Koniec Depeche Mode?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Koniec Depeche Mode?

Post 05 gru 2009 23:03

Fryz za czasów MFTM to miał spoko. Co do reszty masz rację.
Najgorsze były białe spodnie.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 gru 2009 00:49

Dla mnie białe spodnie czy tez białe obuwie zawsze były pedalskie. Żeby nie było, sam w zaćmieniu, nosiłem białem jeansy i miałem kostke na głowie, wstydzę się tego do dzisiaj i będe się wstydził chyba do końca życia. Niestety w sieci nadal są dowody :(
Co do Devotionalowego Gahana to może były momenty pedałowate ale w tamtym okresie mu fujara nawet nie stawała i nie dało rady penetrować nawet Teresy (nie mówiąc o "szmatach drogich").
Nie wiem, takie odnoszę wrażenie. Nawet umalowany Gahan z fryzurą jak Tokio Hotel, wydaje mi się bardziej hetero niż Dave z Violation.
A czy na serio są gejami to nie wiem. Gore pewnie chrupał magnum parę razy, Gahan nie wiem chociaż w sraczce sprzed pół roku możnaby doszukiwać się motywów homoseksualnych (za duża jama?). Fletchera to najwyżej by się tylko dało wykorzystać w zaułku a Wilder wydaje się być raczej normalny, kto to jednak wie! :shock:
Dobra, skończmy to bo mi się już rzygać chce...
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 06 gru 2009 11:43

Całkiem Was pogięło?! Tu muszę stanowczo zaprotestować bo co jak co ale Gahan 'ciepłej pupki' nie ma na pewno... To 100% byczek. Pewne wątpliwości są w przypadku Gore'a ale więcej w nim chyba exhibicjonistycznej scenicznej transeksualności niż pedalstwa samego w sobie. A zresztą co mnie tam? Nawet jakby się walili po dup*kach to i tak setlisty na koncert nie zmienią (chyba, że zaśpiewają 'working on the pipelline' :8 :twisted: )
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 gru 2009 17:27

Jari ma rację, całkiem Was mili koledzy pogło! ;) A Hien to już w ogóle zaj.ebał z tym hrupaniem magnum i za dużą jamą. :lol:
Mnie chodziło zupełnie o co innego, niż zastanawianie się, czy DM są pedałami. Nigdy nic o nich takiego nie słyszałem, ani o to nie podejrzewałem.
Te tańce Gahana w latach 80-tych są po prostu tylko trochę śmieszne, co wcale nie znaczy, że mi to jakoś strasznie przeszkadza. A białych ciuchów po prostu nie lubię. Ale wolę już te kręcenie dupą w białych spodniach niż wspomnianą przez slicka i drażniącą oczy czarną opaskę na szyi i macanie się po kroczu na devotionalu.
A fryzura jak na teledysku Behind The Wheel była zaje.bista i już.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 gru 2009 18:21

połknęliście haczyck dzieciaki ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 06 gru 2009 19:36

Dobra, dobra. Już się nie wycofuj gagatku.. :P
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 06 gru 2009 20:36

Nie wycofuje się z mojego stanowiska wobec gajów innych wybryków natury i nadal uważam, że Gahan wyglądał jak pedał, 19 lat temu.
Natomiast wątpie żeby faktycznie dawał facetom. Tutaj dowcip był wyraźny jak gówno na środku chodnika ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Jari

Post 07 gru 2009 00:08

Aleś się dowcipny zrobił ho ho ho :/ :8 :D
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 07 gru 2009 00:28

no widzisz, ho ho ho
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 16 gru 2009 11:44

shodan pisze:Ale wolę już te kręcenie dupą w białych spodniach niż wspomnianą przez slicka i drażniącą oczy czarną opaskę na szyi i macanie się po kroczu na devotionalu...
zapomniales kolego jeszcze ze na Devotionalu Dave nosił obroze :)
to juz w ogole cyrk hehe
FREE STATE

Post 19 lut 2011 12:44

To może ja dodam coś odnośnie tematu :D
D.M. nikt nie jest w stanie zastąpić... ale mimo tego, że kiedyś zakończą działalność artystyczną będą "wiecznie żywi"... jak choćby Nirvana. Jeżeli ma się oddanych fanów, którzy są z zespołem na dobre i na złe (nawet po jego rozwiązaniu) - to zespół ten nie ma prawa zostać zapomnianym. Wiele osób dalej będzie śpiewać ich utwory (w końcu nie wszystkie covery są aż takie złe), wspominać Dave'a, Martina, Fletcha, Alana i Vince'a. Więc o przyszłą opinię nt. DM nie ma się raczej co martwić. :)

Taki powiew optymizmu...
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 19 lut 2011 16:20

A bo ja wiem? Depesze nawet w okresie swojej największej kariery nie byli AŻ tak znani jak Nirvana.
Nie mówię, że kilka lat po rozpadzie nie będzie ich pies z kulawą nogą słuchał - ale aż tak znani nie są.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 19 lut 2011 17:56

mintaj nie rób se jaj. Tyle tylko powiem.
FREE STATE pisze:Jeżeli ma się oddanych fanów, którzy są z zespołem na dobre i na złe (nawet po jego rozwiązaniu) - to zespół ten nie ma prawa zostać zapomnianym.
Dopóki ja żyję, to DM zapomnianym nie będzie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lucza
Posty: 368
Rejestracja: 11 wrz 2010 19:08
Ulubiony utwór: Shake
Lokalizacja: Tu i tam

Post 19 lut 2011 19:59

Tak sobie przejrzałam rozmowę na temat "są/nie są gejami" i tak sobie myślę nad tym, a gdyby nawet wszyscy się okazali homoseksualistami, to czy to by coś zmieniło? Bo chyba niezależnie od tego, czy są osobami publicznym, czy też nie, mają prawo do spania z kim chcą. Ludzie przestali by ich słuchać? Nie sądzę.
FREE STATE

Post 19 lut 2011 20:12

Lucza pisze:Tak sobie przejrzałam rozmowę na temat "są/nie są gejami" i tak sobie myślę nad tym, a gdyby nawet wszyscy się okazali homoseksualistami, to czy to by coś zmieniło? Bo chyba niezależnie od tego, czy są osobami publicznymi, czy też nie, mają prawo do spania z kim chcą. Ludzie przestali by ich słuchać? Nie sądzę.
To faceci w wieku ok. 50-tki (Alan skończył w 2009, Vince w zeszłym, Martin i Andy w obecnym, a Dave w przyszłym), którzy w życiu przeszli już wiele, mają spore doświadczenie i co najważniejsze ogromny szacunek różnych ludzi z całego świata.

Tak więc: Lucza, sądzę, że masz rację: prywatność w tym przypadku to sprawa drugorzędna, na 1. miejscu stawia się dokonania artystyczne (których to wymienianie zajęłoby dwa dni polarne :D).
Więc dalej fani DM będą słuchać ich muzyki, bez względu na orientację seksualną któregokolwiek z członków zespołu... :)
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 19 lut 2011 20:53

Lucza pisze:Tak sobie przejrzałam rozmowę na temat "są/nie są gejami" i tak sobie myślę nad tym, a gdyby nawet wszyscy się okazali homoseksualistami, to czy to by coś zmieniło? Bo chyba niezależnie od tego, czy są osobami publicznym, czy też nie, mają prawo do spania z kim chcą. Ludzie przestali by ich słuchać? Nie sądzę.
Ta dyskusja to był jeden wielki żart, nie rozumiem jak można wziąć na serio te teksty o chrupaniu magnum. :lol:
Ale generalnie to masz rację, muzyka R.E.M, Queen czy Pet Shop Boys nie stała się dla mnie gorsza, gdy dowiedziałem się o orientacji seksualnej wokalistów tych zespołów.
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 20 lut 2011 07:34

Gdyby nawet Gore i spółka okazali się kosmitami to i tak nic by to w moim przypadku nie zmieniło. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 20 lut 2011 09:25

Są dwie rzeczy, za które strzeliłbym focha na nich:

"Polskie kobiety? Brzydkie..." oraz "Piwo? Z Polski? Nazywacie to piwem?" ;( ;( ;(
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 20 lut 2011 22:30

Aleś Ty Rajca wrażliwy jakiś. :P
FREE STATE

Post 15 mar 2011 20:17

No wiesz Shodan, ja też bym tego nie zdzierżył. :)
Ale nigdy nie powiedzą czegoś takiego, więc jest dobrze.
ODPOWIEDZ