Statystyki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: Statystyki forum

Post 10 gru 2009 17:30

Nie no 45 postów i spadek, a niech to :x :D

A Jari na lidera peletonu w tym miesiącu :8
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 02 sty 2010 02:16

Obrazek

W tym miesiącu tak się złożyło, że w pierwszej pięcdziesiątce jedyne osoby które awansowały o więcej niż jedno oczko - to trójka największych tegomiesięcznych nabijaczy :D (uprzedziłem fakty;( ) złoto dla shodana (awans na górnej o 3 oczka, z 21 na 18 (czyli erwartungen poszedł się je.bać poza top20;( ) srebro dla hiena (na górnej awans o 2 oczka z 15 na 13) i brąz dla Jari'ego (na górnej awans o 2 oczka z 25 na 23)

w drugiej pięćdziesiątce - ładny awans wojtka z krakowa, a reszta jakoś specjalnie nie wybija się poza szereg

Obrazek

ta lista zawsze będzie ciekawsza... oprócz wspomnianej już pierwszej trójki (swoją drogą shodan pierwszy nie był chyba nigdy, a w grudniu wygrał pisząc blisko 1/3 postów więcej od drugiego Hiena!) - fajny awans zanotował piąty wojtek_kraków (+17), całkiem przyjemny też Choin (+9) i Lugh Samildanach (+10).. modelowo za to spadli Fanta, Rajca i Czez (odpowiednio 18, 18 i 14 w dół)

u mnie klęska - 1 post, który pojawiać się będzie zresztą zawsze, dopóki będę tu odpowiedzialny za statystyki... cały miesiąc zero.. null.. obiecuję się poprawić! :wstyd:
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 02 sty 2010 14:28

oto podsumowanie roczne :D

muszę je "niestety" wyeksponować w sposób przeszłościowy (czyli zobaczymy tylko pierwszą pięćdziesiątkę), gdyż nie mam danych dotyczących końca tamtego roku w formie innej niż "obrazkowa" - dane w formie excelowej weszły dopiero jakoś w marcu, albo w kwietniu. Wiem jednak, że są zwolennicy takiego przedstawiania danych, wiem także, że przy zestawianiu za rok 2010 z 2009, wcale niekoniecznie skorzystam z usług excela... bo to jest naprawdę męcząca robota a na myśl o formułach jakie będzie trzeba tam wje.bać robi mi się niedobrze ;(

Obrazek

slick bez zmian na pierwszym, kawoszka i precious zamienili się ze sobą miejscami.
potem sie zaczyna jazda ;(
daria - skok o 4 miejsca z 8 na 4!
puma - skok o 6 miejsc! z 12 na 6!
devotional - no, tu jest rzeźnia, skok o 11 miejsc - z 19 w grudniu 2008 na 8 w grudniu 2009!!
The Darkest Star - no tu nie ma rzeźni, tu są jaja!! ;( 34 do góry, z 46 na 12 :!: :!:
Hien, Rajca - tu to w ogóle nie wiem co powiedzieć, Hien na 13 jest najwyżej notowaną nowością! nowością dlatego, bo w grudniu 2008 jego miejsce było w rejonach od pięćdziesiątego pierwszego do nieskończoności ;( nie jestem w stanie tego stwierdzić bez wieeelkiej pracy. A Rajcy o ile pamiętam jeszcze w ogóle nie było ;(, więc jest jeszcze "czystszą" nowością aniżeli Hien
shodan - także "nowość"!
astiz - jw
Jari - porządny awans o 17 miejsc, z 40 na 23!
em - znowu "nowość" :)
stripped - awans o 12 miejsc - z 39 na 27!
bARREL - awans o 20 miejsc! - z 49 na 29!
Czez, Sinner in Me - znowu kolejne "nowości"

ktoś spada, żeby awansować mógł ktoś - awansujących już wymieniłem, natomiast wśród spadkowiczów mamy następujące osoby (podobnie jak w przypadku awansujących - wymienię tylko tych, których spadki są "spektakularne":

Eves -4
Szajajaba -4
Iwonka -5
Pedzel -7
JacekDM -6
Erwartungen -7
DT -5
SweetLittleGirl -9
obi -8
Arashy -8
Nati -6
cam101_little15, Montana, Jigga_Sound_Gear, Adrianna - spadki po -12
Disease -13
LucekDM -12
depmodew -14
satelitka, Bojdis, pimpf, Nina - spadki po -13
Princess -12
DMartyna -14
Home, Sunshine, Ania Depeszka - spadki po -13

jak widać jednak w powyższym zestawieniu spadkowiczów - jedynie ja i DT to osoby które piszą w miarę systematycznie, a ich spadek wyniknął z małej ilości pisanych postów, reszta to już niestety w mniejszym lub większym stopniu "martwe" dusze..

forum jednak przeżywa kolejną młodość! widzicie powyższy opis?? widzicie jego obszerność? a oto opis zmian do podsumowania roku 2008, który napisałem w tamtym roku:
erwartungen 2-go stycznia 2009 pisze:no pięknie... Choin zamienił się miejscami z Iwonką, a ja ze SweetLittleGirl.. i to są jedyne zmiany w skali roku! :)
...iii to koniec!! tak, to nie pomyłka... dwie zamiany miejsc w obrębie czołówki i jedno zdanie opisujące zmiany za cały rok! ;(


A oto lista nabijaczy za rok 2009 :D

1 The Darkest Star 1776 :!: :!: :!:
2 devotional 1637 :!: :!: :!:
3 Slick 1535 :!: :!: :!:
4 puma 1278 :!: :!:
5 Jari 1214 :!: :!:
6 Daria The Revelator 927 :!:
7 Choin 740 :!:
8 barrel 697 :!:
9 stripped 694 :!:
10 _precious_ 481
11 Fanta 479
12 olz 364
13 DT 243
14 Nati 184
15 Erwartungen 75
16 kawoszka 32
17 Bartini 25
18 Jacek DM 1

TDS, dev i slick - wynik masakryczny :D :D
to samo można powiedzieć o pumie i Jarim!
kolejni zawodnicy także zanotowali świetne wyniki! w ogóle rok świetny, bo nawet DWUNASTA OLZ zanotowała wynik lepszy, niż ubiegłoroczny lider (:!: :!:) - porównanie z latami ubiegłymi zamieszczę trochę później :D

Wadą starego systemu, niekoniecznie oczywistą dla nowych jest to, że na tej liście mamy uwzględnionych tylko tych zawodników, którzy zarówno pod koniec 2008 jak i pod koniec 2009 roku znaleźli się w pierwszej pięćdziesiątce;
tłumaczę to, bo trochę dziwna jest obecność JackaDM, który napisał jednego posta, a nieobecność np. Hiena, em. czy Shodana

drugi raz powtórzę, że forum przeżywa którąś już młodość... trochę historii? oto liderzy poszczególnych lat wraz z liczbą postów:

Obrazek

no proszę! jest lepiej, niż w 2007!! rok 2008 w ogóle możemy pominąć milczeniem, bo łączna liczba postów trójki najlepszych nabijaczy za 2008 nie stanowi nawet połowy liczby postów trzeciego w tym roku slicka ;(

A tak na dobrą sprawę wynik tego roku jest bliższy rokowi 2006, czyli okresowi ogromnej wręcz popularnoci forum! A dodać należy, że drugi w tym roku devotional ma nawet więcej postów (1637) niż druga w 2006 roku kawoszka (1603) :!:

rzuca się w oczy niemal całkowita wymienność pierwszych trójek w kolejnych latach! Innymi słowy czołowe miejsca obsadzały w każdym roku prawie zupełnie inne osoby... no właśnie, PRAWIE.. nie można nie docenić preciousa, który jako JEDYNY wchodził w skład pierwszej trójki aż 3 razy! w 2006 był pierwszy, w 2007 spadł na trzecie, ale w 2008 znowu był pierwszy! Ten człowiek naprawdę długo był z nami i dłuuugo nabijał!;( Jedyną osobą która oprócz preciousa pojawia się w więcej niż jednej pierwszej trójce - jest slick. W tamtym roku był trzeci, w tym roku "zaledwie" powtórzył ten sukces, pisząc jednak 7,5 raza więcej postów niż w 2008 ;(

mogę już iść spać?? ;(
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 sty 2010 15:03

Powinieneś prowadzić wykłady u mnie na uczelni! :D

A może jakieś bonusowe statsy w ramach zbiliżających się 100.000 na forum? Wymodzisz coś fajnego? ;) ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16607
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 02 sty 2010 15:43

Erwartungen pisze:forum jednak przeżywa kolejną młodość!
Myślę, że największy wpływ na tę kolejną młodość forum w 2009r. miało ukazanie się SOTU i trwająca trasa.
Co prawda ludzie w większości przypadków niestety jedno i drugie krytykowali, ale jednak było o czym pisać.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 02 sty 2010 22:51

W podsumowaniu rocznym w pierwszej 35 not band man :D
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 02 sty 2010 23:09

shodan pisze:
Erwartungen pisze:forum jednak przeżywa kolejną młodość!
Myślę, że największy wpływ na tę kolejną młodość forum w 2009r. miało ukazanie się SOTU i trwająca trasa.
Co prawda ludzie w większości przypadków niestety jedno i drugie krytykowali, ale jednak było o czym pisać.
Nieee. To wszystko dlatego, że ja wróciłem :D
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11398
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 03 sty 2010 16:54

Nie no kurka, w skali rocznej czuję się spełniony i doceniony, bo przez ostatni rok napisałem więcej postów niż przez poprzednie ponad 2 lata mojej obecności (jedyna prawdziwa zaleta SOTU w 2009 roku :8 ), no i nawet załapałem się na wykrzyknik na liście rocznej nabijaczy :fletch:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 03 sty 2010 17:04

Erwartungen pisze:Wadą starego systemu, niekoniecznie oczywistą dla nowych jest to, że na tej liście mamy uwzględnionych tylko tych zawodników, którzy zarówno pod koniec 2008 jak i pod koniec 2009 roku znaleźli się w pierwszej pięćdziesiątce;
;( ;( i dlaczego dotyka tych wrażliwych ? :mrgreen:
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9073
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 05 sty 2010 15:40

dzx za statystyke, milo czytac cos takiego :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 03 lut 2010 18:13

Obrazek

Hien kontynuuje marsz w górę :D od dobrych kilku miesięcy (chyba minimum 3) regularnie awansuje, choćby niewiele, ale zawsze, a teren wszak trudny ;(

shodan, Jari - również trzymają poziom!

najwięcej jednak w tym miesiącu zdziałał Czez, który awansował aż o 7 miejsc, z 36 na 29 i jako 29-ty zapisał się do grona "Tysięczników" ;( wyczyn Czeza będzie też ładnie wyglądał w liście za styczeń, którą podam za chwilę.

później już bez rewelacji, druga pięćdziesiątka nie może się pochwalić tak spektakularnymi awansami, ale coś czuję, że już za miesiąc będzie inaczej, jeśli pewna nowa osoba utrzyma swój wysoki poziom nabijania...

Obrazek

...tą osobą jest Kesja42, która zapisując się na forum w drugiej połowie stycznia - zdążyła już nabić 65 postów i zdystansować takie tuzy (jak to się do cholery odmienia :?: ;( ) nabitki jak np Rajca, prey, dev, slick czy też Daria.

Wróćmy jednak do pięknego wyniku Czeza - 319 postów! Toż to dwukrotność ilości postów Hiena! No i ten awans! z 20 na 1 ;(

ładny skok zanotował także Rajca, z 35 na 7

Hien, Jari - równy poziom, shodan spadł, ale też jego nabitka nie straciła jakoś na sile.. mocniej spadli wojtek i stripped

Dodam też, że bieżąca lista - jak rzadko kiedy - została okrojona z osób, które nabiły jednego posta - tych osób po prostu tym razem była ogromna ilość.... 24 :!:

to byłoby na tyle, tym razem statystyki forumowe były ostatnie z około 117 statystyk miesięcznych różnego typu, które czynię - wiecie, jest jeszcze projekt o nazwie www.ggranking.oz.pl :P - dlatego otrzymaliście je dopiero 3 lutego ;(
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21589
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 03 lut 2010 21:22

No! A ja już od 1ego czekam i czekam na statystyki! :D
Powiem szczerze (a nawet przyznam się bez bicia, wywale kawę na ławę) miałem takie niepisane postanowienie noworoczne (niepisane bo nie myslałem o tym w tych kategoriach) żeby trochę ponabijać, jak za starych (czyli nie tak starych dla niektórych) czasów. Wychodzi na to, że postarałem się mniej niż planowałem.
Problem polega na tym, że brakuje osób do dysksji. Sinner gdzieś zniknął, podobnie Stripped, Jari ostatnio tylko wkleja setlisty, Daria mało, Puma nie ma neta... nie ma z kim gadać o DM (bo tam łatwiej ponabijać). Niestety jakoś mi się ostatnio ciężko pisze o tym co akurat robię, jem, piję, rzygam, więc zadanie mam utrudnione. :P
To tak w ramach wyjasnienia ;)
Tym razem poprzeczka jest wysoko, przeskoczenie Eweliny będzie baardzo cięzkim zadaniem :/
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 03 lut 2010 22:36

Łe, u mnie kiepsko. Ja z kolei ograniczam się do pierdół i mogłabym w kółko gadać, co piję, co jem.
Muszę się wziąć za siebie i zabłysnąć jakimś poziomem :/

Erw, jak zawsze dobra robota, jak zawsze miło się patrzy :)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 03 lut 2010 22:41

Kawał dobrej roboty Erw :fletch:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 04 lut 2010 15:18

w temacie dm to już niewiele zostaje do napisania, można ewentualnie wykopywać tematy z czeluści forumowych i je odkurzać, a na pewno jakaś dyskusja się wywiąże.. o jedzeniu, piciu, czuciu się itp. itd. to też już się odechciewa pisać. a i z czasem na pitolenie na forum jest kiepsko. może właśnie świeża krew [jak np. kesja42] coś tu pomoże ? :P gdzie moja forma z czasów w pierwszej trójcy nabijaczy ? ;(
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 04 lut 2010 15:45

Daria, stara dupa z Ciebie, toż to już menopauza ;( ;( ;(
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 04 lut 2010 15:46

czas umierać. ;(
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16607
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 04 lut 2010 18:38

Hien pisze:nie ma z kim gadać o DM
Ano nie ma.
Nawet jak człek założy jakiś nowy temat związany z DM, to prawie nikt nie jest łaskaw choćby zagłosować w ankiecie, a co dopiero coś napisać czy podyskutować. ;(
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9073
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 04 lut 2010 18:44

To wstap do tematu o smierci :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 04 lut 2010 18:47

Gott ist tot

Wiadomo, że z czasem ciężej kontynuować dysputy o albumach sprzed 20 lat, jeśli dyskusję prowadzi pięć osób na krzyż, bo znają swoje argumenty na wylot.
ODPOWIEDZ