Recoil

Najlepszy album Recoil to?

1+2
2
7%
Hydrology
0
Brak głosów
Bloodline
6
21%
Unsound Methods
9
31%
Liquid
7
24%
Subhuman
5
17%
 
Liczba głosów 29
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Re: Recoil

Post 12 cze 2011 18:43

Dalej nie wiem, jaki jest wasz wkład w te przedsięwzięcia (możecie równie dobrze nagrywać demówki jak i klaskać po każdym utworze...) :/. No ale dobra, z ciekawości nie umrę.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6748
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 12 cze 2011 18:56

Promowanie eventow Alana za pomoca social media i naszych wlasnych witryn internetowych?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 12 cze 2011 19:11

To znaczy tak... Ja robiłem z Alanem muzykę do Recoil i pisałem słowa niektórych utworów, robiłem też post produkcję bo Alan sobie nie radził z tym kompletnie, a Slick chyba nagrywał wokale w kilku numerach i na pewno mixował całość. Poza tym był reżyserem sceny na Selected Events i stylistą PK'a :lol: :8
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 12 cze 2011 19:32

i wszystko jasne ;(
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6748
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 12 cze 2011 19:43

PK'owi to ja porcjowalem heroine... ;(
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 12 cze 2011 23:30

Dobra, dziękuję.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9135
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 13 cze 2011 01:05

Skonczcie juz :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 13 cze 2011 01:37

Ten Tourbook żeby wyhaczyć to trza było mieć cipke szczęścia, nie było tego zbyt wiele....
I've been watching You...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6748
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 13 cze 2011 07:29

Nie... w Pradze czy w Lodzi lezal odlogiem. Bez problemu mozna bylo kupic - zarowno na letniej jak i zimowej czesci trasy. A plakaty? Gratis rozdawali wiec wzialem rulon 20 sztuk. :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 13 cze 2011 08:36

Nawet nie zwróciłam uwagi na plakaty...ciekawe czemu ;(
gwiazdy...
Jari

Post 13 cze 2011 09:34

A ja mam gdzieś nawet w 'pdf' kilka wersji plakatu :8 Jak kto chce to mogę przesłać do własnego wydrukowania (jak tylko to znajdę). Zresztą mam całą masę jakiś pierdół jakie podsyłał Alan podczas Selected Event Tour, muszę któregoś dnia to przejrzeć dokładnie, bo tam są i promo video i jakieś foty, projekty plakatów itp. Nie chcę skasować, a potem żałować, że jakiś rare materiał poszedł się je*ać... ty chyba Slick też dostawałeś tę makulaturę w załącznikach? Zachowałeś to czy poszło 'w PISdu'? :?:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6748
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 13 cze 2011 09:46

Taaaa, mam wszystkie zalaczniki od Alana w Thunderbirdzie. Jak ktos cos bedzie chcial to pisac.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
FREE STATE

Post 18 cze 2011 18:38

Niedawno opublikowano listę Top 13 Alana. Od dzisiaj na stronie Recoil więcej informacji w tym temacie:
http://dmuniverse.pl/newsy/13-albumow-w ... wildera-cd
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 19 cze 2011 12:36

To chyba musiałem mieć zaćmienie, bo jakoś tylu nie widziałem. Może kupiłem ostatni :)

A ten cały stuff to możecie wrzucic na jakiś serwer, (np na dropboxa) kto będzie chciał to sobie poprzegląda i coś drapnie jak mu wpadnie w oko.
I've been watching You...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21800
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 20 cze 2011 16:08

http://electr-on.pl/modules.php?name=FE ... tent&id=35

jak zwykle świetny felieton Krzyśka na temat paranoi związanej z aukcją Wildera.
Zgadzam się ze wszystkim.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9135
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 20 cze 2011 22:22

Napisal swoje przemyslenia i pewnie wielu sie z tym zgodzi.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21800
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 cze 2011 00:43

I napisał po polsku i nawet umieścił w internecie, pewnie wielu to zadziwi.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 21 cze 2011 09:18

Hien pisze:I napisał po polsku i nawet umieścił w internecie, pewnie wielu to zadziwi.
Hien, mnie to do tej pory zadziwia czasem, jak to człowiek posiadł tę umiejętność, że tu coś zawinie, tam coś zakręci, postawi kropkę, pociągnie kreskę i bum - tam są słowa!!
Jari

Post 21 cze 2011 10:16

O ile prawie zawsze zgadzam się z przemyśleniami Krzycha tak tym razem niestety napisał stek bzdur, a przynajmniej w dużej części. Dlaczego? Wystarczy podać trzy fakty i już jest inaczej i już ten tekst staje się bezwartościowym stekiem kilku połączonych ze sobą wyrazów nie mających nic wspólnego z logiką...

01. Wilder na tej aukcji nie zarabia. Połowa tekstu to zarzut, że trzeba dorobić do emerytury, że żona puściła w skarpetkach. Co za bzdury! Ta aukcja ma charakter charytatywny!!! Pieniądze nie zasilą konta Wildera, tylko jakieś fundacji wybranej przez portal, który ją organizuje. A to już zasadnicza różnica.

02. Wilder do biednych nie należy. Pragnę przypomnieć, że przez lata pobytu w DM zarobił nieco pieniędzy i raczej liczy się to w milionach niż tysiącach (płyty, prawa autorskie, prawa wykonawcze, koncerty, sponsorowane sejse zdjęciowe i wywiady (było kiedyś coś takiego), procent od sprzedaży pamiątek, wszystk oco związane z Recoil, udział na albumach innych artystów). Po odejściu z DM, nadal jego konto zasilają pieniądze z Recoil (albumu, trasa, gadżety, prawa autorskie, wykonawcze) + nadal dostaje kasę z DM za lata 82-96 czyli za sprzedaż albumów w których powstawanie brał udział, sprzedaż plików muzycznych on line z muzyką zlat 82-96, pieniądze z tytułu praw autorskich i wykonawczych. Podejrzewam też, że Wilder mądrze zainwestował część pieniędzy i jakiś procent z tego ma. I na pewno nie jest to standardowe 0.5% w skali roku jak ma większość z nas.

03. Wilder wystawia rzeczy, ale ich nie kupuje!!! Massive Attack można zrobić po debilach, które kupią przepocone buty, używane koszulki, zjechane vinyle, popękane pałeczki perkusyjne, plakaciki i inne duperele. Fanatyzm jest straszny, ale to jednak temat na nieco inny felieton i skierowany krytyką jednak w zupełnie inna stronę.

Suma sumarum - strasznie nie trafiony felieton...
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 21 cze 2011 15:41

No taa, ale jest tam coś takiego jak private sale, to chyba poza aukcją, a początkowo myśleli o e-bayu. Jest jakaś wzmianka na necie że to ma być charytatywne ? Poza tym też nie kumam tego oburzenia, mało to butów można kupić na aukcji ?
I've been watching You...