1998-10-05 Cologne Arena, Cologne, Germany

Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 18 sty 2021 21:50

Nie wiem czemu oni to tak kiszą. Chyba, że nie mają. Podobno tvn ma w archiwach koncert ze Służewca. Nie wiem, czy to prawda. Ale ten koncert zarejestrowany w dobrej jakości, to byłby sztos.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 19 sty 2021 02:30

To byłoby DVD, na które rzeczywiście zacierałbym ręce. Totalnie zgadzam się z Shodanem, Dave w szczytowej formie wokalnie i wizualnie. Ogólnie zespół na Singles Tour miał ciekawą metodę na aranże, trochę mieszali, dalej to często dość bogato aranżowane numery, ale już nie ma takiego zaduchu jak na Devo, za sprawą Eignera robi się jakby bardziej żywiołowo.

No i panie w chórkach; taka Kolonia '98 to byłoby piękne świadectwo zespołu, który w takiej formie zaistniał na bardzo krótko. Ale to był chyba ten top.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21490
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 sty 2021 10:40

Wątpię żeby to kisili, leży pewnie w archiwum MTV. Zresztą umówmy się, po co mają to teraz wydawać? Po Depeche Mode widać ewidentnie, że odpychają moment, w którym staną się zespołem retro, wydającym archiwalne nagrania koncertowe żeby pokazać jak zajebiści byli kiedyś, a jak średni są teraz. Ten cały materiał to kapitał na emeryturę i kiedy zakończą działalność, a obstawiam, że to może być nawet w tej dekadzie, to wtedy ludzie nie będą w stanie finansowo nadążyć za ilością koncertówek jakie będą wydawane.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7938
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 19 sty 2021 18:25

Mówiąc szczerze, to już są bardzo blisko tej emerytury. Ile jeszcze im takich pełnoprawnych tras mogłoby się udać - jedna, maksymalnie dwie. Panowie już zbliżają się do sześćdziesiątki, pandemia jeszcze im tylko ułatwiła zwolnienie i tak już dość wolnego tempa wydawania rzeczy.

Co innego kwestia tego, czy mają akurat Kolonię w swoich archiwach. Ale może jakiś inny, równie godny koncert... byle nie z Zurychu ;)