DEPESZWIZJA EDYCJE 11-20

Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16797
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: DEPESZWIZJA EDYCJE 11-20

Post 30 kwie 2024 18:07

I całe szczęście.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11545
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 30 kwie 2024 18:12

Dla roastu Stonesów od Wuja to chyba aż muszę to wrzucić mimo wszystko
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8194
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 30 kwie 2024 19:10

gdzie jest problem ze Stonesami, nie ma ich za dużo w bestkach ale na razie same solidne rzeczy lol
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 5/8
FINAŁ: 24 maja
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21817
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 kwie 2024 20:00

To prawda
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:00

Dzień dobry państwu. Mamy wtorek, 30 i zarazem ostatni dzień kwietnia, jednocześnie 121 dzień roku i drugi dzień 18 tygodnia roku. Imieniny obchodzą: Afrodyzja, Afrodyzjusz, Afrodyzy, Andrea, Bartłomiej, Benedykt, Chwalisława, Donat, Eutropiusz, Jakub, Józef, Katarzyna, Kwiryn, Lilla, Ludwik, Maksencja, Maksym, Maria, Marian, Piotr, Pius, Pomponiusz, Rozamunda i Wawrzyniec.
Wschód słońca był o godzinie 05:04, zachód nastąpił o 20:01.
Nietypowe święto na dziś: Międzynarodowy Dzień Jazzu - niestety, niecelebrowany poprzez żadną wrzutę.
Przysłowie na dziś - „W kwietniu po brzegach wody niosą jęczmienia urody”.
Rozpoczynamy finał 11 depeszwizji - edycji berlińskiej.

Zgodnie z niepiśmienną tradycją zaczynam od MENTOSA
5 pkt. - 3
4 pkt. - 1
3 pkt. - 6
2 pkt. - 5
1 pkt. - 7

Selekta była prosta i trudna jednocześnie. Prosta, bo jeden kawałek odpadł u mnie od razu - nigdy nie było mi szczególnie po drodze z Killersami, pisałem o tym w bestce utworowej (swoją drogą, chyba muszę ustalić jakieś kryteria związane z nią - tutaj przymknąłem oko, bo jednak dwa lata to kawał czasu i sam zapomniałem praktycznie o tym, że ten kawałek tam był) i zdania jakoś nie zmieniłem. Bez punktów też, niestety, dla soundtracku z Shogo, który jest spoko, ale raz że bardziej na zasadzie użytkowej, a dwa - no najzwyczajniej w świecie w tej edycji były rzeczy lepsze.

I teraz łod tylca - punkcik dla coveru Mandarynek. Mogę wam w ramach ciekawostki zdradzić, że sam do praktycznie ostatniej chwili nie wiedziałem co to, tj. brzmiało to dla mnie znajomo, ale Shazam nic mi nie znajdował i byłem trochę zaskoczony, gdy dostawszy głosy od Murzyna dowiedziałem się co to. No, ale więcej niż punktu dać nie mogę. Dwa punkty dostaje Wilson, o którym nic więcej niż to, że jest spoko nie napiszę, to samo co o wrzucie Dragona.

Proste Umysły to największy grower tej edycji - na początku rozważałem jakieś śladowe ilości punktów, albo nawet i zero, ale po kilku odsłuchach mocno zyskały i dostają ode mnie punktów aż cztery. Ostatecznie jednak musiały ustąpić Kraftwerkowi i AUTOSTRADZIE, która jest wspaniała nawet w tej wersji.

Dziękuję i przepraszam.
Benzyna 95 kosztuje średnio 6,63 PLN za litr - najwięcej w mazowieckim (6,73 PLN), najmniej w lubuskim (6,44 PLN)

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 5 pkt.
2. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods - 4 pkt.
3. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 3 pkt.
4. HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 2 pkt.
5. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train - 1 pkt.
6. CZEZ - The Killers - Mr Brightside
MENTOS - The Rolling Stones - Miss You
SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 0 pkt.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:03

Jako drugi HIEN. Benzyna 98 kosztuje 7,22 PLN za litr (mazowieckie 7,57 PLN, zachodniopomorskie 6,98 PLN).
5 – utwór 2
4 – utwór 8
3 – utwór 7
2 – utwór 1
1 – utwór 4
0 – utwór 3
0 - utwór 6

jedynka pachnie mi Musiałem, znam ten wokal, ale nie chcę strzelać co to jest.

dwójka, heh, obstawiam albo Musiała albo, wbrew wszystkim znakom na niebie, Sebe, który pokazał ostatnio, że jest w pierwszej kolejności trollem.

trójka, hit, ale w szpetnej, krótkiej wersji, to już lepiej było wziąć tę z „The Mix”. Stąd zero.

czwórka, chwilę mi zajęło, żeby sobie przypomnieć co to jest. Na pierwszy rzut pasuje tu Mentos, ale w tej zabawie wiele osób próbuje udawać wiele osób, tak więc NIE WIEM.

piątka, no ktoś tu słucha dobrej muzyki, zobaczymy, czy znowu wyląduje ona na ostatnim miejscu.

szóstka, dramy (w obu słowa znaczeniach) sugerują Smoka, ale to może być też Smerfetka. Kawałek jest dobry, ale drogą eliminacji wylądował na zerze, przepraszam.

siódemka, dobre bo mandaryńskie, na szybko bym strzelał Smoka, ale NIE. Myślę, że to może być smerfastyczna koleżanka Liv.

ósemka, to stuprocentowo Wujas jumający mi przyszłą wrzutę bestkową z „Shogo”. Śpieszmy się wrzucać rzeczy, tak szybko są zużywane. Gdyby nie panjasnastrona, to by był komplet.
Murzyn z tym pominięciem w typach pewnie czuje się jak tabaka w rogu (śmiech). Ale przynajmniej udało mu się kolegę Jakuba sprankować, i to nawet na kilku warstwach. W przeciwieństwie do mnie, chociaż można byłoby się zastanawiać czy to, że to mi się nie udało też można uznać za trolling...

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods
CZEZ - The Killers - Mr Brightside
LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 5 pkt.
4. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train
SHODAN -Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 4 pkt.
6. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 3 pkt.
7. HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 2 pkt.
8. MENTOS - The Rolling Stones - Miss You - 1 pkt.
Po dwóch kolejkach ciasno jak w polskiej lidze lub nie powiem jeszcze gdzie. Trzech uczestników z pięcioma punktami, dwóch z czterema. I jednocześnie już teraz wiemy, że Złotego Ziobry nie dostanie nikt, bo nawet ja, jak zawsze gdzieś na szarym końcu, z honorowym punkcikiem. Co ciekawe, już teraz zostały zaledwie trzy osoby, które otrzymały punkt od każdego uczestnika, więc zapowiada się ciekawy pościg. Lub nie.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:06

Okej, DEV, pokaż swoje głosy. Olej napędowy kosztuje średnio 6,67 PLN (6,52 PLN w lubuskiem, 6,82 PLN w mazowieckiem i 6,66 w lubelskim).
Utwór 8 - 4 pkt (Recoil-esque odrzut z eksportu? Fajen)
Utwór 7 - 5 pkt (BOZIU JAKIE TO JEST DOBRE)
Utwór 6 - 3 pkt (Klimatyczne, zajeżdża najntisami, najchętniej dałbym ex aequo z ósemką)
Utwór 5 - 1 pkt (Dobre, ale musiałem jakoś te punkty rozdzielać, skąd ja to w ogóle znam?)
Utwór 4 - 2 pkt (Świetny groove, kapitalna linia basu - choć użyta w przynajmniej czterech innych podobnych kawałkach - no ale to rozdanie zdominowała u mnie elektronika)
Utwór 3 - 0 pkt (No bo, jakby, c'mon, wiadomo, że znam i lubię, w bestce już było)
Utwór 2 - 0 pkt (Nie tylko znam i lubię, sam do bestki wrzucałem lol)
Utwór 1 - 0 pkt (Na siebie nie głosuję trololo)
Nie słuchaliście Jariego, gdy tu był, to słuchacie go gdy tu go nie ma. HEHE. Kolego Adrianie, jeśli kolega to czyta, to życzę szerokiej drogi!

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train - 9 pkt.
2. SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 8 pkt.
3. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 6 pkt.
4. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods
CZEZ - The Killers - Mr Brightside
LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 5 pkt.
7. MENTOS - The Rolling Stones - Miss You
HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 3 pkt.
Głosy Kolegi Adriana nieco odpłaszczyły tabelę i sprawiły że Murzyn w ciele Jariego wysunął się na prowadzenie, z minimalną przewagą nad Wujem i jego soundtrackiem ze starej gry. Za nimi się czai przyczajony smok z dwupunktową stratą. Na czwartym miejscu literalnie każdy, w tym Dev opuszczający grono punktujących u każdego. Tradycyjnie ostatni jestem ja, dzieląc ostatnie miejsce z kolegą Hienem, na którym dotychczasowi głosujący się nie poznali.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:09

Dobra, MURZYN - tera kurna ty.
Propozycja 1 - jakiś fajny numer z przełomu lat 70/80, trochę post-punk ale funky, skojarzyło mi się z jednym numerem grupy A Certain Ratio, 5 pkt.

Propozycja 2 - The Killers "Mr. Brightside", 2 pkt.

Propozycja 3 - Kraftwerk "Autobahn", 3 pkt.

Propozycja 4 - The Rolling Stones "Miss You", miałem to wrzucić w bestce utworowej, 4 pkt.

Propozycja 5 - nie moje klimaty, 0 pkt.

Propozycja 6 - brzmi jak Orbital albo Future Sound of London jak dla mnie, 1 pkt.

Propozycja 7 - CABARE+ "Love On A Real Train", można się śmiać ale to cover który podoba mi się bardziej od oryginału Tangerine Dream, Jari fajnie wyeksponował tą drugą linię melodyczną i wysunął ją na prowadzenie kawałka

Propozycja 8 - jakiś kawałek z gry wideo, fajny początek przynajmniej, 0 pkt.
Murzyn jak zawsze się zna, tzn. dał dużo punktów mnie. I o dziwo mało Hienowi. I w ogóle ponoć był we Wrocławiu. A poza tym to olej napędowy plus kosztuje średnio 6,91 PLN za litr - najwięcej w pomorskim, bo aż 7,17 PLN, a najmniej na podlasiu, bo zaledwie 6,68 PLN.

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods - 10 pkt.
2. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train - 9 pkt.
3. LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit)
SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 8 pkt.
5. CZEZ - The Killers - Mr Brightside
MENTOS - The Rolling Stones - Miss You
DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 7 pkt.
8. HIEN	Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 3 pkt.
To się namieszało! Dzięki głosom Murzyna na półmetku na prowadzenie wysunął się niespodziewanie Dev, który wyprzedził głosującego o punkt. Livv dogoniła Shodana, za którymi peleton w składzie Ja, Czez i Smoku z siedmioma punktami. Słowem - bardzo wyrównana edycja i aż żal się robi patrząc na to jak Hien człapie w oddali z tymi trzema punktami.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21817
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 kwie 2024 21:12

Heh
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11545
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 30 kwie 2024 21:12

Zastanawiałem się nawet czy to Wilson ale wokal mi nie pasował jakoś hy
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:13

Zazwyczaj jego głosy wjeżdzają na końcu, więc czemu by tego nie zmienić? SHODAN
Depeszwizja 5 - 5 pkt.
Depeszwizja 3 - 4 pkt.
Depeszwizja 1 - 3 pkt.
Depeszwizja 6 - 2 pkt.
Depeszwizja 7 - 1 pkt.

Generalnie jest utwór nr 5 czyli Steven Wilson (zapewne Hiena, bo niby kogo?), a potem długo długo nic. :D
Dwa zera bardzo łatwo przyznane tym razem.
Wuja często się zna, ale nie tym razem... Chociaż nie do końca, bo jednak docenił Wilsona, za co szanuję.
Litr gazu LPG kosztuje średnio 2,80 PLN (2,90 PLN w mazowieckim, zachodniopomorskim i opolskim, 2,68 PLN w śląskim).

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods - 13 pkt.
2. LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 12 pkt.
3. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train - 10 pkt.
4. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 9 pkt.
5. HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow
SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 8 pkt.
7. CZEZ - The Killers - Mr Brightside
MENTOS - The Rolling Stones - Miss You - 7 pkt.
Dev utrzymuje się na prowadzeniu z dorobkiem 13 punktów i ma szansę na pobicie własnego rekordu zwycięzcy z najmniejszym dorobkiem punktowym. Tym razem czuje za sobą warszawski oddech Livvki, mającej oczko mniej. Gzieś tam za nimi przyczajony Murzyn, ukryty Smok. Hien dogonił peleton, przez co na ostatnie miejsce spadliśmy ja i Czezław, za co najmocniej przepraszam.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8194
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 30 kwie 2024 21:16

Dev to jednak nie ma gustu, tyle chciałem RZEC
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 5/8
FINAŁ: 24 maja
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:16

Ostatni będą pierwszymi, pierwsi będą w środku. Przed państwem - CZEZ.
1 - 4
2 - moje
3 - 5
4 - 0
5 - 0
6 - 1
7 - 3
8 - 2
Ja tylko nadmienię, że tym razem na kolegę Czesława nie czekaliśmy, a właściwie to uwinął się z głosami bardzo szybko. Szkoda, że nie poznał się na moim kawałku, ALE NIE MOŻNA MIEĆ WSZYSTKIEGO...

Benzyna 95 w Niemczech kosztuje 8,26 PLN za litr, w Czechach - 6,90, a na Słowacji - 7,32 PLN.

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods 
LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 17 pkt.
3. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train - 13 pkt.
4. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point 
SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 10 pkt.
6. HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 8 pkt.
7. CZEZ - The Killers - Mr Brightside
MENTOS - The Rolling Stones - Miss You - 7 pkt.
Devv nadal na prowadzeniu, ale dzieli się pierwszym miejscem z Livvką, co jest symptomatyczne, bo wiele osób twierdzi, że Warszawa i Berlin to bardzo podobne miasta. Murzyn, choć nadal punktuje u każdego, dopiero trzeci, zaś reszta bez większych zmian. Co prawda Hien tym razem z okrągłym zerem, ale nie przeszkadza mu to w zajmowaniu miejsca numer sześć.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:19

Czy nasza koleżanka z Warszawy włoży sobie kij w szprychy? Zobaczymy...

Mówiąc krótko i zwięźle, przesyłam swój wyborowy głos depeszwizjowy. Kolejka mi się podobała, jak dla mnie solidna. Trudno mi było się zdecydować między 5 i 6, ale ostatecznie ten drugi numerek przeważył. Uwielbiam to brzmienie. Jakoś kojarzy mi się z połączeniem Aphex Twin i Jamesa Blake'a, cokolwiek to znaczy.

1. 3 pkt
2. 0 pkt

4. 0 pkt
5. 4 pkt
6. 5 pkt
7. 1 pkt
8. 2 pkt
Cokolwiek znaczy kolejny brak punktów dla mnie - jednak zoomerstwo poznaje zoomerstwo... No ale mimo to życzę miłej majówki naszej Warszawskiej koleżance, a dla turystów informacja - olej napędowy w Niemczech 7,42 PLN za litr, na Czechach 6,72 PLN, a na Słowacji - 6,78 PLN.

KLASYFIKACJA:

Kod: Zaznacz cały

1. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods - 20 pkt.
2. LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 17 pkt.
3. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 15 pkt.
4. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train - 14 pkt.
5. SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot 
HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 12 pkt.
7. CZEZ - The Killers - Mr Brightside
MENTOS - The Rolling Stones - Miss You - 7 pkt.
Koleżanka Livv więc ostatecznie sobie ten kij włożyła ale póki co bez jakichś większych konsekwencji, bo przypominam, że jestem przed liczeniem głosów największego fana Kraftwerk na tym forum. Który to notabene wyprzedził Murzyna - może i punktującego u każdego, ale forum nas nauczyło, że lepiej zapunktować u kogoś parę razy mocno niż zawsze słabo, bo spadł na miejsce czwarte. A może to nie forum, a po prostu matematyka? Kij z tym. W każdym razie Shodan i Hien na piątym, a ja i Czez możemy bić się o tytuł przegrywa edycji.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8194
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 30 kwie 2024 21:22

Będziem na Autobahnie chyba na lekko
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 5/8
FINAŁ: 24 maja
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:23

Czas na decydujące głosy kolegi DRAGONA.
3 moja miłość do Elektrowni jest ponadlogiczna, osoba wrzucająca na pewno najszybciej polubiłbym w obyciu na żywo, c'nie
5 100% deva w devie IMO
2 poszanowane za wrzutkę która już tu kiedyś była, Zabójczo Mordercza
8 jest ryzyko że dobrze znam, ale zapomniłem ;_; good shite na downtempo modłę
1 super początek, a potem tylko solidnie #smocze_priorytety_niestety
4 bardzo solidni Stonesi, ale za dobry poziom kolejki, sry
7 domorosłe cyfrowe Tangerine Dream, ehh, sprawdzcie sobie lepiej Risky Business/najmłodsze kawałki z Dream Sequence, beka jeśli ma to związek z wrzutką shodana typu Jarre by Armenian DJ

1 - 1 pkt
2 - 3 pkt
3 - 5 pkt
4 - 0 pkt :((
5 - 4 pkt
6 - 440 pkt
7 - 0 pkt
8 - 2 pkt

Apollo 440 fajny band pewnie wgl nie zaskoczyłem Jacka którego akurat w tej edycji depeszwyżyn pozwolę sobie pozdrowić, majówkowicz zasra-
Czy powinienem od tej pory parować Smoka z Livv? Nie wiem, ale wrzucam ostateczną klasyfikację.

KLASYFIKACJA OSTATECZNA:

Kod: Zaznacz cały

1. LIVV - Kraftwerk - Autobahn (Single Edit) - 22 pkt.
2. DEV - Simple Minds - This Fear of Gods - 21 pkt.
3. HIEN - Steven Wilson - Beautiful Scarecrow - 16 pkt.
4. DRAGON - Apollo 440 - Vanishing Point - 15 pkt.
5. MURZYN - Cabare+ - Love On A Real Train
SHODAN - Yohei Takashima, Daniel Bernstein, Guy Whitmore - Red Riot - 14 pkt.
7. CZEZ - The Killers - Mr Brightside - 10 pkt.
8. MENTOS - The Rolling Stones - Miss You - 7 pkt.
Zwycięzcą jedenastej Depeszwizji zostaje więc... LIVV!!!

Frajerem edycji zostaje oficjalnie Musiał, który przegrał o włos, mimo iż punkty otrzymywał od dosłownie każdego. Dzięki mocnemu finiszowi Hien wbił na trzecie miejsce, co sprawia, że vicefrajerem zostaje Murzyn, który ostatecznie wylądował gdzieś w środu tabeli. Frajerem #3 zostaję też ja, kończąc kolejny raz zabawę na miejscu ostatnim z marnym dorobkiem siedmiu punktów.

Tu se możecie obczaić kto i jak głosował - warto zwrócić uwagę na nieregularną punktację naszej koleżanki, gdzie jednak pozwoliło to jej na wygraną.

ZASŁUŻONA NAGRODA

Dziękuję wszystkim za udział. W związku z majówką i faktem, że przez ten czas raczej nie zakładam, byście mieli wbijać prostytutka na fora php czekam na wytyczne dotyczące edycji #12 do poniedziałku, 6 maja, acz z racji mojego braku planów zastrzegam sobie prawo do wystartowania z nią wcześniej.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11545
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 30 kwie 2024 21:25

Guano
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21817
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 kwie 2024 21:27

Super gratsy dla Liv, przynajmniej będzie fajna nazwa następnej edycji, a nie latające dildo vol 69. No i grunt, że nie wygrał Musiał, który dał maxa Jariemu. Żal pl
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 8194
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 30 kwie 2024 21:27

Gratki dla Livv, ale niech lepiej nie patrzy w historię wyszukiwania Autobahn... szczególnie w kontekście Best of Forum... :grins: Berlin po berlińsku ostatecznie!
DEPESZWIZJA 13: EDYCJA LATAJĄCEGO DILDA 69 KLAUSA WIESE
STATUS: oczekiwanie na głosy
PRZESYŁKI: 5/8
FINAŁ: 24 maja
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4429
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post 30 kwie 2024 21:28

Hien pisze:
30 kwie 2024 21:27
Super gratsy dla Liv, przynajmniej będzie fajna nazwa następnej edycji, a nie latające dildo vol 69. No i grunt, że nie wygrał Musiał, który dał maxa Jariemu. Żal pl
Wy się cieszcie, że ja nie wygrywam
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

DEPESZWIZJA 13
STATUS: A CO MNIE TO, ROBERT PROWADZI