Czy wyglądasz jak depesz?

ODPOWIEDZ

Czy ubierasz sie jak Depesz?

Codziennie
13
16%
Czasami (gdy np. wychodze na imprezy)
26
32%
Rzadko
13
16%
Wcale
29
36%
 
Liczba głosów 81
FREE STATE

Re: Czy wyglądasz jak depesz?

Post 05 mar 2011 16:34

Nikt nie wierzy, że słucham DM... bo tam, skąd pochodzę słyszał o nich co dwudziesty człowiek... :)
Dopiero gdy noszę koszulkę Depeche lub słucham ich płyt w samochodzie, wtedy wiedzą, że jestem ich fanem.
Ale z całą pewnością nie wyglądam na depesza.
Zresztą nie chciałbym nosić białych (a już na pewno skórzanych) spodni ani mieć fryzurę "na depesza"... :)
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 05 mar 2011 18:03

U mnie też co dwudziesta osoba wie, o co chodzi... - ostatnio moja koleżanka łyknęła karpia: "to ta koszulka jest od Depeche Mode?". Noszę taką przeróbkę róży z Violatora (fioletowa i przecięta nożycami, bardzo mi się podoba). Widocznie ten symbol nie jest tak rozpoznawalny, jak myślałam.
Jeśli chodzi o mój wygląd... Do szkoły ubieram się (z wyjątkiem tej koszulki) raczej zwyczajnie, ale zaczyna się sezon i wracam do noszenia mojej skajki (wiem, że wiocha, ale od roku szukam po second-handach jakiejś porządnej ramoneski a na razie ratuję się tym, co mam). Zastanawiam się nad kupnem jakichś "depeszowskich" butów - jedyne, które do tej pory mi się spodobały były w Deichmanie i kosztowały... 299zł. Osobiście białych/ultrajasnych jeansów nie posiadam, bo za szybko bym je uświniła.
PS Dlaczego jesteście tacy na "nie" jeśli chodzi o białe/skórzane spodnie Gahana? Już myślałam, że więcej niechęci wywołują klimaty Martina, a tu niespodzianka... (chociaż mnie oba style się podobają).
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 05 mar 2011 18:34

Martin jest od początku do końca taki a śmaki. A Gahan w białych portkach to heh...
Awatar użytkownika
Lucza
Posty: 368
Rejestracja: 11 wrz 2010 19:08
Ulubiony utwór: Shake
Lokalizacja: Tu i tam

Post 05 mar 2011 20:27

Miri pisze:Dlaczego jesteście tacy na "nie" jeśli chodzi o białe/skórzane spodnie Gahana? Już myślałam, że więcej niechęci wywołują klimaty Martina, a tu niespodzianka... (chociaż mnie oba style się podobają).

Ja tam jestem jak najbardziej za, lubię białe jeansy (chociaż faktycznie po jednym dniu noszenia są już raczej szare) nie mówiąc już o skórzanych :8 :P
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 23 maja 2011 12:52

Aby nie rozmywać wątków przenoszę dyskusję z wątku o najlepszym kawałku DM tutaj bo zaczął się tam off-top. Hien i mintaj rozmawiali o lotniskach na głowie itp.
Hien pisze:E tam nie praktykował. W 2004 niby też na ulicach nikt tak nie chodził, ale na zlotach 3/4 facetów tak się odziewała.
I na fali tych imprez się przebierałem. Białych jeansów nigdzie nie było, musiałem po lumpach szukać. Że mi rodzice tego z głowy nie wybili. Jak sobie cegłę zrobiłem to się w szkole śmiali, że się stylizuje na amerykańskiego komandosa. Potem jeszcze farba na łeb, najpierw kruczoczarna, potem tleniony blond ala Gahan 85. Powiedzmy, że tak odwaliłem okres buntu :lol:
ŁOŁ, to ostro widzę. Dla mnie największym szaleństwem było nie golenie się przez ponad tydzień by sprawdzić czy może pasowałby mi zarost a'la Dave '93 :lol:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 23 maja 2011 16:06

Gdybym urodziła się dwadzieścia pięć lat, to pewnie wyglądałabym jak depesz. W sumie z pominięciem białych spodni do skóry (przejadły mi się), to nawet fajny styl jak na subkulturę (zob. "ganguro" ;(). Moja koleżanka z Ukrainy notorycznie nosi jakieś martinowskie perły, czapki, buty, nawet włosy ma tlenione, ale po zdjęciach widzę, że jej to pasuje. Co innego ktoś w moim wieku ubrany z umiarem, a co innego pięćdziesięcioletni facet w szóstym miesiącu ciąży (z beczką piwa), ubrany od stóp do głów w czerń okraszoną różyczkami z Violatora.
Dalej poluję na ramoneskę (najlepiej noszoną, taniej wyjdzie). Białe spodnie w szafie już mam, ale w innym celu (po prostu latem w mojej szkole tylko takie się nadają). Może kupię sobie na zimę martensy i już na wiosnę będę mogła w tym uzbrojeniu uderzyć na zlot lol:. Ale fryzurę na razie mam jak Gahan na devotionalu :D.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2011 16:11

Ale po co kobieta ma naśladować faceta?
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 23 maja 2011 16:13

Coś się we mnie przewraca za każdym razem, gdy widzę kogoś w ramonesce. Za każdym razem coraz mocniej...
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 23 maja 2011 16:26

Hien pisze:Ale po co kobieta ma naśladować faceta?
Nie bierz wszystkiego na serio, z tym zlotem żartowałam (jeśli chodzi o "moje poprzednie wcielenie" - bo tak, jakbyś był nastolatkiem w czasach hipisowskich i podzielałbyś ten gust, to na punka też byś się raczej nie robił :>). Ramoneski ogólnie mi się podobają. Coraz częściej w telewizji widzę kobiety w takich krótkich, właściwie w bolerkach. Może znajdę takie coś. Jedno jest pewne - nie mam zamiaru wyglądać jak 100% depesz, don't worry.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2011 16:44

Sorry, zmęczony jestem. Za dużo się takich lasek naoglądałem na zlotach, nawet lotniska miały na głowie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 23 maja 2011 16:54

Nic się nie stało; jedną z lotniskiem widziałam na dA i mam dość. Na szczęście druga z moich zdepeszowanych koleżanek ma włosy na metr i nie chce się z nimi rozstawać, a ja wolę te swoje pióra :D.
Awatar użytkownika
Fen.
Posty: 1682
Rejestracja: 27 sty 2010 08:30
Lokalizacja: Wrocław

Post 23 maja 2011 17:51

Rajca pisze:Coś się we mnie przewraca za każdym razem, gdy widzę kogoś w ramonesce. Za każdym razem coraz mocniej...
Fani metalu czy tam podobnych też noszą ramoneski. Ja tam nie mam nic do kurtki. Niektórym bardzo pasuje.

Ja sobie nie kupię, bo się w niej topię. Moja skórzana kurtka ma bufki i jedyne czym przypomina ramoneskę są pagony i skośny zamek :P

Czy wyglądam jak Depesz ?
Nie. Wyglądam jak ja.
Gahan zgapił nawet ode mnie rękawiczki, ale kamizelki to już jego pomysł :P
Here's where the fun begins.
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 23 maja 2011 17:58

Ale mi nie robi czy to depesz czy metal. Przewraca się jednorako. Jeśli "tamte" czasy wypluły coś czego nie znoszę to właśnie ramoneska.
I to raczej jest tak, że to "depesze też noszą ramoneski" :P
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 23 maja 2011 18:26

Depesz metal dwa bratanki, jako powiada punkt pierwszy kodeksu :D. Ale na poważnie to ta kurtka to dla mnie symbol dekady, o wiele bardziej przemawia do mnie niż jakieś pacyfki ('70) czy inne rzeczy.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 maja 2011 19:40

Ja wygladam jak depesz i mam sie tego wstydzic? A moze utracilem swoja tozsamosc? Zapewniam ze nic z tych rzeczy :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 23 maja 2011 19:52

Twój wybór :)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 maja 2011 19:56

Tak, moj :)
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 23 maja 2011 23:28

Mój kuzyn od zawsze był podobny do Gahana, choć w ogóle się o to nie starał.
Taka uroda.
Sam nie noszę ciuchów a la DM, choć u kogoś innego w ogóle mi nie przeszkadzają.
Ba, nawet bym się cieszył, gdybym kogoś takiego spotkał.
U mnie na mazurach prawdziwego depesza nie uświadczysz. :nie:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 maja 2011 23:29

Czekaj, czekaj, w sierpniu bede w Polsce... :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 23 maja 2011 23:45

Ja ostatnio po obejrzeniu 101 zwłaszcza stwierdziłem że kumpel z którym studiowałem na roku to wypisz wymaluj Dave, tzn. może nie do końca z wyglądu ale twarz ma podobną (brzydki Gahanowy nos), uśmiech też i wiele podobnych zachowań.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
ODPOWIEDZ