2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Re: Warszawa 23 maj 2009

Post 19 maja 2009 23:50

marcindreszcz pisze:to dostaniemy złota trzcionke w Teleexpresie.
Co to "trzcionka"? ;p
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 23:52

No oni mają tam takie wyróznienie dla jakichś powiedzmy delikatnie inaczej inteligentnych tworów,jakichs wpadek itd.E no nie ogladałes nigdy Teleexpresu :o :?:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 19 maja 2009 23:54

Jasne że widziałem, ale bardziej interesuje mnie sposób zapisu słowa. Chodziło o "czcionkę"? Więc spostrzegam tu zbrodnię przeciw ludzkości - ORT!!! :evil: :evil:


Koniec OT :grins:
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 19 maja 2009 23:55

marcindreszcz pisze:
Chicago 11.05.2005 Koncert odwołany z powodu zapalenia krtani Dave'a Gahana
i tak mozemy ise przekomarzac ;)
wydaje mi sie ze to byla sytuacja. tu wyglada to "ciut" dramatyczniej.

ponadto sa inne zrodla niz te linki oficjalne od tluczenia koncetow... to co powiedzial koles z A69, to ze Motor wykasowalo z listy wystep u siebie na liscie wystepów, to ze odwolanie koncertu potwierdzila babka od bezpieczenstwa w miesie stolecznym Wawa, ludzie od ochrony koncertu, ze zwijano scene, ze prasa pisala... itd. itp.
troche tego sie zebralo i co? wszyscy by gadali glupizny/wymysly ot tak dla jaj? Zmówili sie by zrobic sobie jaja z depeche's a pozniej spoko kapela gra?
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 19 maja 2009 23:57

devotional pisze:Jasne że widziałem, ale bardziej interesuje mnie sposób zapisu słowa. Chodziło o "czcionkę"? Więc spostrzegam tu zbrodnię przeciw ludzkości - ORT!!! :evil: :evil:


Koniec OT :grins:
Wybacz :D ,ale z tym to ja zawsze miałem licho,a jak na złość moja mama jest polonistką,podobno mam jakąś odmianę dysleksji.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 20 maja 2009 00:01

rafi666 pisze:
marcindreszcz pisze:
Chicago 11.05.2005 Koncert odwołany z powodu zapalenia krtani Dave'a Gahana
i tak mozemy ise przekomarzac ;)
Czemu nie :D .
Rozumiem Cie doskonale , DLATEGO WK... MNIE TO ŻE OFICIAL MILCZY!!!. Podobno prawda , nawet ta najgorsza jest lepsza od najlepszego kłamstwa(czy jak w tej sytuacji milczenia)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 48
Rejestracja: 19 maja 2009 22:52
Ulubiony utwór: Little 15

Post 20 maja 2009 00:12

echh
ostatecznie można odczekać kolejne pół roku i w grudniu zorganizować konwój autokarowy z polski do uk :) te 7 miesięcy chyba wystarczy na solidne podkurowanie :)
chłopak swoje w życiu się wyszalał i młodszy już raczej nie będzie;
a ja bardzo chciałabym zobaczyć go w dobrej formie, na żywo - przed swoją 40tką :D

p.s.
nie ma co się tak pieklić na organizatorów, że milczą; wcześniej już wymieniono kwestię finansową i panikę fanów; kolejna - to zbyt duże przedsięwzięcie, żeby "cykać" po jednym koncercie; przecież to wszystko trzeba logistycznie ogarnąć i opanować; myślę, że stan zdrowia, ew. diagnoza choroby są już doskonale znane; jednak gdyby podano to do wiadomości publicznej z pełnym terminarzem odwołanych koncertów, to np mogliby wycofać się organizatorzy koncertów dalszych terminowo, mogliby odpuścić sponsorzy; o wszystkim decyduje tutaj przecież kasa; a nasi ukochani nie grają wyłącznie z powołania i uwielbienia dla swoich fanów :)
dlatego może już nie ma co na nich tak tych "psów wieszać" :)
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 20 maja 2009 00:18

Po raz chyba 20ty wszedłem na www.depechemode.com i... już mi sie wydaje ze z tego zdjecia na stronie głównej Dave mi środkowego palca pokazuje,nie no spadam spać. :D
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Jari

Post 20 maja 2009 00:41

Na stronie support'u - Motor - data już zdjęta. Kolejna rzecz potwierdzająca fakt odwołania to to, że ciężarówki lokalne jutro odjeżdżają do Wilna, a scena FM zabiera swój sprzęt. Kolejne ciężarówki czekały pod granicą i dostały sygnał żeby nie wjeżdzać do Polski.
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 07:01

devotional pisze: a co do koncertu ... wiedziałem, żeby teraz nie kupowac biletu ^^
Naszła mnie myśl apropo twojego postu ,wiedziałam kiedy mogę myślec o dziecku :D

Najważniejsze jest jego zdrowie ,a koncertów może byc mnóstwo.
No cóż od kogoś dostane kopa ,bo powiedziałam że będe się śmiała jak nie będzie koncertu.
Też mi smutno z tego powodu ,ale nie aż tak bardzo jak Wam wszystkim :P
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 20 maja 2009 07:13

Wiadomo,że zdrowie najważniejsze, ale to nie znaczy,że człowiek nie może sobie pomarudzić, bo czekał na coś długo (bardzo długo!) a tu nagle smakiem ma się obejść.
Niefajnie.
Miały być emocje wielkie, a jest złość, która szybko nie ujdzie, przynajmniej ze mnie.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 07:23

No ,ale z 2 strony jakby (odpukowac w niemalowane) to się Tobię stało?
Zapewne byś sprzedała bilet.
Zobacz ja też czekałam na koncert z wielką niecierpliwością ,a tu niespodzianka.
8 pażdziernika dowiedziałam się o koncercie ,a 10 pażdziernika dowiedziałam się że będe mamą i mało tego termin mam na maj!
Fakt jest faktem wkur*ienie jest ogromne ,tylko że ja już swoje łzy wylałam w poduchę dawno temu.
Współczuję Wam bo w sumie tak samo bym mówiła ,pisała.
Co jedynie mogę jeszcze dodac że koncert nie raz się odbędzie ;)
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 20 maja 2009 08:11

Cały sztab nieźle zamydla wszystkim oczy. Zamiast stwierdzić mamy problem, przyznajemy się do błędu to przeskakują z kwiatka na kwiatka. Rozumiem, że promocja jest wirusową kampanię, ale w takim przypadku chyba trochę nie na miejscu. A wkur.... macie się prawo.
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 20 maja 2009 08:27

Ide o zaklad, ze jak odwolaja na dniach Warszawe, to za nia, hurtowo poleca inne miasta. Sadze, ze mozna by sie niestety spodziewac takiej praktyki, ze co tydzien beda odwolywane po 3-4 koncerty. :/ Jezeli Gahan jest mocno chory to powinni wogole zawiesic trase, choc finansowo i logistycznie moze to byc trudne do wykonania. Kibel ogolnie...
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 46
Rejestracja: 24 kwie 2006 21:56

Post 20 maja 2009 08:37

Łooooo! :shock:
Na tamtym drugim forum już piszą o świeczkach i robią z Gahana trupa:
All,
ma propozycję. Cokolwiek się wydarzy, spotkajmy się o 16.00 23.05 przed stadionem Gwardii w Warszawie.

Pokazmy, jak bardzo zależy nam na DM i jak bardzo wspieramy Dave'a.
Zapalmy świeczki, potrafimy zaśpiewać wszystkie utwory DM, pokażmy, na co nas stać!
Co za żałość. :/
Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes
Awatar użytkownika
FRYZYER
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2009 08:44
Ulubiony utwór: ice machine

Post 20 maja 2009 08:48

Jeżeli jest to rak jelita jak piszę dziennik to ja tu widzę odwołanie całej trasy... :x :x :x :x :x
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 20 maja 2009 09:10

FRYZYER pisze:Jeżeli jest to rak jelita jak piszę dziennik to ja tu widzę odwołanie całej trasy... :x :x :x :x :x
wówczas niewątpliwie tak.
Awatar użytkownika
mg
Posty: 35
Rejestracja: 19 maja 2009 15:28
Ulubiony utwór: higher love

Post 20 maja 2009 09:43

wykończę się....od wczoraj śledzę Wasze zapiski,myśle i myślę, pół nocy nie spałam.rano w tvn24 coś mówili ale dziecko ich zagłuszyło :evil:
pomimo tego że wszystko wskazuje na to że konceru nie będzie ,oficjalana strona oczywiście milczy :evil: szlag mnie jasny trafi...a w piątek obchodzę urodziny i to miał być wymarzony,idealny prezent na rozpoczynająca się 3"z przodu"...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 20 maja 2009 10:21

A ja z uporem maniaka twierdze że jezeli oficial milczy to koncert bedzie :8 .ps własnie słucham remixów Peace :fletch:
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Mr.X
Posty: 235
Rejestracja: 21 paź 2008 13:21
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Trzebiatów

Post 20 maja 2009 10:32

Miałem silne przeczucie, że ten koncert sie nie odbędzie, nie będę rozpaczał bo ważniejsze jest zdrowie wokalisty... Wiem, że tym osobom co pisali te wierszyki o Gahanie nie jest teraz do śmiechu...
"Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia."
ODPOWIEDZ