Wokalistka w zespole

Awatar użytkownika
obi
Ulubiony utwór: Halo
Kontakt
Twitter

Wokalistka w zespole

Post 13 lip 2020 19:35

Wiem, temat bluźnierczy i obrazoburczy, ale dla mnie czysto hipotetyczny. Przecież życzę stu lat życia i Martinkowi i Dawidkowi i ich strunom głosowym ;] Choć jeszcze nie wiem co wirtualnie będzie dostępne za 10 czy 20 lat. Hologramy na żywo itd.

Sugeruję się trochę tym co pamiętam odnośnie śmierci Chrisa Cornella, jego nagrań z córką, która umie śpiewać.

Jeśli Martin albo Dave nagle odejdą - kto mógłby śpiewać za któregoś z nich ?

Po pierwsze - córki - ? Mają talent wokalny, mogłyby, mają zapęd itd. ?

Po drugie - która wokalistka/solistka/piosenkarka na świecie zgodziłaby by się, która by chciała, którą widzicie ?

https://youtu.be/uPsvqhH4wiQ

Co myślita ?
Awatar użytkownika
Dragon
Ulubiony utwór: Ferdydurke

Post 16 lip 2020 23:37

Eee tam bluźnierczy :P

Jak dla mnie to mógłby nawet i Gordeno śpiewać, szczególnie, że dobry głos posiada. Nie byłby to repertuar już zupełnie pod tru depeszy, ale na pewno ciekawy eksperyment.

Bardziej poważnie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, środowisko wokół zespołu wydaje mi się zbyt hermetyczne, by takie wydarzenie było choć trochę prawdopodobne.
Awatar użytkownika
shodan
Ulubiony utwór: Halo

Post 05 sie 2020 11:34

Niby nikt nie jest niezastąpiony, ale jakoś nie widzę DM bez Gahana. Wokalista to jest po prostu taka postać, którą ciężko zastąpić.
Tym bardziej wokalista z tak charakterystycznym głosem jak Gahan.
No chyba, że byłby to Montana. ;)
Awatar użytkownika
Hien

Post 05 sie 2020 20:33

Myślę, że Depeche Mode nie będzie istniał bez Gahana lub Gore'a. To by nie miało sensu. Brzmienie ich muzyki jest tak bardzo powiązane z tymi głosami, że nie da się tego obejść. I tu raczej nie ma znaczenia, czy to głos męski, czy damski miałby ich zastąpić, chociaż moim zdaniem, kawałki Depeche Mode są bardzo męskie. Teksty są uber-męskie, a to, że nad muzyką pracowali zawsze mężczyźni, też niejako przelewa się na jej charakter. Lubię damskie wokale, ale tutaj to by po prostu nie zadziałało.
Awatar użytkownika
slick
Ulubiony utwór: Everything Counts
Kontakt
Strona WWW Twitter

Post 06 sie 2020 06:18

Hien pisze:
05 sie 2020 20:33
Myślę, że Depeche Mode nie będzie istniał bez Gahana lub Gore'a.
Sądzę dokładnie tak samo.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :)
Awatar użytkownika
Czez
Ulubiony utwór: Cala masa

Post 08 sie 2020 12:35

Panowie sedziowie, wydalismy wyrok jednoglosnie 😁
Enjoy The Silence