Depeche Mode dołączyli do Rokendroll Hall Of Fame

Awatar użytkownika
obi
Posty: 1211
Rejestracja: 19 paź 2006 11:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: Jga
Kontakt
Strona WWW

Depeche Mode dołączyli do Rokendroll Hall Of Fame

Post 03 sty 2021 15:35

Oczywiście nie jara mnie fakt, że założyłem topic w głównym forum, można go usunąć razem z moim postem - wypowiedziałem się wcześniej w temacie telewizyjnym.

Wracam tu po x godzin, dni, tygodni, bo czegoś mi brakuje.

Dlaczego główną fanką [w fajnej skórze, i w ogóle lubię ją za wiele ról] DM - czy jakimś "adwokatem" [jak Trencik przy okazji indukcji The Cure] jest Charlize ? No dobra, może być - ale tyle osób, artystów, projektów przez lata remiksowało DM - teraz nikt ? [oprócz kolesia z ColdPAY, ZZ Top i jakiegoś elektronicznego cvl projektu ? Serio ? Kto to produkował ? ]
Jakieś chociaż odrobinę dłuższe EPK czy cuś ! Koronawirus koronawirusem, ale widziałem lepsze radzenie sobie z tematem - w 2020, na jutubach itp. Lenistwo ? Spoczęcie na laurach ? Kasa się zgadza ? Jprdl.

Dlaczego to tak krótko trwało ? Gdzie są wszyscy ? XXI wiek, kamerki, itd. Nie zgadzam się ! Arrrgghhhh!!!
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2095
Rejestracja: 20 paź 2006 14:50

Post 03 sty 2021 18:03

Jakiś czas temu zauważyłem, że DM w kwestii autopromocji - albo mają wyrąbane, albo nie wiedzą jak to robić. Inna sprawa, że zawsze byli traktowani po macoszemu przez środowisko. Jedno i drugie się ze sobą zazębia. Przy całym swoim statusie jaki osiągnęli, mam wrażenie, że mimo wszystko są niedoceniani.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 1251
Rejestracja: 18 lip 2013 11:07
Ulubiony utwór: Ferdydurke
Lokalizacja: Niederschlesien

Post 03 sty 2021 19:10

Generalnie to odnoszę wrażenie, że Panowie mają po prostu fanbase w dupie i z biegiem czasu to się tylko nasila. No po czterdziestu latach tym bardziej nie będą zabiegać o jakieś bardziej specjalne względy w tej kwestii. Coraz bardziej przypominają w tym temacie Kraftwerk :lol: