2009-06-22 Inter Stadium, Bratislava, Slovakia

astiz

2009-06-22 Inter Stadium, Bratislava, Slovakia

Post 21 cze 2009 22:27

To już jutro, nie mogę już się doczekać, będzie się działo-czarna polska inwazja na Bratysławę

:nlmda: :nlmda: :nlmda: :nlmda:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 22 cze 2009 09:19

Tylko niezapomnijcie krzyczeć "ewrybody jeee , Dejwid Gahan, Dejwid Gahan ..... " ;)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 22 cze 2009 21:17

Ciekawe jak tam newdress na swoim dziewiczym koncercie? :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 22 cze 2009 21:33

Wysłuchał tego:

Setlista:
01. In Chains
02. Wrong
03. Hole To Feed
04. Walking In My Shoes
05. It's No Good
06. A Question Of Time
07. Precious
08. Fly On The Windscreen
09. Little Soul
10. Home (Acoustic)
11. Come Back
12. Peace
13. In Your Room
14. I Feel You
15. Policy Of Truth
16. Enjoy The Silence
17. Never Let Me Down Again

Encore 1:
18. Stripped
19. Master And Servant
20. Strangelove

Encore 2:
21. Personal Jesus
22. Waiting For The Night (Bare)

I zajebiście zmoknie... :8

Update:

Słabiutko to wypadło, kto wymyślił koncerty w dzień!?:
http://www.youtube.com/watch?v=oknlaNT15wI
Awatar użytkownika
mg
Posty: 35
Rejestracja: 19 maja 2009 15:28
Ulubiony utwór: higher love

Post 23 cze 2009 09:26

nie ma to jak pod osłoną nocy :8 :8
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 23 cze 2009 10:08

Kiepściutko to wygląda w biały dzień , oświetlenie sceny i cała wizualizacja przestaje spełniać swoje zadanie , a staje się blado migającym tłem bez wyrazu .
Widać , że zespołowi tak naprawde nie zależy już na niczym (o sorki , poza kasą oczywiście :8 )
Jari

Post 23 cze 2009 10:58

Bootleg TVN'u z Gwardii przy tej produckji to pikuś...

http://www.youtube.com/watch?v=ONbPD4bMqPY

Żenada. Kur*a w jakim ja cepeliowym i zaściankowym kraju żyję...

ps: Gdzie była kula w Bratysławie? Chyba po macoszemu potraktowali ten koncert: brak kuli, 20:00 początek, Gorowe piosenki.... Chyba wiedzieli, że dużo Polaków będzie...
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 23 cze 2009 12:01

Ale padał deszcz więc tradycja nie przepadła. W kółku brakuje ogniska i kiełbasek :lol:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 23 cze 2009 12:52

O kur... Jari żeś tera film wynalazł to ja pierniczę... Brawa dla tych dipeszy ;(
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 cze 2009 13:10

Ja pier.dole. Co za jelopy. Az komentarz musialem puscic do tego klipu. Wstyd jak sam skur**syn. :/
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 cze 2009 13:15

Co sie dziwicie, przed samym koncertem emocje siegaja zenitu i trudno stac w miejscu i nic nie robic.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 23 cze 2009 13:20

Co nie znaczy, ze trzeba z siebie robic idiote. Myslalem, ze warsiaffska glupota nie wyjdzie poza bramy Gwardii. Jakos na poprzedniej trasie takich "przedkoncertowych" cyrkow nigdzie nie widzialem. Ciekawe czy to zalosne zachowanie zostanie przywiane do Pragi w czwartek?
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 23 cze 2009 13:26

Ciekawe z jakiej mieściny przyjechali kur.wa. Wymiękam przy tym filmiku :nlmda: :haha: :haha: :haha: :nlmda:
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.
Jari

Post 23 cze 2009 14:00

No cóż, jak Bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera...
astiz

Post 23 cze 2009 19:27

slick pisze:Ciekawe jak tam newdress na swoim dziewiczym koncercie? :D
Cóż,wspaniała sprawa;mogłem być już w Warszawie w 2006 roku,ale kumpel odwiódł mnie wtedy od tego zamiaru;obiecał,że nagra mi Bootlega,po co mam wydawać tyle kasy,takie tam i go posłuchałem. I pożałowałem.I znów jeszcze w ostatnią sobotę dzwonił do mnie i mówił,żebym dał sobie spokój,że mi chyba nie szkoda kasy,że...mi nagra bootlega! Chouj z tym bootlegiem! Bo przecież żaden bootleg nie odda klimatu bycia tam na żywo i wspaniałej ekipy.
A wszystko zaczęło się strasznym falstartem;umówiliśmy się o 7:40 pod dworcem głównym;kiedy przyjechałem na miejsce,zauważyłem,że nie wziąłem...biletu na koncert! A wiedziałem,że o czymś zapomniałem-z resztą zawsze o czymś zapominam-ale tym razem,to była wtopa! Zadzwoniłem do ojca,żeby podjechał pod dworzec i podrzucił mi ten bilet,między inymi z tego powodu wyjazd opóźnił się o godzinę.Drugim powodem było to,że typiara,która miała z nami jechać nie przychodziła na umówione miejsce,czekaliśmy na nią w końcu napisała sms: "Uwaga,nie jadę na koncert",czy jakoś tak,a mogła przecież napisać w niedzielę,nawet wieczorem;dało by się kogoś dokoptować.W końcu ruszyliśmy po 9:00,po drodze szok,że Czechy mają drogi jeszcze gorsze niż w Polsce i są tak strasznie zaniedbane.Już na Słowacji spotkaliśmy czeskich depeszów (depeszaków),którzy przywitali nas słowami: "Gadacie po polsku?",hehe-zaproponowali nam,że nas popilotują do stadionu Interu.Odwiedziliśmy jeszcze centrum handlowe,gdzie spotkaliśmy ekipę Jacka Ślopka,jescze w toalecie mieliśmy spotkanie ze skinheadem,a później na stadion,który przypomina nieco obiekt...Śląska;wrażenia niesamowite,koncert rozpoczął się o 20:00,początkowo nawet nie padało,a później przemokliśmy do suchej nitki.Swietne było to,że DM,jednak co nieco pozmienali,a posłuchać Fly On The Windscreen i Master And Servant na żywo-bezcenne mimo ulewy,chociaż Home mogło by być w oryginalnej wersji,a nie akustyczej,przez co zrąbali ten utwór.I Polilicy Of Truth-bez komentarza :/ Jednak wspomnienia zostaną na zawsze,no i narobiłem sobie ochoty na jeszcze! Żaden bootleg nie daje takich wrażeń,i za taki koncert mógłbym oddać wszystkie swoje bootlegi shodanowi :)
Po koncercie jeszcze się zgubiliśmy i godzinę krążyliśmy szukając naszego busa...
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 cze 2009 19:29

wowowowowowowo.

ale zawsze mozna komus wmowic ze to czeskie flagi tylko nieieskiego trojkata nie bylo widac :-DDD

kurcze, black celebration przy never w aggro mix to wyczyn hehehe.

coz, pojechali, pochlali, poskakali, zmokli i wrocili.
astiz

Post 23 cze 2009 20:23

Oto moja fotorelacja: [c.d.n.]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 cze 2009 20:38

Sierotek Marysiek hehehe. jechac na koncert a zapomniec o najwzniejszym - bilecie. dobrze ze nie skapowales o jego braku dopiero w Bratysławie :lol:
astiz

Post 23 cze 2009 20:43

Pewnie,hehe,byłby obciach.Ja mam to do siebie,że zawsze coś zapominam,a z tym biletem,to już był dramat.Mój ojciec musiał się tłuc w korkach tramwajem linii 15 przez całe miasto,a jeszcze moje osiedle jest odcięte od świata z powodu ślimaczącego się już prawie rok remontu ulicy.
Awatar użytkownika
prey
Posty: 1037
Rejestracja: 26 sty 2009 21:43

Post 23 cze 2009 20:50

No newdress miałeś farciola. Z drugiej strony będziesz miał co wspominać :)

Ekipa od maniany pochodzi ze Śląska :8
Nie znam żadnej płyty z dyskografii Recoil, ale jestem jego fanem od wielu lat.