2013-07-25 National Stadium, Warsaw, Poland

Awatar użytkownika
walking
Posty: 1281
Rejestracja: 17 sty 2010 13:41

Re: [tour] 25 lipca 2013 - Warsaw, National Stadium

Post 15 gru 2012 12:24

ojjjj ale mam chętkę mega na ten koncert...
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 15 gru 2012 21:38

A bilety zamówione?

Ja też mam chętkę, ale nie podpalam się :)
Awatar użytkownika
Pani Gahan
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2011 08:39

Post 18 gru 2012 15:04

dejmien pisze:Już trzy razy chciałem zarezerwować bilety ale za każdym razem rezygnowałem. Już mnie to nie jara tak jak kiedyś. Jeśli po raz enty mam usłyszeć te same kawałki, które słyszałem 3 lata temu, 6 lat temu i 11 lat temu to może nie warto wydawać kasę. Założę się, że scena to będzie jakiś ekran z wizualizacjami i jakiś cypel/ku.tas wychodzący w widownię. Gahan będzie biegał po scenie w dresach z lampasami i darł japę a Gore znów zrobi z siebie estradowego dziwoląga upstrzonego brokatem. Gdyby choć trochę postarali się i wykazali jakąś inwencją, gdyby nie to, że wszystkie "odkurzane" kawałki to akustyki Gore'a to kupiłbym bilet bez zastanowienia. Póki co, jest to kupowanie kota w worku z większym prawdopodobieństwem, że nie będzie to Pers ale jakiś pospolity dachowiec.
Mam małe pytanie, co jeszcze robisz na tym forum? Jestez fanem DM, skoro ich obrażasz? Nie dość, że na tym forum udziela się bardzo mało osób, to jeszcze ty dowalasz jakieś popierdol*** komentarze. Radzę Ci dać sobie spokój z zespołem i spokojnie połozyc przed telewizorem bez narzekania na resztę świata. Szkoda, że nic Ci nie pasuje. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
walking
Posty: 1281
Rejestracja: 17 sty 2010 13:41

Post 01 sty 2013 01:13

a kto z Was wgl się wybiera? ;)
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2812
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 01 sty 2013 11:00

Pani Gahan pisze:
dejmien pisze:Już trzy razy chciałem zarezerwować bilety ale za każdym razem rezygnowałem. Już mnie to nie jara tak jak kiedyś. Jeśli po raz enty mam usłyszeć te same kawałki, które słyszałem 3 lata temu, 6 lat temu i 11 lat temu to może nie warto wydawać kasę. Założę się, że scena to będzie jakiś ekran z wizualizacjami i jakiś cypel/ku.tas wychodzący w widownię. Gahan będzie biegał po scenie w dresach z lampasami i darł japę a Gore znów zrobi z siebie estradowego dziwoląga upstrzonego brokatem. Gdyby choć trochę postarali się i wykazali jakąś inwencją, gdyby nie to, że wszystkie "odkurzane" kawałki to akustyki Gore'a to kupiłbym bilet bez zastanowienia. Póki co, jest to kupowanie kota w worku z większym prawdopodobieństwem, że nie będzie to Pers ale jakiś pospolity dachowiec.
Mam małe pytanie, co jeszcze robisz na tym forum? Jestez fanem DM, skoro ich obrażasz? Nie dość, że na tym forum udziela się bardzo mało osób, to jeszcze ty dowalasz jakieś popierdol*** komentarze. Radzę Ci dać sobie spokój z zespołem i spokojnie połozyc przed telewizorem bez narzekania na resztę świata. Szkoda, że nic Ci nie pasuje. Pozdrawiam


Po pierwsze mam ciekawsze rzeczy do roboty niż leżenie przed tv. ;) Po drugie skąd możesz wiedzieć co mi pasuje a co nie? Hm? Znamy się? Jak Tobie pasuje wszystko co wyjdzie od DM to super, bardzo się cieszę. Ja mam inne podejście i skoro Ci to przeszkadza to mam to w dupie. ;)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9011
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 01 sty 2013 21:23

walking pisze:a kto z Was wgl się wybiera? ;)
Ja sie wybieram, ale 29 maja :D :nlmda:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 01 sty 2013 22:59

Ja wybieram się z moim tatą. :)
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 05 sty 2013 20:13

Pani Gahan pisze:
dejmien pisze:Już trzy razy chciałem zarezerwować bilety ale za każdym razem rezygnowałem. Już mnie to nie jara tak jak kiedyś. Jeśli po raz enty mam usłyszeć te same kawałki, które słyszałem 3 lata temu, 6 lat temu i 11 lat temu to może nie warto wydawać kasę. Założę się, że scena to będzie jakiś ekran z wizualizacjami i jakiś cypel/ku.tas wychodzący w widownię. Gahan będzie biegał po scenie w dresach z lampasami i darł japę a Gore znów zrobi z siebie estradowego dziwoląga upstrzonego brokatem. Gdyby choć trochę postarali się i wykazali jakąś inwencją, gdyby nie to, że wszystkie "odkurzane" kawałki to akustyki Gore'a to kupiłbym bilet bez zastanowienia. Póki co, jest to kupowanie kota w worku z większym prawdopodobieństwem, że nie będzie to Pers ale jakiś pospolity dachowiec.
Mam małe pytanie, co jeszcze robisz na tym forum? Jestez fanem DM, skoro ich obrażasz? Nie dość, że na tym forum udziela się bardzo mało osób, to jeszcze ty dowalasz jakieś popierdol*** komentarze. Radzę Ci dać sobie spokój z zespołem i spokojnie połozyc przed telewizorem bez narzekania na resztę świata. Szkoda, że nic Ci nie pasuje. Pozdrawiam
Pomijając już fakt, że dwa ostatnie "dokonania" DM (w przypadku mojej półeczki) pokrywają się szlachetną patyną pod coraz grubszą warstwą kurzu ... podpisuję się pod opinią Dejmiena obydwiema rękami - koncerty stały się schematyczne aż do bólu: na początek jakiś song z promowanej płyty, po trzecim kawałku Gahan krzyczy radośnie "good evening" coś tam, aranżacje koncertowe od czasów jak Alan odszedł - takie jak na płycie + ewentualne pobrzękiwanie Gore'a, setlista praktycznie powiela się za każdą razą (chyba że radośnie plumka Gore na gitarrrce - tylko tutaj jakieś zmiany są możliwe :/ ) - zero jakichkolwiek prób przełamania czegoś, co można określić "zapłacone-wykonane".

Już dawno odpuściłem sobie oczekiwanie na płytę o podobnej sile rażenia jak np. Ultra, nie spodziewam się również spontanu jakim wykazał się Bono podczas koncertu w Chorzowie w 2005 (do tej pory łza się w oku kręci ... :wstyd: ), ale do k.urwy nędzy, przynajmniej na koncertach mogliby się bardziej postarać, a nie takie powielanie kalki ... :evil:

Fukanie na kogoś, kto pozwolił sobie nazwać rzecz po imieniu ... no nie za bałdzo - jeśli dobrze rozumiem ideę takich for, to chyba chodzi w nich o to, że piszemy co komu na wątrobie leży, więc jeśli kręci Cię DM fanatyzm w stylu rydzyjkopodobnych, to polecam spiknięcie się z niejakim Kubusiem z kreski - na pewno znajdziecie mnóstwo wspólnych tematów ... :D

edit: bilet na Warszawę - zakupiony, choć wątpliwości dużo i jak zobaczę to, o czym rozkminiałem się powyżej - będzie jedynym z tej trasy.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21429
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 05 sty 2013 23:46

Jak w ogóle można się jarać tym koncertem skoro miesiąc później na Narodowym gra Waters?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 06 sty 2013 02:16

Pani Gahan pisze:Mam małe pytanie, co jeszcze robisz na tym forum?
A ja to samo pytanie kieruję do Ciebie.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
marecki129
Posty: 661
Rejestracja: 29 sie 2011 08:30
Lokalizacja: Wrocław, Goch

Post 06 sty 2013 09:33

Hien pisze:Jak w ogóle można się jarać tym koncertem skoro miesiąc później na Narodowym gra Waters?
nie znam człowieka ... ;)
LeaveInSilence

Post 14 sty 2013 20:12

Czesc, niestety nie zdazylam kupic biletu na koncert w warszawie :( mam pytanie, czy ktos chcialby odsprzedać bilet (najlepiej na płytę) w miare rozsadnej cenie ? Lub czy ktos orientuje sie gdzie taki bilet mozna jeszcze kupić ? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Emxt88
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2013 22:06

Post 14 lut 2013 22:43

mysle ze mam marne szanse ale..podpisuje sie pod tym samym pytaniem co kolezanka wyzej jezeli ktos sie rozmyslil i chce odsprzedac bilet na DM..moj e-mail [email protected]
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21429
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 15 lut 2013 00:22

A co już nie ma biletów? Na NARODOWY?
Chyba jakieś jaja :D
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9011
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 15 lut 2013 00:39

Hien, ze nie ma na Narodowy to ja sie wogole nie dziwie, ale ze bilety na 2 koncerty w Londynie rozeszly sie jednego dnia to byl dla mnie szok. Oczywiscie ja swoj bilet mam, ale... :D, teraz wprawdzie lataja po necie z zawrotna cena, ale wcale nie az tak duzo :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21429
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 15 lut 2013 01:07

No, ale bez przesady. Na Łódź bilety były bez problemu dostępne jeszcze na początku 2010.
Arena pozwala upchnąć +/- 13.000 osób więc przez dwie noce było tam ok. 25.000 (niektórzy kupowali bilety na oba koncerty więc zaokrągliłem). Na Narodowy wejdzie ile? Ok. 70.000? I już nie ma biletów?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 15 lut 2013 09:09

Są, rzucą je tylko w okolicach koncertu i tyle...
Awatar użytkownika
Emxt88
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2013 22:06

Post 15 lut 2013 10:13

sluchajcie ja nawet nie wiem jak to sie stalo ze przez tyle czasu nie wiedzialam o koncercie na DM..a z tego co patrzylam bilety byly juz wysprzedawane od 26 pazdziernika..wiec jak to mowia nadzieja umiera ostatnia..jezeli ktos bedzie jeszcze cokolwiek wiedzial na temat sprzedazy biletow to prosze pisac na moje gg:42348961
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 15 lut 2013 12:12

niezmiennie są w sektorze G za 176 zł.
inne sektory wysprzedane.

po co sie goraczkowac jak wystarczy sprawdzic http://www.livenation.pl/event/360637/d ... de-tickets
Awatar użytkownika
Emxt88
Posty: 5
Rejestracja: 14 lut 2013 22:06

Post 22 lut 2013 01:34

witam ponownie,kupic bilet na DM to teraz sztuka..interesuje mnie bilet na golden circle lub plyte prosze o kontakt na moj adres e-mail [email protected] lub na gg 42348961 pozdrawiam fanow DM:)