2009-06-25 Slavia Stadium, Prague, Czech Republic

Jari

Re: 25 czerwca 2009 - Prague, Eden Stadium

Post 18 cze 2009 11:44

Praga nie stoi pod znakiem zapytania ale... ponoć Gahan męczy się bardzo i zdrófko szwankuje i nie wiadomo czy ten tour utrzyma się w takim kształcie jak jest planowany...
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 cze 2009 00:19

crxlaguna pisze:
rafikdm pisze:witam wszystkich
dobra,też się dołączam do pytanka,może ktoś bardziej doświadczony powie co jak i gdzie:) czy wejscie na stadion jest otwarte wcześniej czy tak jak na bilecie od 19 godz. o której godzinie najlepiej być pod stadionem żeby mieć w miarę dobre miejsce oczywiście stojące,czy ochrona pilnuje bardzo miejscówek?czy można sobie pochodzić po stadionie i np. z korony foty postrzelać:) czy są jakieś wymagania na temat aparatów foto?
nie wydaje mi sie byś sobie mógł wcześniej pochodzic gdzie chcesz. wbijasz sie gdzie Twoj sektor (którym wejsciem czy ciągiem barierek CIe wpuszcza) i tam tkwisz czekajac na koncert.
Z aparatami nie wiem... zalezy od organizatora co ma w regulaminie, znam koncerty dM gdzie skakalem przez barierki by przemycic aparat w majtkach (jak np. Slużewiec 2001 gdzie az bramki jak na lotniskach poustawiali i kontrolowali moj sektor VIP obmacujac).

Aby miec dobre miejsce stoisz pod brama i pilnujesz swojego miejsca aby byc blizej drzwi, przejdziesz przez magiczne wrota zapierdzielasz jak najlepiej najszybciej by miec swoje wymarzone - realne miejsce i pozniej twkisz godziny sluchajac przerw i supportow az wkoncu wejdzie GWIAZDA i da show.

Tak ja to widze, po iluś tam koncertach.
Awatar użytkownika
medusa_x
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2009 18:59
Ulubiony utwór: Stripped

Post 20 cze 2009 20:16

Mam do wyboru miejsce pod sceną lub miejsce w sektorze 116, rząd 24. Które miejsce według Was jest lepsze? Czy w sektorze pod sceną będę coś widzieć nawet jak będę nieco z tyłu (nie mogę niestety przyjechać wcześniej by wystać dobre miejsce). Znowu sektor 116 wydaje się być daleko od sceny. Nie chcę powtórzyć sytuacji z Berlina, gdzie siedziałam na przeciwko sceny (na drugim końcu stadionu) i to w najwyższym rzędzie. Nic KOMPLETNIE nie widziałam. A do tego na telebimach nie pokazywano twarzy chłopaków. No może kilka razy w dziwnych aranżacjach. Tylko filmiki widziałam wyraźnie ;( Nie byłam nigdy na praskim stadionie więc może coś polecicie?
Pozdrawiam
astiz

Post 20 cze 2009 21:21

Station w Berlinie może pomieścić 70 tys.osób,a stadion w Pradze raptem...20 tys.,więc pomyśl :)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 cze 2009 13:31

Ja kupujac bilet do O2 w Londynie nie zastanawialem sie nawet chwili. Stojacy.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Depech64
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2009 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Post 24 cze 2009 10:29

Hej, witam!
Czy ktos z szanownych forumowiczow posiada info odnosnie jakiegos after party po koncercie?
Ewentualnie gdzie szukac takiej informacji?
Dzieki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 24 cze 2009 11:35

Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Depech64
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2009 10:12
Lokalizacja: Szczecin

Post 24 cze 2009 11:45

Super dzieki wlasnie o cos takiego mi chodzilo :)
Wszystkim bawiacym sie jutro na koncercie zycze fantastycznej imprezy!:)
Jezeli ktos ma ochote na last minute to posiadam dwa wolne bileciki na plyte.
Enjoy!
Awatar użytkownika
TolekBanan
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2009 12:57

Post 24 cze 2009 22:32

1.Kochani powiedzcie co z aparatami,mam normalny kompakcik(lustrzanki się nie odważę)mktórym chcę porobić zdjęcia Pragi ale też będę go miał cały czas przy sobie czy wejdę na stadion czy muszę go ukrywać.Jakie macie doświadczenia na koncertach poza Polską odnośnie aparatów?
2.Czy jest jakiś support czy DM zaczyna o 19?Jaka jest tendencja tej trasy(czas koncertu, o której będzie wejscie DM na scenę w Pradze?

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro ;-)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 25 cze 2009 19:35

To dzisiaj,ciekawe czy zestaw standardowy czy będą jakieś zmiany,chociaż coś mi się wydaje że Slick usłyszy taki sam jak Newdress :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 25 cze 2009 19:41

Raczej taki jak w Budapeszcie. No ale niedługo się przekonamy. Zmian na 99% nie będzie, poza takimi sytuacjami że jest koncert dzień po dniu to nie ma na co liczyć.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 25 cze 2009 19:57

Od strony Dave'a mogłoby się coś ruszyć ,np; mogłoby wrócić do set listy ''In sympathy''
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 cze 2009 21:58

Powrót "In Symphaty" + "Little Soul" z udziałem Gahana (jak Macrovision mogli to teraz też mogą) i byłoby na ten moment optymalnie. Cały czas trzęse portami na mysl o memoencie kiedy wskoczy "Lie To Me" i okaże się, kto śpiewa i do czego...
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 25 cze 2009 22:14

Praha:

01. In Chains
02. Wrong
03. Hole To Feed
04. Walking In My Shoes
05. It's No Good
06. A Question Of Time
07. Precious
08. Fly On The Windscreen
09. Little Soul
10. Home (Acoustic)
11. Come Back
12. Peace
13. In Your Room
14. I Feel You
15. Policy Of Truth
16. Enjoy The Silence
17. Never Let Me Down Again

Encore 1:
18. Stripped
19. Master And Servant
20. Strangelove

Encore 2:
21. Personal Jesus
22. Waiting For The Night (Bare)
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 25 cze 2009 23:16

Czyli jednak jak w Bratysławie... Co oni się tak uwzięli na te Little Soul? :/
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 25 cze 2009 23:32

Sinner ty się nie denerwuj zmnienią cosik...za 2 miesiące :8
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 25 cze 2009 23:56

Ja nie chcę żeby co 2 koncerty coś zmieniali, tylko żeby przywrócili "Ladacznicę" i więcej nie grali "Małej Duszyczki" ;) No chyba, że w duecie i aranżacji nie-akustycznej, wtedy to jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 25 cze 2009 23:57

Zagrali jak chciałes, ale bez In sympathy :(
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 26 cze 2009 23:13

Zesrales cos Jari z tym AQOL. Informator nie taki cus. ;)

Nie chce sie za bardzo rozpisywac. Ogolnie rzecz biorac koncert bardzo udany. Miejscowka - fan zone po prawej. Bylem 3 rzedy osob od barierek (mniej wiecej na odleglosc spluniecia na sagana ktory ostro trzymal corner w 1 rzedzie). :)

Nowe kawalki przelecialy mi z rekami w kieszeni, zero polotu, szmira ktora ratowal jedynie przek.urwiscie potezny bas z naglosnienia Britannii Row. Bez sciemy wiadomo jaki byl cel koncertu - Fly, Master i Strangelove. It's No Good i AQOT rowniez niczego sobie. Stare kawalki to jednak inna liga.

Jeszcze odnosnie naglosnienia - przecudne wibracje... I Feel You i Personal wyszly tak poteznie i milo, ze az w szoku bylem. Naprawde pierwsza klasa. Aranzacje co niektorych kotletow o dziwo zmienione i to na plus.

Na tej trasie Strangelove bylo dla mnie tym czym EC na TTA. Ciary przyszly wlasnie przy pierwszych samplach Strange. Projekcja co niekawe mimo, ze na cenzurze, dalo sie wszystko zobaczyc mimo czerwonego tla. Nie wiem czy to celowa "przezroczystosc" czy efekt budowy tych ekranow i faktu, ze ogladalem pod lekkim katem. Niemniej byla gola piers i duzy paluch w buzi - jestem zatem zadowolony. ;( :D ;)

Support - Motor mnie rozk.urwil na kawalki. Fakt, ze pozniej jeden z zespolu przeginal i wygladal conajmniej smiesznie krecac ta swoja zabawka na lewo i prawo niemniej drugi koles w kapeluszu i walacy w pady byl mega konkretny. Takiego Yak'a jeb.nal, ze przezycie zycia... :twisted:

Towarzystwo.
Aniu, GGarbi, Pimpf oraz Erwart - dziekuje za mega towarzycho. Zapraszam wszystkich do wrocka. Bedziemy konsumowac Staropramen do upadlego. :8 Nie rozpisuje sie juz wiecej, za stary jestem.

Straaaange love!!
What??!!
Straaaaaaange love!!!


Old Mode rulez!!
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
wojtek_krakow
Posty: 474
Rejestracja: 19 kwie 2009 21:22
Ulubiony utwór: Rush
Lokalizacja: Kraków/Bielsko

Post 26 cze 2009 23:17

@Slick - masz jakieś ciekawe zdjęcia z koncertu ? Tak chociaż kilka :P Plizzz :)
Wogóle to ile kojarzę newdress był też na koncercie. Spotkaliście się? ;)
tylko przed siebie