2009-06-08 Zentralstadion, Leipzig, Germany

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: 8 czerwca 2009 - Lipsk, Zentralstadion

Post 08 cze 2009 21:52

A ja wole In sympathy , mimo że nie przepadam za tym kawałkiem. Policy... czy world in... już na paru trasach koncertowych było a In sympathy nie i tyle.
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 cze 2009 21:53

Newdress, to nie koncert zyczen, ze chcesz WIME - a ja chce EC i co? Dyskutujemy o istniejacych na tej trasie zamiennikach czyli tym co realne.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
astiz

Post 08 cze 2009 21:57

Zgadza się,więc uważam zamienienie In Sympathy na Policy Of Truth,za karygodny błąd,za tą decyzję pokazuję im :dupa: i wystawiam pałę :twisted: i na koniec :fuckyou:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 cze 2009 22:15

Kod: Zaznacz cały

Warning: file(http://www.depechemode.pl/lipsk/zapis.txt) [function.file]: failed to open stream: HTTP request failed! in /home/depechemode/depechemode.pl/lipsk/tablica.php on line 2
To moje zboczenie zawodowe. :mrgreen:
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 08 cze 2009 22:17

Coś się popsuło :o :lol: cza wymienić na lepszy model :D
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 cze 2009 22:19

Haker jakis.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 08 cze 2009 22:20

Ukradli dmpl ;) :8
A tymczasem DM dotarli do In your room :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 08 cze 2009 22:26

Policy of truth jakby się kto pytał :)
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16514
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 08 cze 2009 22:31

newdress pisze:To już jest tak nudne,jak 8552 odcinek mody na sukces :co:
Tam dochodzi do zmartwychwstań bohaterów, a ty mówisz, że to nudne? :lol:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 cze 2009 22:37

marcindreszcz pisze:Policy of truth jakby się kto pytał :)
geje :(
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 08 cze 2009 22:41

No przeca mówiłem, że będzie... a wy zaskoczonych udajecie... O... Policy Of Truth...
astiz

Post 08 cze 2009 22:47

Hien pisze:
marcindreszcz pisze:Policy of truth jakby się kto pytał :)
geje :(
Tzn. wizualizacja z gejami ma się rozumieć? :?:
To byłoby przerażające :shock:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 cze 2009 22:56

Sami sa geje, po co im wizualizacja :/
Najlepiej brzmiący live kawąłek z Sounds wylecial żeby mogli po raz setny zagrać Policy... no geje na maksa!
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16514
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 08 cze 2009 23:07

Mogli zamienić na coś innego z SOTU. FT na przykład. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 cze 2009 23:09

Mam nadzieje, że na otarcie łez, zagrają na halowej trasie takie rzeczy jak właśnie: FT, Corrupt, Miles Away, In Symphaty... a gdyby zagrali Light i Ghost to bym odleciał.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16514
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 08 cze 2009 23:14

Myślę, że taki Corrupt czy tym bardziej Miles Away zbytnio im nie pasują do grania live. Stąd ich pominięcie. Możliwe, że live nie brzmiały by tak dobrze, jak powinny.
Podobnie sprawa mogła wyglądać kiedyś z Shine.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 08 cze 2009 23:17

Nie grają bo sie uparli na stadionach grac starocie. To ma sens bo przychodzi więcej ludzi i więcej niedzielnych Enjoyów. Na halowej trasie powinni się postarać. Jak wychodziły im kawałki z Angel to muszą im wyjść i te.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16514
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 08 cze 2009 23:20

Nie twierdzę, że się nie da. Są jednak utwory wręcz stworzone do grania na żywo oraz takie, które nadają się do tego jednak mniej.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11327
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 09 cze 2009 00:06

Hien pisze:Najlepiej brzmiący live kawąłek z Sounds wylecial żeby mogli po raz setny zagrać Policy...
Moim zdaniem przesadzasz i szczerze przyznam że nie wiem co takiego cudownego widzisz w wykonaniu In Sympathy na zywo, możesz mi powiedzieć w czym brzmi tak zaje.biście? Jak dla mnie albumowo ok ale live, nie słychać już prawie w ogóle syntezatorów tylko rytmiczną perkę bum-bum-bum-bum-bum... i wokal. Oczywiście nie mam jeszcze LHN by tak oceniać ale zapewne oceniasz po takich samych źródłach jak i ja. Zresztą w ogóle wg mnie kawałki z SOTU live brzmią cienko, Wrong brzmi dobrze ale inne mnie nie podniecają, na PTA kawałki lepiej live wychodziły.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Jari

Post 09 cze 2009 00:12

No to akurat te pominięte utwory nadają się najbardziej do grania live - prosta perka, warcząca bluesowa gitarka i pitolenia Gordeno-Fletchera w tle i jest.

Polityka koncertowa DM to dziedzina w której powinno się zrobić studia wyższe z doktoratem bo tego nikt nie umie wytłumaczyć logicznie a wiadomoa jest tylko jedna rzecz - z roku na rok te trasy są coraz nudniejsze, coraz bardziej przewidywalne i coraz bardziej świadczące o tym, że już czas zabierać dupska i zwijać się ze sceny. Zadajcie sobie trud i zobaczcie co grano na ostatnich 5-6 trasach koncertowych - zobaczcie co się powtarza i w jakich aranżacjach jest grane. W tej chwili gdyby nagrali album i zdecydowali się na nowy tour to gwarantuję, że przygotowania zajęłyby 2 dni a zagraliby: Personal Jesus, Enjoy The Silence, A Question Of Lust, A Question Of Time, I Feel You, Walking In My Shoes, In Your Room, Never Let Me Down Again + ze dwa akustyczne pitolenia, + jedno smęcenie na koniec + kilka nowych potworków. Ot całe DM w wydaniu live... Aha i koniecznie na Enjoy'u Gahan przedstawiałby Gore'a, po drugiej piosence witał się gudiwning (wstawiamy sobie miasteczko) i przed czwartym powtórzeniem publiki w Personal darłby się 'one more!'... No i wieńczące wszystko: we see you next time bo jest jeszcze do zagrania WheelChair Tour po okolicznych domach starców i domach opieki społecznej - tam też jest kasiorka do zrobienia. Sorry ale przy DM takie U2 to giganci grania live!