Znienawidzone zespoły, utwory oraz gatunki muzyczne.

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: Znienawidzone zespoły, utwory oraz gatunki muzyczne.

Post 09 kwie 2009 00:13

Ja nie lubię disco polo
a kiedys było jeszcze''New kids on the block'' o fuck!!! to dopiero było paskudne
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 10 kwie 2009 01:14

Jazz i country!
astiz

Post 10 kwie 2009 19:11

Jazz,to w rzeczywistości bardzo szerokie pojęcie.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16764
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 10 kwie 2009 19:39

Dla mnie jazz to jazz. Nie rozróżnię dwóch różnych utworów jazz i po miesiącu słuchania. :lol: Nie lubię też metalu, techno i generalnie muzyki wcześniejszej niż lata 80-te. Mało też słucham polskich wykonawców.
astiz

Post 10 kwie 2009 19:52

No jak dla mnie,przed 1980 rokiem grano najlepiej;ostatnio przerabiam elektronikę lat 50 i 60.Wracając do tematu-nienawidzę reggae-króliki!-tfu :co: Nienawidzę! :co:
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 12 kwie 2009 00:24

Mój gust jest eklektyczny. Mocno. Ale mimo wszystko nie trawię muzyki z pierwszych miejsc list przebojów tych wszystkich Forafanów i Vivy. Wszystko na takich kanałach brzmi tak samo. I tak samo kiepsko. I wszędzie tylko łupanie, zero tekstu, wyjące piskliwe głosiki jakichś rozebranych panien.
I nie uznaję hip hopu. Po prostu nie rozumiem tego jak można nazwać to muzyką. Nie, nie lubię i nie uznaję tego w ogóle. Agresywna się robię jak słyszę ten...."rodzaj".
:|
gwiazdy...
astiz

Post 12 kwie 2009 01:30

To muzyka bardzo prosta: wystarczy komputer,zrobić parę bitów,to tego napisać rymowany tekst-i jest! Nie trzeba dużych środków,nie trzeba wydawać kasy na instrumenty,a kasa sama leci!
Każdy głupi taką muzę potrafi robić,dla tego jest jej tak pełno i cieszy się popularnością.
Reasumując: Komputer (wystarczy 64 MR pamięć i Łindołz 98-tak taniej!),program do tworzenia sampli,częstochowska pasja tworzenia rymów i tekstów,później demówkę odsłuchuje ziomal z SP records,kontrakcik,no o kasiora leci.Tak tworzą polskie zespoły.
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 kwie 2009 19:58

Nie lubię lansowanego dziś "pseudopopu", techno (btw, kto wie co to manieczki? :| ), country, a także 90% obecnej polskiej muzyki. Ale dla mnie jednak dobry hip hop nie jest zły. Ale zależy KTO i CO robi. Mistrzem pozostaje Kaliber. Szacun :8
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 12 kwie 2009 22:39

Polskich kapel lubię wiele, ale żadnej, która jest dziś super popularna. Nie lubię tego, co teraz się tworzy, nie lubię nowo powstałych zespołów.
I nie rozumiem popularności tego całego popowego szitu na Vivach i innych tego typu kanałach. Nie, nie oglądam, ale znajomi owszem i widzę tam wciąż to samo. Podobnie jest z takim np. Radiem Zet czy czymś w tym stylu. Czemu ludzie tego słuchają, głosują na to? Nie rozumiem, nie rozumiem tego łupania, tego techno-imprezowo-popowojakiegośtam klimatu, w którym ani tekstu ani wirtuozerii za grosz :( .
Wyjaśnijcie mi to :wstyd:
gwiazdy...
astiz

Post 12 kwie 2009 22:54

Tandeta zawsze się sprzedaje,teraz taki pzykład: Rubik,Feel :co:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16764
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 13 kwie 2009 00:56

em. pisze:I nie rozumiem popularności tego całego popowego szitu na Vivach i innych tego typu kanałach. Nie, nie oglądam, ale znajomi owszem i widzę tam wciąż to samo. Podobnie jest z takim np. Radiem Zet czy czymś w tym stylu.
Radia osobiście prawie w ogóle nie słucham. A już na pewno nie w domu. Po prostu w takim Radio ZET czy RMF FM ciągle leci ten sam zestaw oklepanych utworów. Nawet jak puszczą coś starszego, to i tak zazwyczaj to samo. Nie pamiętam, kiedy ostatnio słyszałem w radio inny utwór DM niż ETS. Tak jakby DM nic innego nigdy nie nagrało.
W stacjach muzycznych TV też od wielu lat króluje muzyka nie z mojej bajki. Gdzież te czasy, gdy całymi godzinami siedziało się przed brytyjskim MTV. Ale 15-20 lat temu muzyka była zupełnie inna.
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 13 kwie 2009 13:34

Osobiście ja również nie słucham, ale kiedy z tatą jadę autem to non stop leci jakieś RMF. I tak jak napisałeś- nigdy nie puścili czegoś poza ETS. Nigdy!
Ciągle to samo, ten sam zestaw starych hitów (już też się przejadły) przeplatanych przytłaczającą ilością współczesnego łupania.
Dla mnie to jest przerażające jak można słuchać czegoś takiego, jak można nazywać to muzyką, jak można zatracać się w czymś, co składa się ze stukania i kilku linijek powtarzanego w kółko tekstu.
To zdecydowanie nie jest mój świat. I nie wkurzałoby mnie to, niech każdy słucha czego chce, ale nie cierpię tego,że ta pusta muzyka wali w uszy z każdej strony.
shodan pisze: Gdzież te czasy, gdy całymi godzinami siedziało się przed brytyjskim MTV. Ale 15-20 lat temu muzyka była zupełnie inna.
Może te 20 lat to dla mnie za dużo, bo byłam wtedy w brzuchu mamy, ale pamiętam czasy kiedy na takim MTV leciały genialne programy, na listach królowały zacne zespoły, a nie cyrkowe kapelki jednego przeboju.
gwiazdy...
astiz

Post 13 kwie 2009 23:57

Ha! A ja pamiętam,jak w 2002-2003 roku na MTV Classic,na okrągło leciał Synthpop i Newromantic! Cały dzień! Można było do woli oglądać-i to w dzień (!!! :nlmda: ) klipy DM i Kraftwerk! Niestety ;( Póżniej,pod koniec 2003 roku MTV-Classic zaczął puszczać plastik ;( Potem MTV-Classic zmienił nazwę na VH1 Polska i do dziś puszcza plastik :co: :dupa:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11533
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 14 kwie 2009 13:12

Ja za późno doceniłem MTV Classic i tak naprawdę to ceniłem sobie wczesne VH1 Polska bo kiedyś latało trochę DM w nim, więcej niż teraz, mieli też programy ciekawsze bo zawsze oglądałem "So 80's" czy "Smells Like 90's" i DM można było natrafić nieraz, albo "3 z 1" i 3 klipy DM pod rząd, to dzięki VH1 dużo wspomnień mam z DM związanych jak obejrzałem Essential Depeche Mode czy DM MTV Live z Koloni '98. A teraz kicha kompletna jest, pompują coraz więcej plastiku w to. MTV PL to dno, więcej programów rozrywkowych niż muzyki, co do RMF-u to nie do końca się zgodzę, puszczają nie tylko ETS bo kiedyś jadąc samochodem z kolegą usłyszałem "Hi, this is Martin Gore from Depeche Mode and you're listening to R M F FM" i poleciało Freelove :P Wielka szkoda bo to zawsze innych emocji dostarcza mi gdy natrafię na DM w mediach a nie tylko z moich CD czy kompa :( Też nie cierpię plastikowej sieczki serwowanej dziś przez TV i radio, co wiosna można usłyszeć nowy cover Eye of the Tiger albo innego kawałka, porażka po prostu... em. podzielam Twój ból 8(
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 29 kwie 2009 22:16

em. pisze:Podobnie jest z takim np. Radiem Zet czy czymś w tym stylu. Czemu ludzie tego słuchają, głosują na to? Nie rozumiem, nie rozumiem tego łupania, tego techno-imprezowo-popowojakiegośtam klimatu, w którym ani tekstu ani wirtuozerii za grosz :( .
Wyjaśnijcie mi to :wstyd:
A kto głosuje? Listy są ustawiane. Vide Feel ^^ . Generalnie ja też pamiętam, jak na MTV Classic po raz pierwszy zobaczyłem klip do ETS depeszów (to było ok 2001/02 roku), i DOPIERO WTEDY dowiedziałem się kto tą piosenkę nagrał i jak się nazywa xD . No i się zaczęło. Tam też zobaczyłem klip do Hypnotized Simple Minds, i od tamtej pory jestem większym (duuużo ;p) fanem tego drugiego ;) . To były czasy. A dzisiaj? @shodan - sprostowanie: 10, 15 lat temu na MTV PO PROSTU była muzyka. Dzisiaj pasmo klipowe jest zarezerwowane na 6h czasu transmisyjnego, z czego 4 w nocy -.- . Za to mamy coś w rodzaju Pimp My Ride (swojego czasu prowadził Xzibit i to chyba był jedyny kontakt tej stacji z muzyką), bodaj My Sweet Sixteen (swoją drogą, wyjątkowy crap), inne takie w tym stylu, Penetratorzy, czy jak to tam ... Jednym słowem G. Za to zero muzyki ;p
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
astiz

Post 29 kwie 2009 23:00

Reggae,zdecydowanie najbardziej nienawidzę i powiązanych z nim dancehallu i ska.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16764
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 30 kwie 2009 00:28

Ja pamiętam jeszcze MTV prowadzone m.in. przez Paula Kinga i Raya Cooka (czy jakoś tak). To było to! Z tego drugiego był niezły wariat. A między utworami puszczali prześmieszne króciutkie rysunkowe filmiki z takimi dwoma ludkami.
Pamiętam też, że na rap (raczkujący gatunek) przeznaczona była tylko jedna czy dwie godziny dziennie.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 03 maja 2009 10:33

newdress pisze:Reggae,zdecydowanie najbardziej nienawidzę i powiązanych z nim dancehallu i ska.
A ja walcze ze soba i otwieram sie nowe gatunki muzyki choc jestem nieprzecietnie wybredny. Reggae jest dobre na jakkolwiek pojety chillout. Marley i The Wailers - spokojna nuta dla przykladu, ktora moze sobie cichutko leciec w tle (a na trawce (w ogrodku) ;) to juz wogole). :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 17 maja 2009 03:31

Jeżeli chodzi o konkretnych znienawidzonych "artystów",to na dzień dzisiejszy są to zdecydowanie Feel ,Piasek i Rubik :co:
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 30 maja 2009 17:43

Generalnie nie lubię kompresować w sobie agresji,no ale jak słyszę ten cały Feel to nie mogę.
Nienawidzę, szczerze nienawidzę.
Nie mogę pojąć dlaczego ludzki umysł przyswaja takie dźwięki i zapisuje jako dobre.
Może ja nie jestem znawcą, moje gusta też są eklektyczne, ale no,bez jaj! :>
gwiazdy...