Nasza depeszowa twórczość (muzycznie, artystycznie).

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 06 sie 2006 17:46

Talent jest, ale wiesz na co czekam ;) ADM :)
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
johny_revela
Posty: 43
Rejestracja: 01 lis 2006 18:42
Kontakt
Strona WWW

Post 03 lis 2006 13:03

Napewno, znajdą się tacy fani, którzy tak jak ja chcieli by zagrać coś z "depeszów". Co prawda nie które akordy, sample i chwyty nie będą odwzorowane do słownie, przez tych którzy nie wiedzą o co idzie i nie mają doświadczenia. Jedną z łatwiejszych do zinterpretowania piosenek jest Everything Counts. Znalazłem bardzo fajny keyboard virtualny

http://www.bgfl.org/bgfl/custom/resourc ... /flute.htm

Kiedyś znalazłem super stronkę z numeracją wielu utworów Depeche Mode. Zapamiętałem refren EC więc nim mogę się z wami podzielić... Może jeżeli ktoś będzie chętny, ale ja szukałem... Pamiętam że szukałem w Google słowami: "Depeche Mode midi" (lub mid). Szkoda że nie zapisałem w zakładkach... no trudno... ale wracając do EC:

Podaję numeracje bez rytmu (zagracie to sie skapniecie):

Kod: Zaznacz cały

B-B-B-A
A-A-B-G
B-B-B-A
A-B-G
Najlepiej wychodzi w "samplach" FLUTE

Zapraszam do wspólnej zabawy i szukania dźwięków...
To nie była polska strona (bodajże angielska)
Awatar użytkownika
thaz
Posty: 54
Rejestracja: 03 wrz 2006 09:25
Ulubiony utwór: personal.
Lokalizacja: niezlokalizowana.
Kontakt
Strona WWW

Post 03 lis 2006 20:36

MontanaDM pisze:Zacząłem wszystko grzecznie i czekałem na hasło: Wyślij mi swój wokal.
wyślij nam swój wokal pls.
zobaczymy.

EDIT: :) nie przeczytałem całości tematu, wokale już widzę były więc prośba nieaktualna. ciao.
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 04 lis 2006 15:59

oj to żałuj bo było czego posłuchać... wg mnie to głównie ten temat przyczynił się do zwiększenia o jeden ilości for depeszowych w polsce :)
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 06 lis 2006 03:56

nie nasza "twórczość", ale umieszczę tutaj :lol: http://www.youtube.com/watch?v=HAlEg-gkD2I

jak macie czas to wejdzcie na jego profil.. facet spiewa tez new order, bronski beat, nothing's impossible (po tym go znalazłem), behind the wheel :lol:
Awatar użytkownika
kawoszka
Posty: 2936
Rejestracja: 07 maja 2005 10:32
Lokalizacja: Warszawa

Post 06 lis 2006 09:06

Erwartungen pisze:nie nasza "twórczość", ale umieszczę tutaj :lol: http://www.youtube.com/watch?v=HAlEg-gkD2I

jak macie czas to wejdzcie na jego profil.. facet spiewa tez new order, bronski beat, nothing's impossible (po tym go znalazłem), behind the wheel :lol:
Tego Pana już wcześniej odkryłam,gdzieś nawet podałam link do In Your Room :/ Olz.....nie wchodż przypadkiem tam :|
Awatar użytkownika
falco
Posty: 68
Rejestracja: 24 gru 2005 15:16
Ulubiony utwór: Sister Of Night
Lokalizacja: Pleszew

Post 15 lis 2006 19:25

Adrianna świetne prace!! Jestem pod wrażeniem.
Awatar użytkownika
kwiatek
Posty: 18
Rejestracja: 03 mar 2005 19:00
Lokalizacja: Tykocin
Kontakt
Strona WWW

Post 18 cze 2007 23:58

A tutaj film mojego autorstwa inspirowany Christmas Island:

odwiedziny

Dla bardziej cierpliwych umieszczam link do lepszej jakościowo wersji tego filmu:

odwiedziny (lepsza jakość)
Awatar użytkownika
Franq
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2007 22:36

Post 01 lis 2007 12:16

Witam :)
Jestem oddanym fanem depeche mode oraz pianistą szkolonym klasycznie; chciałbym wam zaprezentowac moja interpretacje Suffer Well na fortepian.

http://www.myspace.com/franqspace

Kawałek sie spodobał na kilku forach, w zwiazku z tym juz koło weekendu bede zamieszczał kolejny, przypuszczalnie Stripped.
A Wy co sadzicie?
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 lis 2007 13:17

Ładnie dajesz na tych klawiszach.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 01 lis 2007 16:12

ciekawe, ale na mnie tego typu przeróbki wrażenia nie robią
Awatar użytkownika
Depechka
Posty: 198
Rejestracja: 24 wrz 2007 10:23
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 01 lis 2007 16:39

Adrianna, Martin jest calkiem ok, Andy moglby byc bardziej dopracowany ale spoko :) pracuj dalej i powodzenia :przytul:
Awatar użytkownika
Depechka
Posty: 198
Rejestracja: 24 wrz 2007 10:23
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 01 lis 2007 17:44

A tak wracajac to - ludzie sa okrutni, zamiast tylko krytykowac i to destruktywnie moze ktos sprobuje krytykowac ale budujaco dla artysty? Wiekszosc nic nie tworzy ale do jechania po czyjejs tworczosci to wszyscy sa pierwsi - to przykre. Ja maluje, niestety nie mam dzialajacego sprzetu, zeby tu wrzucic moje prace. Doceniam jednak kazda tworczosc, bo sama wiem jak bolesna bywa krytyka. Montana, nie przejmuj sie, przynajmniej masz duza odwage, ktorej wielu brakuje. Pracuj dalej, cwiczenie czyni mistrza (jak mowi pan od rzezby) :D Pzdr. :przytul:
Awatar użytkownika
Franq
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2007 22:36

Post 01 lis 2007 18:52

Kolejny kawałek (stripped) bedzie przypuszczalnie w weekend, pozdrawiam Devotees.
Troszke bez sensu ze jest zbiorczy temat z cała twórczoscią moim zdaniem :| panuje przez to dosc duze zamieszanie i wymieszanie z oftopem (nie chce sie szarogęsic pierwszego dnia na forum ;) to tylko taka moja drobna sugestia do adminów bo mój post został tu przeniesiony...)
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 01 lis 2007 20:36

Depechka pisze:A tak wracajac to - ludzie sa okrutni, zamiast tylko krytykowac i to destruktywnie moze ktos sprobuje krytykowac ale budujaco dla artysty? Wiekszosc nic nie tworzy ale do jechania po czyjejs tworczosci to wszyscy sa pierwsi - to przykre. Ja maluje, niestety nie mam dzialajacego sprzetu, zeby tu wrzucic moje prace. Doceniam jednak kazda tworczosc, bo sama wiem jak bolesna bywa krytyka. Montana, nie przejmuj sie, przynajmniej masz duza odwage, ktorej wielu brakuje. Pracuj dalej, cwiczenie czyni mistrza (jak mowi pan od rzezby) :D Pzdr. :przytul:
wybacz ale nie wiesz chyba o czym piszesz, słowo artysta przy nicku Montana to jak Prezydent - Lepper. A tak na marginesie jak bym pierdział w rytm "depeszów" to mnie nazwiesz artystą czy zwykłą świnią
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 01 lis 2007 21:07

Ja bym powiedzial zes artysta :) Jeszcze jakbys w rytm tych piardow puszczal dymka to juz wogole :fletch:
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
depmodew
Posty: 449
Rejestracja: 15 lis 2005 20:03
Lokalizacja: stąd

Post 01 lis 2007 21:48

dymka? a to możliwe :lol:
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY
Kontakt
Strona WWW

Post 02 lis 2007 00:19

To kiedy mnie zapraszasz na dymka Wojciechu? Z mila checia bym zobaczyl owy spektakl :D
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
Franq
Posty: 4
Rejestracja: 31 paź 2007 22:36

Post 04 lis 2007 17:57

Moi drodzy, na http://www.myspace.com/franqspace zamiescilem własnie moja interpetacje Stripped na fortepian solo, polecam :)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 08 gru 2007 00:33

Nie moje, ale wrzucam.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
ODPOWIEDZ