinno się czytać takich topiców. To tak na marginesie...

Jak zaczynałam słuchać Depeche Mode to Gahan parę miesięcy wcześniej wydał swoją solowa płytę. Przyznam się szczerze, ze obserwując różne zespoły, których członkowie odchodzili 'na chwilę" tylko po to, żeby nagrać solowy album i już do nich nie wracali co w konsekwencjo owocowało rozpadem całego zespołu - byłam przekonana, ze DM się skończyło. Trochę cierpiałam myśląc, ze nie będzie mi dane przeżywać tych chwil kiedy to czeka się w napięciu na najnowszą nowa płytę, kupuje z świeżutką, pachnącą za ciężko uciułane pieniążki i niecierpliwie czeka na koncert. Dziś już wiem, ze na koncert DM choć tak bardzo chciałam i tak bardzo o tym marzyłam nie pojadę, co osobiście wpędza mnie w czarna rozpacz, ale mimo wszystko cieszę się, że moje początkowe obawy co do tego zespołu - rozwiały się. Wiem, ze długo prawdopodobnie ze sobą raczej nie będę, ale bardzo się cieszę z tego, że wciąż są.

A co będzie jak ich zabraknie?
We mnie pojawi się jakąś pustka choć ich muzyka wciąż będzie we mnie żywa. Ale pustak pojawi się nie tylko w stosunku co do zespołu, a... co do pamięci o nim.

Wierni fani pamiętać będą. Ale z dnia na dzień będzie ich coraz mniej. Nie oszukujmy się. DM w dzisiejszych czasach, przynajmniej według mnie, stanowi cos w rodzaju muzyki dla "koneserów". Dzisiejszy świat muzyki i równocześnie młodzieży zmierza w kierunku, którego ja sama nie pojmuję. Wiem, ze wiele takich zespołów jak Depeche Mode czy wykonawców jak Mike Oldfield zacznie być powoli zapominanych przez "masy". Juz są zapominani, bo zamiast swoją uwagę na nich zwraca się uwagę na nic nie znaczące i nie przedstawiające sobą piosenki panienek śpiewających ambitne teksty "lalalala". Już dziś patrząc na reakcje ludzi, których w życiu spotykam i którzy dowiadują się, ze uwielbiam DM robi mi się słabo. I to już nawet nie chodzi o teksty w stylu "Jesteś zacofana" "Ale starocie" czy "Nie moje klimaty, hip-hop to jest to", a o duże oczy jak piłki do koszykówki i pełne zdziwienia pytanie "a co to jest?". Rozumiem, ze można ich nie lubić - przecież nie musza sie podobać wszystkim na około mnie, ale według mnie znać ich tak jak Nirvanę, Pink Floyd itd., itp. to się powinno...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 wrz 2005 12:47

autor topiku pisze:Co będzie jak się skończy Depeche Mode?
Na pohybel wszystkiemu - forum i vortal będą dalej. :mrgreen: :--
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 19 wrz 2005 12:51

Będzie to samo albo i lepiej. Przykładem - fani Queen. Pozdrowionka dla all.
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 19 wrz 2005 13:02

muszę wtrącić:
autor topiku napisał
nie "autor topiku" tylko PIMPF_101 :!: pamiętam doskonale, to chyba jego pierwszy post... łza się w oku kręci...
Awatar użytkownika
wredotka
Posty: 7
Rejestracja: 19 wrz 2005 19:53
Lokalizacja: Elblag

Post 19 wrz 2005 20:21

DM zyje w sercach fanow i nigdy nie przestanie istniec!!! Dopoki fani beda sluchac i pamietac o tej zajeb... grupie koniec bedzie odlegla sprawa.
Awatar użytkownika
-Orzech-
Posty: 44
Rejestracja: 19 kwie 2005 14:06
Lokalizacja: Elblag

Post 21 wrz 2005 18:37

Ale mnie tu daaawno nie bylo... ;) Co bedzie? Dalej tak samo i bedziemy zyli bootlegami! :P
DM jest niesmiertelne i tyle... :)
Awatar użytkownika
Marcelus
Posty: 5
Rejestracja: 21 paź 2005 17:52

Post 27 paź 2005 22:03

Po DEPECHE MODE choćby potop!
MontanaDM

Post 04 kwie 2006 20:26

Jak skończy się DM, to zostaną tylko płyty, muzyka, głosy, zdjęcia, filmy, wspomnienia, książki biograficzne. Płakać mi się chce, bo nie mogę się pogodzić z tym, że kiedyś nastąpi ten przykry dzień...