2009-05-10 Ramat Gan Stadium, Tel Aviv, Israel

Jari

Re: 10 maj 2009 - Tel Aviv, Stadion Ramat Gan

Post 05 lip 2009 11:44

Posłuchałem, skasowałem. Tyle. Zero jakichkolwiek emocji, ani pozytywnych ani co gorsza negatywnych bo tak chociaż jakieś by były a tak... totalna obojętność wobez docierających dźwięków. Widać całkiem sie chyba już wyleczyłem z Depeche Mode. Nie piszę tego po złości, tak po prostu jest, w którymś momencie zaczęło mnie to już nużyć słuchanie tego koncertu. Może dlatego, że sam koncert był nudny i brakowało w nim dynamiki a może dlatego, że to już nie moja bajka. Naprawdę próbowałem się przekonać do nowych rzeczy po odejściu Alana, wręcz zmusić... I nic. Jedyne co da się słuchać do Exciter (tak 3/4 tego albumu bo koszmarek typu Comatose jest po prostu śmieciem samym w sobie). Nie kumam tych Plejing Endżeli, Pejnóf Justu, Sałndóf Of Juniwerse, Mikro czy Makro kosmoksóf itp itd. Jedyne co mi podeszło z 2 płyt ostatnich to: Nothing Imposibble (chyba tak to się nazywa) w wersji takiej surowej bare, i te dwa numery gitarowo-bluesowe z ostatniego potwroka: Corrupt i Miles Away. Jak na dwie płyty to mało, a idąc od odejścia Alana to z albumów: Ultra, Exciter, PTA, SOTU podoba mi się może z 10 utworów razem wziętych i tych i tak najczęściej nie grają live więc może i dlatgo ten koncert odbieram tak jak odbieram. A grane setny raz Personal, Enjoy czy NLMDA są już torsjogenne... Kto powiedział, że one muszą być na koncercie zagrane... można się obejść bez tego machania łapkami albo pomachać sobie przy czym innym - mają tyle piosenek fajnych z dawnych lat to grają te koszmarki i to w wersjach tak ubogich stylistycznie i brzmieniowo że aż się wierzyć nie chce, że to tzw światowa klasa...
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 05 lip 2009 22:55

W ''drugiej''cześci Enjoy the Silence w trakcie solówki Gore'a Dave krzyczy "shake it baby !" :o o co mu biega :8
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 05 lip 2009 22:58

To byl poczatek obstrukcji.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen: