DM w telewizji i radiu (daty)

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Katiusha
Posty: 697
Rejestracja: 28 sie 2011 20:43
Lokalizacja: Gdańsk

Re: DM w telewizji i radiu (daty)

Post 28 lis 2011 19:51

mateo_kozak pisze: Napisałem coś co się kilku osobom nie spodobało i też mnie jedziecie... Się poczułem jakbym był wiadomo gdzie.
Zadałeś pytanie, dostałeś odpowiedź, a teraz jęczysz "ratunku, biją". I kto tu się spina?
mateo_kozak pisze:Zdziwiło mnie tylko że można tutaj na forum a nie lubić ets'a.
A mnie dziwi jak można lubić ETS. Zdaje się, że osiągnęliśmy impas w dyskusji ;(
Puszki okruszki, czerwone komuszki ;(
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 lis 2011 21:09

mateo_kozak pisze:Zrozumiałbym że What's your name, Meaning of love, ale ets?
to są piosenki z jednego wora, ale jak do pierwszych dwóch mam jeszcze sentyment tak do ets nie mam nic poza odruchem wymiotnym.

To jest przede wszystkim forum ludzi a nie fanów DM.
Był taki czas (nie tak dawno temu) kiedy +/- 5 użytkowników (na 10 aktywnych) stawiało wyżej niż DM inny zespół i nigdzie tego nie kryło. Możesz nie być przyzwyczajony do tego, że ktoś tu nazywa Enjoya szmatławcem dla ubogich, ale radze się przyzwyczaić bo nadal będziesz miał wrażenie, że ktoś tu robi spiny. A nikt nie robi.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 28 lis 2011 21:20

mateo_kozak pisze:Ale looz, nie spinajcie się bo Wam żyłka strzeli, po poście @Karola juz wiem jak tu jest i jakich postów mam nie pisać.
No właśnie tu się kolego pomyliłeś, bo nikt z wyżej wymienionych się nie spina ani nie jest forumowym trollem, Devotees po prostu mają specyficzne poczucie humoru, pobędziesz tu dłużej to i dystansu się nauczysz do tego może ;)

Cytując klasyka zakończę: PEACE :8

P.S. Piszę to ja - lubiący Enjoy The Silence :P

P.S. II, swoją drogą uważam to za nieco śmieszne że do programu w którym liczą się umiejętności wokalne ktoś wybiera Enjoy The Silence, raczej uznałbym to za strzał w stopę bo z katalogu DM to mało co nadaje się do popisów wokalnych, chyba że Condemnation, no ale jak widać głupota rodaków nie zna granic :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 28 lis 2011 21:49

A tu moje P.S.
Ja tez lubiacy ETS,
P.S. 2 Lucifer :D buahahaha Hien lepiej Ci pasuje :)
A jesli chodzi o tego co wygral Enjoyem to dostal juz swoje Policy Of Truth wiec ... Peace :D bo jeszcze przyleci smiglowiec i potarga moje lotnisko.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 28 lis 2011 23:15

Napisałem coś co się kilku osobom nie spodobało i też mnie jedziecie... Się poczułem jakbym był wiadomo gdzie.
Zwróć uwagę na tą płączącą buźkę. Jeden z symboli tego miejsca, który nie mam pojęcia kiedy i przez kogo został wprowadzony (ale widziałem jak używano jej w 2006 roku, więc można powiedzieć, że używa się jej tutaj od zawsze ;(), ale oznacza on, że wypowiedzi nie należy traktować do końca poważnie.
Zdziwiło mnie tylko że można tutaj na forum a nie lubić ets'a.
No właśnie! Jak można! Na stos z takimi. ;(
Albo chociaż wrzucić ich dane na redwatch jako wrogów rasy. ;(
poprostu zawsze myślałem, że ets to kwintesencja tró depesze mołdu.
No bo w sumie jest, ale jak już pisałem: my nie jesteśmy tró, nie nosimy lotniska na głowie i białych dzinsów, nie jeździmy na zloty ani nie napierdalamy się z metalami. ;(
Ale looz, nie spinajcie się bo Wam żyłka strzeli,
Shodan się wścieknie, nie będzie mógł wyjść na ryby. ;(
po poście @Karola juz wiem jak tu jest i jakich postów mam nie pisać.
Aż przeczytałem swego ostatniego posta ponownie i chyba czytałeś innego posta innego Karola, bo ja nigdzie nic nie pisałem, jakie posty masz pisać. Tu panuje wolność wypowiedzi, to, że my nie wychwalamy Gahana pod niebiosa, nie znaczy, że tobie tego nie wolno, men. Możesz pisać nawet, że pierdzenie Gahana jest lepsze od Szopena - jeśli będziesz umiał to uargumentować, nie widzę problemu.
To jak - wybaczycie?
Udzielam ci rozgrzeszenia, synu. ;(
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 lis 2011 23:30

Pewnie byłeś wtedy innym Karolem. Nie trzeba było zmieniać nicka!
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 29 lis 2011 19:27

mateo_kozak pisze:Napisałem coś co się kilku osobom nie spodobało i też mnie jedziecie... Się poczułem jakbym był wiadomo gdzie.
Zdziwiło mnie tylko że można tutaj na forum a nie lubić ets'a. Zrozumiałbym że What's your name, Meaning of love, ale ets? I żeby nie było - ja też nie podniecam się każdym pierdnięciem ze strony zespołu i Mute, wyglądem Gahana czy bananami flecza, poprostu zawsze myślałem, że ets to kwintesencja tró depesze mołdu.


Ale looz, nie spinajcie się bo Wam żyłka strzeli, po poście @Karola juz wiem jak tu jest i jakich postów mam nie pisać.
To jak - wybaczycie?
Ależ człowieku - wyluzuj! Nikt po Tobie nie jedzie, bo masz inne zdanie od kilku użytkowników. Jeden lubi ETS-a, drugi nie - różne przecież są gusta i nie ma co się spinać. A to chyba dobrze, że ludzie na forum przedstawiają różne opinie - po co by było forum, gdyby nie wymiana poglądów. To miejsce jest jednak bardziej krytyczne od szarych słuchaczy.

Co do wymienionych piosenek - ja na przykład lubię The Meaning Of Love i nie uważam tego za obciach - nudno by było, gdyby wszystkim podobało się to samo. A samo Enjoy The Silence? Osobiście nie uważam tego utworu za kwintesencję Depeche Mode, to raczej media wykreowały tę rolę dla tej piosenki. Nie jest zła, to, co może drażnić, to fakt, że: 1) dla wielu ludzi DM=ETS i 2) puszczają to wszędzie gdzie się da, w efekcie wielu ludziom zbytnio się osłuchał. Dla mnie kwintesencją DM są takie utwory jak Waiting For The Night czy Clean, tajemnicze, niepokojące, wieloznaczne w swej wymowie, a przy tym niebanalne, czego o ETS-ie nie da się niestety powiedzieć.

Więcej uśmiechu, człowieku! :)
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 29 lis 2011 19:32

Dobrze, wszyscy już wiemy, to powtórzyło do 1500 100 900 osób, że nie musi się spinać, że tutaj jest "inaczej" (hoho hoho hoho duchy srają na różowo) i nie każdy lubi ETS, ale za to lubi inne kawałki, oraz nie wszyscy są tró, a czasem nawet mają to w DU...
Pax!
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 96
Rejestracja: 20 lis 2009 10:42
Ulubiony utwór: Walking in my shoes

Post 22 gru 2011 11:37

Właśnie obsypany nagrodami Marek Niedźwiecki przentuje w ABC Listy w Trójce utwór Depeche Mode "Walking in my shoes" (moje Top-3 utworów DM)...

Dodał tylko, że to kawał historii listy....
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 30 paź 2012 23:00

Exciting interview, Paris 2015

http://www.youtube.com/watch?v=YKkZaeXXPds
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 31 paź 2012 19:51

Cienki ten wywiadzik, na poziomie tych pytań z konferencji. Nie wiem czy naprawdę nikt nie pomyślał choć trochę powiercić im dziurę w brzuchu i spytać coś więcej o brzmienie nowej płyty, o to jak na jej tle wypada ten nowy kawałek itp. Chyba że zastrzegli sobie że o tym rozmawiać nie będą...
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 07 lis 2012 09:04

O godz. 10.10 w Dzień Dobry TVN będzie rozmowa z zespołem. Potem wrzucę wideo ze strony jak będzie.

Edit:

oto link do wywiadu: http://dziendobry.tvn.pl/video/depeche- ... 65877.html

Uprzedzam że tak jak wywiad z onet.pl ten to takie samo wielkie nic - "Piotr Metz rozmawiał z Martinem Gorem i Andrew Fletcherem o życiu poza Depeche Mode oraz o tajemnicy ich nieprzeciętnego sukcesu.

Zajebiste są te wszystkie pseudo-dziennikarzyny które dostają swoje 5-10 minut na rozmowę z zespołem i zadają pytania na które oni odpowiadają już chyba od lat 90. :co:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 10 lis 2012 22:03

A co, spodziewałeś się, że na oczach widzów wystrzelą ich na Marsa?
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 11 lis 2012 00:28

A czy Ty dowiedziałeś się czegokolwiek interesującego z tego wywiadu?
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 11 lis 2012 03:12

A Ty spodziewałeś się czegoś interesującego po tym wywiadzie?
I to jeszcze z Metzem?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 12 lis 2012 16:07

Nie. Co nie zmienia faktu że takie "dziennikarstwo muzyczne" jest żałosne.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 12 lis 2012 17:45

Zgadzam się. Dostawać porządną kasę za zadawanie pytań z szablonu to gratka dla Puchatka.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 sty 2013 11:17

http://www.youtube.com/watch?v=4e8vfRTsFU4
Pokazy fajerwerkow na nowy rok w Londynie zawsze robia na mnie wrazenie, a w tym roku mialy szczegolny smaczek. A zaczal sie on w 2.22 minucie pokazow :fletch: :nlmda: :rotfl:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 21 lut 2013 13:47

Depeche Mode will perform Live at this year ECHO Awards, Berlin - March 21st
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21492
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 21 lut 2013 13:52

deja vu
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
ODPOWIEDZ