Ciekawe / śmieszne sceny w teledyskach

Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Ciekawe / śmieszne sceny w teledyskach

Post 08 wrz 2005 18:22

Ponieważ jeszcze nie ma takiego tematu, mimo że dawno powinien byc to zakladam :)

Co najbardziej przykuło waszą uwage w klipach, co wam sie najbardziej podobalo albo smieszylo?

The Meaning Of Love - dziewczyna rzuca czyms w strone telewizora, a chlopaki w telewizorze sie uchylaja ;)
Stripped - Alan smaży telewizorek
A Question Of Lust - niezla impreza, goły Martin :D
A Question Of Time - Szalony motocyklista pokazuje dziecku zabawke :D
Strangelove - chlopaki z literkami L O V E na rekach, Martin gadajacy do tej kobity przez tube :D
Never Let Me Down Again - Odwracający się Alan, cała końcówka, kiedy Dave upada a potem jest niesiony przez Alana i Fletcha
Behind The Wheel - Dave odrzuca kule ;), i Fletch przy loterii 69 :)
Pimpf - Andy uderzajacy glowa w sciane
Personal Jesus - Andy odbierający telefon na pustkowiu
Enjoy The Silence - sam początek, kiedy stoją wszyscy razem w 101% depechowych ciuchach :)
Policy Of Truth - Scena w pokoju, i ten chód Dave'a w zwolnionym tempie
Halo - "The strongest man in the universe" i chuda klata Gahana :D
I Feel You - opadajaca kurtyna, Fletch odbywajacy stosunek z syntezatorem
Walking In My Shoes - Nagie panie na kolanach chlopaków ;)
Condemnation (Paris Mix) - Mimika Dave'a, sceny przedstawiajace mijanych ludzi
In Your Room - Krzesło z kajdanami, retrospekcja
Barrel Of A Gun - Oczy namalowane na powiekach, "bezsenność" z samego poczatku klipu
It's no good - błyszczące ciuchy, koles kradnący kasę
Useless - Andy "gra" na basie :P, roznosiciel ulotek, koles z osłem, kamerzysta dostaje łomot, i ta tajemnicza pani na koncu
I Feel Loved - śliczne nowe ząbki Martina :)
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 08 wrz 2005 23:12

Ja mam zawsze polewke z Antona ktory sie wciala w rozne postacie na teledyskach. W "Halo" karmi osla :lol: a w "It's no Good" udaje nieudacznika zapowiadajacego DM. :lol:
Spreading the news around the world...
Awatar użytkownika
pimpf_101
Posty: 358
Rejestracja: 11 mar 2005 12:32
Lokalizacja: z kapy węża

Post 09 wrz 2005 00:51

Dla mnie najlepszą piosenką DM jest HALO. Ktoś powie, że video do tego kawałka jest troche naiwny, ale ja go uwielbiam. Ale chyba jeszcze doskonalszy jest klip do Halo - Slow Mix... Co prawda zapożyczony z "Policy of Truth", ale pasuje jak ulał. I te nieśpieszne kroki Dejva na początku idealnie wpasowujące się w melodie. Boskość po prostu... :roll:
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 09 wrz 2005 08:44

Już to pisalam na tym innym forum kiedyś :wstyd: , ale zawsze moim ulubionym kawałkiem w klipie będzie ten moment w Stripped, kiedy z tyłu na wielkim ekranie jest boski, bezdyskusyjnie najlepszy Alan. Dejv tymaczasem z przodu wyczynia jakieś wygibasy, poklaski i miny, żaby to jednak uwaga była skierowana na niego :D nie wiem, może tylko ja to tak widze
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 09 wrz 2005 15:03

soultaker pisze:Ja mam zawsze polewke z Antona ktory sie wciala w rozne postacie na teledyskach. W "Halo" karmi osla :lol: a w "It's no Good" udaje nieudacznika zapowiadajacego DM. :lol:
Nie on pierwszy, nie on jedyny. ;) Widzialam juz paru rezyserow, ktorzy w swoich filmach wcielali sie w jakies podrzedne postacie, wezmy np. Petera Jacksona. Widac go tylko przez chwilke we Wladcy Pierscieni, w momencie gdy hobbity przyjezdzaja do Briee na spotkanie z Gandalfem. Widocznie musi to sprawiac wielka frajde rezyserom, tworcom teledyskow, takie pokazanie sie na chwileczke. :)

Co do tematu, sama nie wiem co wybrac. Akurat teledyski DM maja ten wspanialy klimat, ze w kazdym jest cos przykuwajacego uwage, jakis maly szczegolik, ktory koduje nam sie w glowie. Najsprawiedliwiej byloby opisac wszystkie. :)

Postawie na In Your Room - ta charakterystyczna zarowka, pewien symbol, podoba mi sie bardzo. Podobnie jest z Walking In My Shoes - te ptaki - boginie swiata podziemnego, kaplanki... znowu wielka symbolika. Na koniec Barrel of a Gun - wiadomo, na pierwszy rzut oka widzimy te oczy na powiekach, jednak mnie przyciagnelo cos jeszcze, caly teledysk oglada sie jak przez wizjer, z ukrycia, jakby caly ten obraz byl czyms zakazanym - tabu. Poza tym znowu zarowki na futerku Gahana, uwielbiam ten pazur, zaczepnosc. :twisted:
Awatar użytkownika
soultaker
Posty: 255
Rejestracja: 04 wrz 2005 11:52
Ulubiony utwór: In Your Memory
Lokalizacja: Kassel
Kontakt
Strona WWW

Post 09 wrz 2005 15:44

Mysle ze nie chodzi tu o wizjer, podgladanie z ukrycia lub cos tabu. Moim zdaniem to widok z lufy pistotetu, ktory caly czas gdzies celuje...
Spreading the news around the world...
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 09 wrz 2005 15:47

No wlasnie... o to mi chodzi, chociaz troszke inaczej to ujelam. :) Takie patrzenie na zycie, przez jakis pryzmat. :roll: Z perspektywy kogos przegranego, skreslonego dla zycia. :|
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 09 wrz 2005 17:05

W It's No Good totalnie rozsmiesza mnie kilka rzeczy...

Przede wszystkim ciągłe spoglądanie Gahana na swoje paznokcie...:) Potem Andy "grający" na kontrabasie :D No i wreszcie charakterystyczny gest dłonią Dave'a przed samochodem... cudo :lol:
Awatar użytkownika
Kinia
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2005 16:27

Post 15 paź 2005 18:10

W It's no good najbardziej komiczny jest sam Dave - te błyszczące ciuchy, fryzurka i zachowanie jak alfons. Przymila sie do panienek, a one go olewają. I te jego miny - mistrzowskie!!!

Enjoy the Silence - król Dave chadzający z leżakiem po różnych miejscach... Tez dobre

Dave podoba mi sie w I feel Loved - wyglada super, ogólnie teledysk zajebisty (a ci policjanci z psami... :>)

Bardzo podoba mi się teledysk "Walking in my Shoes" - jest bardzo mroczny - ma w sobie to coś!!!!
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 15 paź 2005 19:15

Useless, czyli product placement - koleś najpierw chodzi po planie i rozdaje ekipie ulotki reklamujące Ultrę, a potem samolot, który ciągnie za sobą wielką płachtę z napisem Ultra. :)
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Ddrummer
Posty: 40
Rejestracja: 30 paź 2005 19:26
Ulubiony utwór: But Not Tonight
Lokalizacja: Warsaw

Post 31 paź 2005 15:48

Zad konia w Personalu :) no comments ;)
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 20 lis 2005 00:52

O tak zad konia w Personalu pobija wszystko :lol:
Awatar użytkownika
szajajaba
Posty: 2024
Rejestracja: 12 cze 2005 09:50

Post 20 lis 2005 08:12

A w ogóle miny przy huhaniu są piękne :lol:
Awatar użytkownika
Laura2112
Posty: 12
Rejestracja: 23 lis 2005 12:22
Lokalizacja: wlkp
Kontakt
Strona WWW

Post 23 lis 2005 19:50

"It's only when I lose Myself" - ta stara baba drąca ryja, a obok niej ta piękność... :) Cały teledysk mnie powala na kolana :D Samochód wiszący w powietrzu za kobietą mam często na pulpicie. I te dwie kobietki tańczace tak samo :)
"Never let me down again" - to chyba tez Anton, ten co na końcu zakłada buty i tańczy :D
Dave wydzierający się w "Useless" i ten jego gest w stronę odjeżdzających dziewczyn w "It's no good" :D
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 27 lis 2005 17:39

Jeżeli ktos z was oglądał "Strange" to mnie tam najbardziej podobalo sie to co bylo "miedzy" teledyskami, miedzy innymi to co mowil ten "dziadek" z klipu od NLMDA.

Zapraszam do obejrzenia "Strange", naprawde warto posluchac tego co mowi Valdemar.
Awatar użytkownika
Johny Revelator
Posty: 15
Rejestracja: 05 lis 2005 13:53
Lokalizacja: Kozi Gród

Post 14 gru 2005 00:40

Miedzy - teledyski w Strange to rzeczywiscie coś fajnego, ja jak byłem małym chłopcem (hey) to też mialem takiego dziadka - quasi przyjaciela. A co do teldysków to zdecydoawanie It's no good - powtorze to co juz było ale nic to - miny tanich panienek w końcowej fazie teledysku po prostu wymiatają już nie mówiąc o geście Dave'a na końcu a i początek w żałosnej spelunie robi wrażenie. Podoba mi się również surrealizm Only when I lose myself, zwłaszcza scena wiszącego w powietrzu samochodu widocznego od "spodu" - stoi przed nim tajemnicza kobieta... Świetny też motyw samochodowej kraksy przewijający sie przez cały teledysk.
Awatar użytkownika
Biskup
Posty: 46
Rejestracja: 24 kwie 2006 21:56

Post 29 kwie 2006 11:34

Z Leave In Silence bardzo mi sie podoba ta scenka ktora na tym obrazku jest przedstawiona jako trzecia na dole:

http://img149.imageshack.us/img149/5522/3968yn.jpg

Nie mam wiekszej stopklatki. Sorry.
Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes
Awatar użytkownika
JIGGA_SOUND_GEAR
Posty: 501
Rejestracja: 05 maja 2006 19:46
Lokalizacja: wytwór pana A. Wilder'a zmontowany w MUTE Records

Post 05 maja 2006 20:17

1. 'Master & Servant' - sandały Dave'a, Martin i Alan czołgają się u stóp Fletch'a
2. 'Leave In Silence' - jak nasze kochane chłopaki robią za Makłowiczów
3. 'Halo' - Dave naprężający mięśnie, i tańczące dziewczyny
4. 'Strangelove' '88 - wygibasy Dave'a :lol: :lol:
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 11 maja 2006 00:13

No, a chyba ostatnie odkrycie to scena z "tańczącym" - urżniętym Dave'em w jakiejś zapyziałej spelunie w teledysku do Suffer Well, jak na to patrze to troche mi sie to kojarzy z co niektorymi "parkietowymi niedobitkami" na zlotach tak mniej więcej miedzy czwartą, a piątą rano. ;)
Awatar użytkownika
JIGGA_SOUND_GEAR
Posty: 501
Rejestracja: 05 maja 2006 19:46
Lokalizacja: wytwór pana A. Wilder'a zmontowany w MUTE Records

Post 23 maja 2006 13:27

'The Meaning Of Love' - śmiech przez łzy, albo z zażenowania