100.000 na 5 urodziny forum?

Ogłoszenia, pytania i odpowiedzi forumowiczów, kwestie techniczne oraz pomoc.

Tak
14
93%
Nie
1
7%

Liczba głosów 15
Awatar użytkownika
slick
Ulubiony utwór: Everything Counts
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 maja 2009 23:23

moj profil pisze:Dołączył(a): 15 lis 2004 18:36
Przyjmujac date startu forum jako date rejestracji pierwszego jej uzytkownika pomyslalem sobie takie cus... w tym roku bedzie 5 lat... :o :shock:

Prawie cale moje liceum i cale studia z forum, dzien w dzien. Ten czas zlecial niemilosiernie szybko. Masa przygod, od poczatkow na http://linuxpl.com/~ecounts/ (ten adres caly czas dziala), :D przez domene na ecounts.prv.pl az po utarcie nosa i wykorzystanie domeny depechemodeforum.pl (krzysiu - za pozostawienie mi wolnej furtki masz minus 5 leveli do skill'a).

Z wazniejszych depeszowych epizodow, to forum przezylo:
  • wydanie albumu Playing The Angel,
  • Touring The Angel,
  • narodziny swojego braciszka, czyli vortalu devotees.pl - najwiekszej strony o DM w Polsce (Gargul, nie zapomnialem o Twoim poscie - zbieram sie na odpisanie ale daj mi czas na skolekcjonowanie wszystkich argumentow ktore wyloze na stol...,
  • solowa plyte Gahana,
  • pobudke Alana Wildera i ere subHuman - za to bede Bogu dziekowal do konca zycia, choc nie trudno sie domyslec dlaczego,
  • SOTU / TOTU (i biezace emocje),
  • no i najwazniejsze co w sumie powinno byc jako pierwsza pozycja na liscie - walka - bo jak inaczej mozna to nazwac z wiadomo-kim, zawsze mowilem, ze mu nie odpuszcze i slowa dotrzymam.
To forum powstalo jako alternatywa dla wszystkich Tych, ktorzy kochaja ten zespol, kochaja ogolnie pojeta elektronike, kochaja ten styl, klimat, nie sa im obojetne wspomnienia i przygody ktore sie z tym wiaza. To forum dla Tych ktorzy chca sie czuc swobodnie i maja ochote na nieskrepowane wyrazenie swojej opinii - nienawidze monopolu i nigdy bym nie pozwolil, zeby pewien penis poczul ta satysfakcje, w 2004 roku postanowilem zaryzykowac i podjac wyzwanie.

"Wrogowie" (jak to smiesznie brzmi) beda rzucac cyframi, 2003 vs. koncowka 2004, zawsze mniej u nas bylo postow, tematow, userow? To ma byc dla mnie lekcja matematyki i sklonienie mnie to uchylenia czola? Zakladajac forum nie sadzilem nigdy, ze urosnie do tych rozmiarow jak dzisiaj. Tu nie ma mas - sa ludzie, nie ma tego co pasuje je-mu - sa posty, tam trzeba byc, tutaj mozna byc...

Jestem trzezwy teraz jak borsuk a filozofa mam wlaczonego jak po dobrym Ginie Lubuskim, co jest slick'u z toba? :grins: Fajnie, ze jestescie, nie bede sciemnial ale mam satysfakcje z forum, ze z tego co udalo mi sie zrobic, korzystaja codziennie ludzie. Ciesze sie, ze sa tacy ktorzy przebywaja tutaj od zawsze, od narodzin tego forum, ktorzy pomagali (jesli nie budowali je ze mna (nikogo nie wymienie po nicku bo nie o to chodzi)), ciesze sie, ze sa osoby ktore tutaj dolaczyly po czasie - po niektorych nigdy bym sie tego nie spodziewal, ze tak tu zagoszcza ale jest mi tym milej, ze sa - w koncu ciesze sie takze z tych "nowych" w sensie czlonkostwa na forum - to Wy budujecie dalej a Wszyscy budujemy je ciagle.

Tym ciulatym wywodem zycze wszystkim 100.000 postow w okolicach piatych urodzin forum. To nie zacheta czy prosba o rzucanie postami jak gnojem po polu ale takie ogolne podsumowanie 5 lat ktore wybija w tym roku - 5 lat!! :shock:

Dziekuje!
Awatar użytkownika
devotional
Ulubiony utwór: Master And Servant

Post 24 maja 2009 22:50

Miłe słowa. Heh, jak ten czas leci ... Mogę coś chyba na ten temat rzec, jestem tu prawie od początku ;p . Ile dziwnych przygód, dziwnych spotkań, dziwnych ludzi ogólnie, przez to forum poznałem parę fajnych osób (Bartini, żółwik xD), doznałem "innego spojrzenia" na muzykę ogólnie, poznałem w cholerę różnych nowych (wtedy dla mnie tak) zespołów, dzięki temu forum zapoznałem się bliżej z The Cure i NiN, i do dziś nie odpuszczam ;D . Ehh, mnóstwo ludzi już sobie poszło, szkoda, no ale życie. Jedni umierają, drudzy się rodzą i wszystko idzie do przodu. Fajnie, że w tym momencie jesteśmy w takim miejscu. To duże osiągnięcie. Nie chcę robic wazeliny, ale wypada slickowi pogratulowac, że to utrzymał, a i że to miejsce nie stało się czymś na podobieństwo tam-tego fo-rum. No i za cierpliwośc xD (kto pamięta Dydków? A Montanę? Ludzie ...)
Szmat czasu ...
Awatar użytkownika
The Darkest Star

Post 26 maja 2009 21:00

jacie, slick.. rozczuliłeś mnie tym wywodem.. nie żartuję w tej chwili..
pięknie, panie adminie :8
bez nas nie byłoby forum.. ale bez pana nie byłoby nas :)
Awatar użytkownika
Hien

Post 26 maja 2009 21:31

Nie ma co, miło się zrobiło :)
Nie wszystko z tych rzeczy przezyłem bo jakby nie patrzeć na 2 lata zniknałem z depeszowskiego neta ale nadrabiam zaległości.
No i nie da się ukryć ,że jednak forum Devotees to forum Devotees.
Krzyś może się pocałować ze swoim milionem userów, trylionem postów, akcjami, konkursami, wywaidami, telewizją, włażeniem w dupe każdemu od kogo może coś wyciągnąć a potem pokazac mu faka.
Juz sie rozpisywałem gdzie indziej an temat tego co tutaj lubie wiec nie będe się dublował. To forum jak i wszyscy jego zajebisci uzytkownicy mają + 100 do skilla na dzień dobry, zawsze i wszędzie! :)
Awatar użytkownika
shodan
Ulubiony utwór: Halo

Post 26 maja 2009 22:49

Mnie też tu dobrze i nie zamierzam szukać żadnego innego forum.
I cieszę się, że przez ostatnie miesiące tak dużo się tu pisze. :)
Awatar użytkownika
devotional

Post 27 maja 2009 17:52

To że się dużo pisze to WASZA zasługa, drodzy userzy ^^ oby tak dalej, życzę temu forum 50 lat, i 50 mln postów xD
A co! Zdrowie admiralicji! :beer:
Awatar użytkownika
Bartini
Kontakt
Strona WWW

Post 27 maja 2009 19:33

Ten poslutat 100 tauzenów na 14 listopada napawa mnie chęcią włączenia trybu totalnej nabity, aj.

Kiedyś to się robiło, było hasło nabita i w jeden wieczór szło grubo w okolicy 600 postów :grins:
Awatar użytkownika
devotional

Post 27 maja 2009 19:55

Kiedy ja ostatni raz taką nabitę robiłem? ;( Czas zakasac rękawy ;p Odkopiemy parę dinozaurów xD
Awatar użytkownika
slick
Kontakt

Post 27 maja 2009 23:21

Bartini pisze:Ten poslutat 100 tauzenów na 14 listopada napawa mnie chęcią włączenia trybu totalnej nabity, aj.

Kiedyś to się robiło, było hasło nabita i w jeden wieczór szło grubo w okolicy 600 postów :grins:
Ty wiesz, ze ja jestem nostalgiczny. Mam sie przeniesc do akademika i mamy sobie przypomiec te piekne czasy? :)
Awatar użytkownika
DT

Post 28 maja 2009 07:52

jak ten czas mija
ile się tu juz osob przewinęło
moze dam rade na ,,rocznice" dobic do 2000
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
devotional

Post 28 maja 2009 10:52

OGŁASZAM KONKURS NABIJANIA

Wszyscy powyżej 1000 postów dobijają do 2,5 , a wszyscy powyżej 500 do 1,5. Reszta do tysia
Trzeba rozruszac forum, nabic liczniki, trza świętowac urodziny. Nagrody dla największych nabijaczy to:
- talon na balon
- kilo galaretki owocowej
- zdjęcie babci na weselu.
Więc jest się o co bic :8
DO PRACY RODACY!
Awatar użytkownika
DT

Post 28 maja 2009 11:21

nagrody ze ja cie krece lepsze niz w kole fortuny czy tańcu z gwiazdami :)
nie ma co naszła mnie ochota na galaretke więc biore sie za nabitke :lol:
fu..'em and their law
Awatar użytkownika
BL Zebub
Ulubiony utwór: Photographic

Post 28 maja 2009 13:42

Nie o ilosc tu chodzi a jakosc!
Nie mniej jednak, gdybyscie chcieli zwiekszyc statystyki, moge zaprosic, kilku wyjadaczy z gildii Polish Spammers Elite z forum d2jsp (moze ktos ma tam konto?)
Przykladowe statystyki "wyjadacza" :

User Stats
Group: Members
Awatar użytkownika
slick
Kontakt

Post 28 maja 2009 13:45

Taki zabieg raczej mija sie z celem. :)
Awatar użytkownika
slick
Kontakt

Post 18 lis 2009 11:12

Minelo Nam w niedziele 5 lat!

Dziekuje! :) :)

Po zakonczeniu TOTU, sa zaplanowane na forum bardzo duze porzadki.
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Ulubiony utwór: Rush

Post 18 lis 2009 11:48

Wasze zdrowie :beer:
Szkoda, że nie byłem przy początku, ominęło mnie pewnie wiele ciekawego, ale swój krótki tu pobyt do tej pory oceniam mega pozytywnie :)
tylko przed siebie
Awatar użytkownika
stripped
Ulubiony utwór: Stripped

Post 18 lis 2009 18:30

no i do tych 100 tysi nie dobiliśmy na czas :roll: tak czy siak, gratuluję 5 lat pracy tutaj slick ;)
Awatar użytkownika
Hien

Post 18 lis 2009 20:43

to kto dostanie zdjęcie babci?
Awatar użytkownika
em.

Post 18 lis 2009 22:07

Ja od siebie mogę dać zdjęcie cioci :8
Dzięki za to forum, bo gdyby nie ono... ;)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
elliott
Kontakt
Strona WWW

Post 18 lis 2009 22:22

W moim przypadku owe forum nie wniosło wiele zmian w życiu obecnym, ale i tak cieszno mi, iż mogę z Wami świętować :mrgreen: