Najlepszy utwór (1990-1998)

Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 lis 2019 14:03

O ile In Your Room i Useless padły głównie z uwagi na mnogość wersji, to trochę zaskakuje mnie brak Barrela i Halo.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16515
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 lis 2019 15:24

Mnie w ogóle szokuje brak Barrela gdziekolwiek! W czymkolwiek! A już w teledyskach to nawet nie brałem pod uwagę, że może być poza finałem.
Dziwne człowieki tu są. :roll:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9039
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 18 lis 2019 20:49

shodan pisze:
18 lis 2019 13:54
Jeszcze miesiąc temu nie sądziłem, że oprócz mnie i Hiena ktoś to w ogóle lubi. :)
Ja lubie wszystko, tylko miektore kawalki lubie bardziej, a niektore mniej 😎

Hien piszesz
Hien pisze:
18 lis 2019 14:03
O ile In Your Room i Useless padły głównie z uwagi na mnogość wersji, to trochę zaskakuje mnie brak Barrela i Halo.
Cos trzeba bylo odrzucic zeby cos wybrac. Ja za kazdym razem mam rozterki. Ale podniosles inna wazna kwestie: mnogosc wersji. Od poczatku glosowan proponowalem ze powinnismy glosowac na konlretny utwor jako calosc a nie na poszczegolne wersje. Wiem ze ta i owa piosenka na plycie brzmi tak, a na singlu cos tam jest inaczej, a miksy to jeszcze inaczej itd. Np. Behind The Wheel to Behind The Wheel. Wersja singlowa to nie Strangelove czy inne ustrojstwo tylko ciagle Behind The Wheel. Nie byloby wersji singlowej gdyby nie powstala wersja albumowa, tudziez odwrotnie, ale to nie jest istotne. Krew z krwi mozna by powiedziec i tyle.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 18 lis 2019 20:55

Ja miałem problem z Violatorem i w końcu wybrałem trójkę Policy-Błękitna-Clean kosztem trójcy WIME-Halo-Policy, ale wybór był bardzo trudny.
Przy Ultrze moimi faworytami od dawna są mocno gitarowe Love Thieves, Useless i Freestate, gdzieś się przy tym pozostałe single, też fajne, zgubiły. No ale wszystkiego mieć nie można.
Czez, żeby było śmiesznie, to przy Strangelove było odwrotnie, najpierw był singel, potem MFTM.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 lis 2019 21:13

Widzisz Czez, ja chciałem jednak zebylo było ciekawiej, bo już mieliśmy głosowanie na najlepszy numer dm i gdyby podzielić tamte wyniki na ery, to wyszłoby na to samo. Chciałem żeby ludzie mogli głosować na wszystko na co chcą i faktycznie większość oddała w niektórych przypadkach głosy na wersje inne niż albumowe. Więc to nie jest tak, że tylko ja coś forsuję i nikt się nie zgadza. Remix Behind The Wheel wygrał z albumowym i to najlepiej pokazuje, że taka forma była potrzebna. Zawsze można zrobić jeszcze jedno głosowanie, ale równie dobrze możecie sobie dopisać do listy Stripped i Useless i koniec inby. To jest tylko głosowanie na forum zespołu muzycznego, nie ma co się spinać o te wyniki. W jakiejś bardziej ogólnej ankiecie na necie Stripped by pewnie było na 100%, zaraz za Enjoy The Silence, Personal Jesus i Just Cant Get Enough.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9039
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 18 lis 2019 21:31

Malkolit pisze:
18 lis 2019 20:55
Czez, żeby było śmiesznie, to przy Strangelove było odwrotnie, najpierw był singel, potem MFTM.
Wiem o tym, ale tak jak napisalem nie chodzi o to ktora wersja byla najpier ;)
Hien pisze:
18 lis 2019 21:13
Widzisz Czez, ja chciałem jednak zebylo było ciekawiej, bo już mieliśmy głosowanie na najlepszy numer dm i gdyby podzielić tamte wyniki na ery, to wyszłoby na to samo. Chciałem żeby ludzie mogli głosować na wszystko na co chcą i faktycznie większość oddała w niektórych przypadkach głosy na wersje inne niż albumowe. Więc to nie jest tak, że tylko ja coś forsuję i nikt się nie zgadza. Remix Behind The Wheel wygrał z albumowym i to najlepiej pokazuje, że taka forma była potrzebna. Zawsze można zrobić jeszcze jedno głosowanie, ale równie dobrze możecie sobie dopisać do listy Stripped i Useless i koniec inby. To jest tylko głosowanie na forum zespołu muzycznego, nie ma co się spinać o te wyniki. W jakiejś bardziej ogólnej ankiecie na necie Stripped by pewnie było na 100%, zaraz za Enjoy The Silence, Personal Jesus i Just Cant Get Enough.
Hien pisze:
18 lis 2019 21:13
To jest tylko głosowanie na forum zespołu muzycznego, nie ma co się spinać o te wyniki.
No przeciez sie nie spinam, to tylko moje spostrzezenie :)
Hien pisze:
18 lis 2019 21:13
Chciałem żeby ludzie mogli głosować na wszystko na co chcą i faktycznie większość oddała w niektórych przypadkach głosy na wersje inne niż albumowe.
No i git, ale niezaleznie od tego na jaka wersje poszedl glos to uwazam ze powinno wszystko zliczac sie dla jednego utworu.

🍺🍺
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 lis 2019 21:53

Można było ewentualnie zrobić głosowanie gdzie byłby tylko utwory z alternatywnymi wersjami singlowymi i tam byśmy głosowali, które wersje są wg nas lepsze. I to nadal można zrealizować, tylko kto się pisze?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 18 lis 2019 22:15

Chodzi o kawałki typu Strangelove, Useless, Freelove? Ja jestem za.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 18 lis 2019 22:23

Tak. Ja się mogę zajać przygotowaniem materiału audio i ogarnięciem wszystkich wersji, tylko pytanie kto się pisze na takie głosowanie poza Melczetem?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16515
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 18 lis 2019 22:52

Ja zawsze.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7944
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 18 lis 2019 23:55

Mogę głosować, ale raczej konsekwentnie głosowałbym za albumówkami (poza Strangelove może). ;)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9039
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 lis 2019 13:52

Jak bedze glosowanie to sie zaglosuje ;)
Enjoy The Silence