2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warszawa 23 maj 2009

Post 19 maja 2009 20:44

Jari pisze:Dwa tygodnie temu chłop jest zdrowy a dzisiaj ma raka? Jakoś to się nie chwyta ze sobą...
tez mnie dziwi brak gruntownych badan zwazywszy na ruszenie na wysilek fizczny... choc moze Dave to Dave. Jakos cpał zył i sie nie rozczulał nad kazdym zakuciem.

Z drugiej strony moze cos bylo ogolnie na rzeczy nie koniecznie rak a SOTU i ta trasa, boxy itp. to bylo dowalenie z grubej rrury na emeryture?

Okaze sie z czasem.

Co do jelit...moja siostra w listopadzie przeszla operacje na jelita, cos tam jej sie robilo i jak prsywalilo to nagle.
zawiezli do poznania, pokroili az po pępek, wycieli kawalek. po 3 miesiacach wrocila do zdrowia.
Łupneło raz a dobrze. i nie byl to rak a jakies narosla rzekomo. ALe widocznie z jelitami to tak bywa.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 21:30

Do wykrycia raka jelit sluży badanie zwane kolonoskopia ewentualnie wirtualna kolonoskopia ,robiona przy pomocy tomografu komputerowego.A potwierdzenie wyników dodatni czy ujemny w przypadku Dave'a, który napewno nie bedzie traktowany w szpitalu jak szary obywatel ,tylko jak tzw. VIP zajełoby dwa trzy dni.A oficjalna musi przerwać milczenie bo wokól sprawy robi się coraz wiekszy szum,i tu nie chodzi o dywagacje forumowe, otej sprawie dosc dużo mówi się ogólnie na otwartej antenie.A z innej paki ,dziś znowu na rmf można było wygrac bilety na koncert :?:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 19 maja 2009 21:52

marcindreszcz pisze:.A z innej paki ,dziś znowu na rmf można było wygrac bilety na koncert :?:
nie wszyscy musza byc na biezaco, zwlaszcza dziennikarzyna ktory dm...ma gleboko w d... i tylko robi za co mu placa/ co mu każa.

Właśnie niemiecka oficjalna strona potwierdzila odwloanie koncertu w Wawie.

http://www.depechemode.de/news/2009/05/ ... sagt-1660/
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 21:58

Slabo znam niemiecki,ale treść mi brzmi jak ta u nas ,że odwołali bo na live here now skasowali.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9150
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 maja 2009 22:19

Ja tez nie znam niemieckiego, ale to nawet nie o to chodzi. Raffi zna jakby co :) Chodzi o to, ze Wszyscy wszedzie wkolo trabia o odwolaniu koncertu, a samo DM a wlasciwie Live Nation milczy. To mnie najbardziej denerwuje.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 19 maja 2009 22:24

Bardziej oficjalne info prasowe, polskie

http://www.dziennik.pl/kultura/muzyka/n ... nAodA3Tn2Q
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 19 maja 2009 22:44

A co to znaczy bardziej oficjalne? Czym się różni ten dziennik od jakiejś innej e-gazety? Oficjalne zródło jest tylko jedno i jest nim dot.com. A co wyklują polskie szmatławce to do momentu potwierdzenia można wsadzać między bajki. Dziennikarzyny węszą po forach, wortalach i kopiują plotki fanów, byleby był news, byle by się gadało i była wrzawa.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 19 maja 2009 22:52

to wszystko przez tą Pezdę - sam się przyznał. ;(
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 48
Rejestracja: 19 maja 2009 22:52
Ulubiony utwór: Little 15

Post 19 maja 2009 23:03

witam
ja tylko gwoli będzie/nie będzie koncertu;
poniżej link do zakładki na oficjalnej stronie zespołu;
po 10 maja wskakuje od razu ryga 25 maja; nie ma warszawy;
wczoraj rano jeszcze była;
i tyle w temacie;
dla mnie miało to być super święto w 25 rocznicę mojej fascynacji;
pozdrawiam


http://www.depechemodelive.com/Store/Di ... verse.html
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 19 maja 2009 23:05

no co Ty nie powiesz. :grins:
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 19 maja 2009 23:12

niepoważne. aż mi słów szkoda. bo można by podać tę durną informację,a nie tak się bawić i domysły snuć na temat jakichś artykułów.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 23:14

Daria nie "krzycz" na dziewczynke bo ona nowa i niedoswiadczona :)
ku...wa co z ta oficjalną,bo mnie cholera weznie,nie cierpie niepewnosci :x
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 48
Rejestracja: 19 maja 2009 22:52
Ulubiony utwór: Little 15

Post 19 maja 2009 23:29

nowa i owszem, tylko z tym niedoświadczeniem ciut nietrafione :)
Daria, mogę jedynie jeszcze powiedzieć:), że po takim oficjalnym raczej usunięciu info o warszawie ( oraz innych niedoszłych wcześniejszych koncertów) nie trzeba chyba już nic mówić, prawda:)?
ani spekulować;
ani domniemywać;
chyba że na tych wcześniejszych 16 stronach, które przeczytałam, jest jednak ten sam link,a ja to przeoczyłam; wtedy: serdecznie przepraszam :)

p.s.
też mnie szlag trafia, że "najważniejsi" nie kwapią się do wydania oficjalnego komunikatu;
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 19 maja 2009 23:36

em. pisze:niepoważne. aż mi słów szkoda. bo można by podać tę durną informację,a nie tak się bawić i domysły snuć na temat jakichś artykułów.
Koleżanko Magdo, zdaje się że po prostu dot.com nie jest aktualizowana na bieżąco, tyle. LiveNation miał dostac informację wieczorem i ją ogłosic OFICJALNIE, a nadal nic nie widzę. Żadnych informacji, naprowadzaczy, ogłoszeń, etc. Monitoruję stale ;p a co do koncertu ... wiedziałem, żeby teraz nie kupowac biletu ^^
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 19 maja 2009 23:38

Witamy Beate na forum :)

Ano Beata ma racje.
Mowilismy juz wczesniej o tym: http://depechemodeforum.pl/viewtopic.ph ... &start=240.

Potwierdza to tylko fakt ze oficjalnie koncertu nie bedzie.
reszta to kwestia formalnego info ktore jak widac nie musze podawac z wielkim wyprzedzeniem, w Istambule podali dzien przed... teraz tez moga czekac jeszcze dzien, dwa patrzec co z Gahanem a pozniej poleciec jak ostatnio z lista kilku koncertów odwolanych.

Czemu nie podaja na dot com itd.? Pomijajac powyzsze co napisalem, niewatliwie sami maja wbitego klina i musza teraz to jakos poskladac do kupy.

Z innej beczki po co maja zawczasu siac panike, same kwestie odkrecenia jednego koncertu takiego jak Warszawa liczac 35000 biletów razy powiedzmy 200 zł za sztuke = 7.000.000 zł i tak odkrecajcie teraz z 10 takich koncetow? Tez trzeba czasu i miec czas aby to strategicznie rozegrac, probowac odkrecic terminy/ poprzestawiac jesli juz daty itp.
nie ma tak siup
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 23:38

A może koncert bedzie,tylko nie bedzie nagrywany .Przy okazji touring the angel też tak się stało, w Kristiansand 06.07.2006
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6445
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 19 maja 2009 23:43

Nie nastawiałbym się ;p Choc cuda się zdarzają, nie warto na nie liczyc, jak mówi pewna reklama.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 19 maja 2009 23:46

marcindreszcz pisze:A może koncert bedzie,tylko nie bedzie nagrywany .Przy okazji touring the angel też tak się stało, w Kristiansand 06.07.2006
owszem. Z tą różnicą, żena trasie do PTA nikt nie chorowal i wczesniej nie odwlowywal koncetow z dnia na dzien.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 23:47

Jeżeli Dave miał robioną gastroskopie,to może boja sie o jego głos i wola nie nagrywać :) . ach te spekulacje :> jeżeli wszystko okaże sie plotką , to dostaniemy złota trzcionke w Teleexpresie.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 23:49

rafi666 pisze:
marcindreszcz pisze:A może koncert bedzie,tylko nie bedzie nagrywany .Przy okazji touring the angel też tak się stało, w Kristiansand 06.07.2006
owszem. Z tą różnicą, żena trasie do PTA nikt nie chorowal i wczesniej nie odwlowywal koncetow z dnia na dzien.
Chicago 11.05.2005 Koncert odwołany z powodu zapalenia krtani Dave'a Gahana
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!