Polityka informacyjna Tour Of The Universe

Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Re: Polityka informacyjna Tour Of The Universe

Post 06 cze 2009 14:10

A potem bedzie sie palowal z ponownym kupnem? Te bilety nie traca waznosci na zastepczy koncert w Polsce.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 06 cze 2009 14:40

ta...zachowuja waznosc. ale zwroty sa do 23.06 i jak oglosza 22.06 ze sie nie odbedzie to co? zdazysz odeslac?
czy zasponsorujesz cos co sie nie odbedzie?

oficjalnie nic nie wiadomo czy koncert bedzie na 100% czy bedzie na 2% czy nie bedzie, itd.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 cze 2009 14:52

To że nadal nie ma infa wyraźnie sygnalizuje, że coś jest nie tak.
Wprawdzie wątpie żeby koncert się nie odbył ale istnieje prawdopodobieństwo, że skończy się na Katowicach i wtedy bilety na Gwardie będzie mozna przeznaczyć najwyżej na jaskółkę.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 cze 2009 14:55

Hmmm, mi sie caly czas wydaje, ze na jakikolwiek najblizszy koncert ktory odbedzie sie w Polsce, wazne beda bilety z 23-go maja. :roll:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 cze 2009 20:20

Jari pisze:O... a ten znowu z tą swoją obroną.... Dziady i popierdółki są i tyle a nie żadne Bogi...
Z jaką tam obroną? Mówię tylko, że nazbyt przeżywacie. A nie ma czego.
bARREL pisze:do 22 czerwca nic moga nie powiedziec a powiedzmy ze 22.06. o godzinie 23:55 walna newsa to nikt nie zdazy odzyskac kase.
Do 23-go czerwca jeszcze naprawdę mnóstwo czasu. Jak nie dają infa, to widocznie są jakieś powody. Może to być rzeczywiście wina organizatorów.
bARREL pisze:Druga kwestia to czas, jaki termin i czy przypasuje.
Uwierz mi, że w razie czego nie będziesz miał problemów z odsprzedaniem biletów. Po ludzkiej cenie oczywiście.
astiz

Post 06 cze 2009 21:40

Może chodziło o początek tygodnia,ale...następnego?
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 06 cze 2009 23:54

Hien pisze:To że nadal nie ma infa wyraźnie sygnalizuje, że coś jest nie tak.
Albo po prostu nikomu nie chce się ruszyc dupy i posiedziec nad ustalaniem nowych terminów, albo nie chce się podac ich do wiadomości, nie wiem. Nie wiem, czy to polskiego organizatora wina. Wydaje mi się, że chyba COŚ by powiedzieli ..?
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Jari

Post 07 cze 2009 00:47

Mój stan wiedzy mówi mi, że całą winę za brak info ponoszą 'Panowie Bogowie' z Depeche Mode, którym nie chce się ruszyć dupska we wrześniu między częściami trasy. Generalnie mówię od dawna, że ich stosunek do fanów jest czysto teoretyczny a jego intensywność zależy od rosnących słupków, rzędów cyfer i wskaźników medialnych...
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 07 cze 2009 01:31

Zgadzam się. I przykro mi,że mają nas w tyłku, bo dla mnie szeroko pojęty szacunek ważny jest. Powinni zabrać się za sprawne przekazywanie informacji, przynajmniej ze względu na to,że ktoś te ich płyty kupuje, dzięki czemu Dejwid może nosić nowe, błyszczące lakierki za milion dolarów ;(

Lipa, powiadam Wam. Ja już nawet nie wiem gdzie się zapodział mój bilet, gdybym chciała zwrócić :)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 07 cze 2009 01:43

slick pisze:Hmmm, mi sie caly czas wydaje, ze na jakikolwiek najblizszy koncert ktory odbedzie sie w Polsce, wazne beda bilety z 23-go maja. :roll:
Nie do końca bo halowe koncerty to inne ceny biletów (zwłaszcza za sektory), mniejsza ilość miejsc itd. Organizacja robi reboot i tyle
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 07 cze 2009 12:01

Oprawcie sobie bilety w ramki i już xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 07 cze 2009 12:53

A mnie si coraz czesciej wydaje , ze koncert odwołany to odwołany ,i nie ma sensu oczekiwać że nagle coś się zmieni.A ci co mają jeszcze jakieś zludzenia co do innego terminu ,rozsiewaja niepotwierdzone przez nikogo informacje.(że nie powiem plotki)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 07 cze 2009 13:20

Mnie tez to juz przestalo bawic
Enjoy The Silence