2009-05-23 Warsaw, Gwardia Stadium, Poland (CANCELLED)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Re: Warszawa 23 maj 2009 [koncert odwołany oficjalnie]

Post 22 maja 2009 21:09

mahonko, twój bilet będzie ważny na koncert w zastępstwie odwołanej Warszawy jeśli taki zostanie zorganizowany, co jest prawdopodobne.
Koncert w Spodku jest, chociaż tylko spekulacją, częścią drugiej tury trasy DM i jako taki nie jest związany z tym, który został odwołany.
Nie ma co płakać, jakoś to będzie.
Swoją drogą, witam Cię na forum.
Awatar użytkownika
mahonka
Posty: 3
Rejestracja: 22 maja 2009 20:21
Ulubiony utwór: light
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post 22 maja 2009 21:19

Jasne, oby z Dave`m było wszystko ok. Czekałam na ten moment od 16 lat, poczekam i jeszcze. A co mam do roboty :rotfl: :rotfl:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 22 maja 2009 22:20

Co masz do ro :nlmda: boty? Pisac duzo na naszym forum. Witaj i duzo klikaj :nlmda:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 maja 2009 11:11

Whiteman pisze:
Moze to glupie ale
kupujmy plyty (apel szczegolnie do tych, ktorzy maja jedynie pirackie mp3).
Im wiecej plyt kupimy tym wiecej pieniedzy Dave bedzie mial na leczenie.
To jedyne co mozemy teraz zrobic oprocz modlitw.
Zaczerpnięte z wiadomego forum. Brak snu czy tak naturalnie?
Rajca pisze:To jak kupię Excitera z serii "Dobra muzyka - Polska cena" to Dave dostanie te pieniążki do łapki? Jestem jak najbardziej za, a nawet przeciw...
Hien pisze:Coraz lepiej, już nie mogę się doczekać nastepnych pomysłów. Myśle ,że niedługo wpadną na zbiróke kasy (na specjalnie załozone z tej okazji konto bankowe) i wysłanie darowizny Gahanowi od fanów z Polski. Nie wazne ,ze za ta sumę to nawet sobie Dave papieru toaletowego nie kupi, liczy sie przeciez gest fanatyków. Cool.
Jak mnie to moglo ominac? Na takie akcje, najlepsze sa... aukcje charytatywne. Zapamietajta to sobie! :dont: :dont:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
kano
Posty: 45
Rejestracja: 03 maja 2006 12:22
Ulubiony utwór: People Are People
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2009 11:23

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2009 12:20

slick pisze: aukcje charytatywne. Zapamietajta to sobie! :dont: :dont:
Temat nasuwający wspomnienia :roll:
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 maja 2009 12:32

Nie moglem nie wstawic... to by nie bylo w moim stylu gdyby tego odnosnika zabraklo - tyle osob Nas przeciez czyta.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 maja 2009 15:50

To jeszcze daj przyklady jakowejs akcji :fletch:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 maja 2009 16:06

Styknie, powracajac do tematu, jestem ciekaw czy jakies czarne pielgrzymki juz sie zbieraja pod gwardia :?: :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2009 16:13

Też jestem ciekaw. Ciekawe czy sa podjarani tym ,że DM zagra dzisiaj "Nothing".
To całe stanie pod Gwardią ktos powinien filmować.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 maja 2009 16:25

TVN "Pod Napieciem". :D Oni zawsze sie taka tasma w stylu "Police Line Do Not Cross" odgradzaja jak kameruja. Pasowaloby.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 maja 2009 16:26

Troszke zmienie temat, ale bedzie w temacie :fletch:

http://muzyka.wp.pl/gid,370133,title,Ca ... caid=18140
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2009 16:28

tez jestem cholernie ciekawy. czy dojdzie do tej siary.

wlasnie sobie zaposcilem na DVD solowego Gahana i otworzylem piwko :) lepsze to niz swieczki pod Gwardią :)

p.s. ładny mam nowy (stary) nick na forum? :)
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2009 16:36

Czez pisze:Troszke zmienie temat, ale bedzie w temacie
lol :P ostatnio się podobnie walnąłem podczas audycji, powiedziałem "nastepny utwór będzie trochę w innym klimacie ale to mimo wszystko będzie ten sam klimat..." i mało się nie osrałem ze smiechu słuchając tego potem. Wtopa życia.
bARREL pisze: wlasnie sobie zaposcilem na DVD solowego Gahana i otworzylem piwko :) lepsze to niz swieczki pod Gwardią :)
Właśnie mi przypomniałeś ,że wczoraj wracając z zajeć kupiłem sobie piwko i o nim zapomniałem :P Dzieki ;)
Wrzuce je zaraz do zamrażalnika na szybkie chłodzenie i tez coś sobie odpale a co.
bARREL pisze: p.s. ładny mam nowy (stary) nick na forum? :)
Legenda wróciła :D Aż sie łezka w oku zakręciła :)
Ostatni raz mignął mi ten nick jakieś 5 czy 6 lat temu :)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2009 16:42

oj jaka tam legenda...

ze strona napewno nie wroce z kilku przyczyn:
- za bardzo sie przykladam kosztem roznorakim w tym co robie, jak jest pod moim nazwiskiem wiec... szkoda zycia
- temat nie jest dla mnie na tyle rentowny, zbyt wąska grupa odbiorców by się temu poświęcać pod wzgledem nakladu pracy, czasu i finansowym
- dwa razy do tej samej rzeki się nie wraca
- są inne strony, fakt ze w tych czasach jest ich kilka razy mniej, a rynek jak zwykle jest scenatralizowany bardziej niz kiedykolwiek i bardzo dobrze. po co to decentralizowac

i takie tam...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2009 16:58

bARREL pisze:- dwa razy do tej samej rzeki się nie wraca
akurat z tym się nigdy nie zgadzałem bo sam pare razy właziłem ;)

Ale apropos strony to jak najbardziej rozumiem, też bym na Twoim miejscu już trupa nie odgrzebywał. Teraz byłoby to tylko stresujące, i tak z DMPL sie nie wygra, mają gównianą zawartość ale za to adres im robi interes i tyle.
Poza tym czasy sie zmieniły, teraz już nie trzeba walczyć o każdy megabajt na serwerze bo na dzień dobry dostaje się gigabajta za darmo, bootlegi nie są już rarami, stron o dM jest o wiele więcej, szkoda czasu i nerwów.
I tak Slicka podziwiam ,że chce mu się prowadzić Devotees, ja bym takiego zapału w sobie nie wykrzesał, przynajmniej nie do robienia strony internetowej.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 48
Rejestracja: 19 maja 2009 22:52
Ulubiony utwór: Little 15

Post 23 maja 2009 17:03

jeśli ktoś sfilmuje nawiedzonych na stadionie dziś, to w poniedziałek w firmie mam gwarantowaną obserwację "spod oka" przez jakiś czas; a mogłam ugryźć się w język przy składaniu podania o jeden dzień urlopu :|
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2009 17:28

przerabane. szczerze wspolczuje, bo oni jesli juz to zrobia, to na serio narobia siary normalnym ludziom.

powinnas zaczac dzien wpadajac do firmy z pelna oburzenia gębą "widzieliscie to w tvn...? jak dobrze ze nie pojechalam bo kurcze nie pomyslala bym ze normalny koncert to moze byc taka parodia. jeszcze by mi cos tam zrobili" itd.

uratujesz twarz w firmie :)
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2009 17:32

Hien pisze: szkoda czasu i nerwów.
I tak Slicka podziwiam ,że chce mu się prowadzić Devotees, ja bym takiego zapału w sobie nie wykrzesał, przynajmniej nie do robienia strony internetowej.
[/quote]

i o to wlasnie chodzi. szkoda czasu. zwlaszcza na tematy dla jakby nie bylo monotematycznej wąskiej grupy.

Kwestia domeny to raczej nie jest, tylko jakosci. a wiem to m.in z prowadzenia swojej strony, i "pl" juz bylo wczesniej.

Slicka fakt, trzeba za strone podziwac, napewno by byla lepszy o ile Slick bylby bardziej reformowalny i łasy na otwartosc pod wzgledem gustow. A skoro choc mlody woli być konserwą, to niech sie karmi specjalami z konserw :-P
Awatar użytkownika
Beata
Posty: 48
Rejestracja: 19 maja 2009 22:52
Ulubiony utwór: Little 15

Post 23 maja 2009 17:41

barrel - anielska istoto - tak zrobię :fletch: -dzięki :fletch:

bo z chorej ciekawości zajrzałam na wiadomo co i oto co przeczytałam :o
tvn24 dzwoniło właśnie, że chcą nagrać materiał na gwardii; pytali, czy będziemy tam wcześniej, ale powiedziałam, że głównie o 20 się umawiamy, więc przyjadą i chcą zrobić materiał na żywo; pytali, czy zaśpiewalibyśmy refren; to jak, chyba zaśpiewamy?
ODPOWIEDZ