Kamerzyści nie lubią Gore'a?

Jari

Kamerzyści nie lubią Gore'a?

Post 04 sty 2008 23:37

Gdyby ktoś się jeszcze łudził, że Gore to ładny chłopak i ma piękny równe zęby jak z reklamy Collgate... :8 (radzę wytężyć wzrok w okolicach 2 zwrotki, kamerzysta chyba uczył się dopiero i mu nie powiedzieli, że pewnych rzeczy się nie pokazuje... ) Zresztą mimika Gore'a też wskazuje, że chyba dali im przed programem coś nieświeżego do garderoby... :grins: :co:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 06 sty 2008 01:13

Hmm, materiał jest z 1984. Z tego co pamietam to jeszcze do czasów The Singles Tour (1998) Gore nie miał wyprostowanych zębów. Podczas Exciter'a miał już proste pianino.

http://img127.imageshack.us/img127/4645 ... 640ym6.jpg - 2001
http://img49.imageshack.us/img49/148/martqa3.jpg - 2005
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 06 sty 2008 12:39

Na teledysku do "One Caress" też ładnie widać krzywe ząbki Martina ;)
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 14 sty 2008 22:11

Jari pisze:Gdyby ktoś się jeszcze łudził, że Gore to ładny chłopak
Nie ma co się łudzić, Martin wciąż jest ładnym chłopakiem :lol: (nawet w tym wieku heheh)... nie rozumiem tematu, grzebiemy w youtubie i z wszelkich starych pierdół na siłę robimy temat? :co:
Jari

Post 15 sty 2008 00:42

Jakie tam na siłę... całkiem lekko mi się utworzyło ten temat :roll: A bardziej poważnie - Gore jak każdy człowiek podlega ocenie zarówno artystycznej jak i czysto fizycznej (zwłaszcza jako człowiek z nalepką 'gwiazda') a co za tym idzie daleki jestem od idealizowania jego persony (dla niektórych nie wiedzieć czemu to Bóg ?!)...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 16 sty 2008 10:48

Owszem, Gore zawsze był brzydki, nosił śmieszne fryzury i kontrowersyjnie się ubierał. Ale dla mnie osobiście nie ma to żadnego znaczenia. Mnie interesuje muzyka, którą tenże pan tworzy i wykonuje. I pod tym względem jest wielki. A że natura poskąpiła urody? Wolę brzydkiego Gora niż pięknego (podobno) Iglesiasa.
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 18 sty 2008 17:48

shodan pisze:Mnie interesuje muzyka, którą tenże pan tworzy i wykonuje. I pod tym względem jest wielki. A że natura poskąpiła urody? Wolę brzydkiego Gora niż pięknego (podobno) Iglesiasa.
No dokladnie, jakich pięknych zębów byśmy wszyscy na forum nie mieli, nie napiszemy tak wspaniałych utworów jak Martin, jedynie jakieś marne podróby :tak:
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 24 sty 2008 02:42

a ja go wielbię.. i tak.. za talent, nie za wygląd. koniec i kropka :P
Awatar użytkownika
Depecha
Posty: 209
Rejestracja: 30 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt
Strona WWW

Post 30 sty 2008 19:47

Według mnie Martin nie jest brzydki. Może nie jest to najprzystojniejszy facet na świecie i nie miał jeszcze kilkanaście lat temu ładnych zębów, ale ma specyficzną urodę, która niektórym pasuje. Na przykład mi. Poza tym wszyscy znamy jego geniusz muzyczny, więc ta dyskusja odnośnie jakiegoś filmiku jest chyba zbędna ;)
Awatar użytkownika
Mr.X
Posty: 235
Rejestracja: 21 paź 2008 13:21
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Trzebiatów

Post 17 lut 2009 12:17

Martil L. Gore - jest uważany za jednego z najwybitniejszych i najbardziej utalentowanych kompozytorów swojego pokolenia... 1999 roku został uhonorowany - odebrał nagrodę od Brytyjskiej Akademii Kompozytorów i Twórców Piosenek.
"Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia."
Jari

Post 17 lut 2009 12:22

Wow.... A poważnie, więcej dystansu. Tworzy się pewien topic, żeby rozruszać towarzystwo na tym forum, a wy się spinacie jak przysłowiowa guma w majtkach na każdą rzecz napisaną tutaj i bierzecie to śmiertelnie poważnie. Facet jest koszmarnie brzydki i nie ma co dorabiać ideologii do tego. Gahan jest przystojnym facetem, ładnie się starzeje, jest charyzmatyczny... i to jest fakt, z którym się nie dyskutuje. Ale na litość boską więcej luzu....
Nie oceniam tu jego dorobku artystycznego a jedynie video, które dla dobra zespołu nie powinno się nigdy ukazać.


ps: Czy swoim topickiem obraziłem Boga? Zamachnąłem się na oblicze Wszechmogącego? Obsikałem marmur pomnika? Czy to jescze nie ten moment? :D :8
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 17 lut 2009 12:34

Jari pisze:... wy się spinacie jak przysłowiowa guma w majtkach na każdą rzecz napisaną tutaj i bierzecie to śmiertelnie poważnie.

Spinać się nie spinamy ,tylko wyrażamy swoją opinię.Jak wiadomo nie dażysz go dużą sympatią.
Bez sensu temat o jego uzębieniu.Przecież nie patrzy się na wygląd lecz muzykę jaką on tworzy.
Ma talent i za to go lubimy/kochamy.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 17 lut 2009 12:52

Martin wg. mnie jest jak Tofik - oryginalny. Fryzury, "pianino", sposób w jaki się śmieje - to wszystko nadawało mu bardzo pozytywnego kolorytu w moich oczach. Ciężko mi pisać, że Gore mi się podoba czy też nie. Nie ta orientacja z mojej strony. :mrgreen: Brzydki nie brzydki - dla mnie wszystko jest u niego OK. A wspomniane "pianino"... krzywe klawisze tez mu dodawały oryginalności, mógł nie prostować i zostawić jak było. Do The Singles Tour mial krzywe a na Exciterze cała klawiatura jest sztucznie wyprostowana... za sztucznie.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 17 lut 2009 16:21

Ale ja nie mam nic do jego klawiatury, sam mam podobną a może i gorszą :bouncy: ... Chodziło mi tylko o to, że jak się jest star to pewne rzeczy nie powinny mieć miejsca a na tym video niedość, że kamerzysta przyplamił maksymalnie to jeszcze sam Gore walił miny takie jak po niezłej grochówce... :D
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 18 lut 2009 10:09

Hey you're such a pretty boy
You're so pretty
:8 :8

http://img178.imageshack.us/img178/2615 ... ggglh0.jpg
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 18 lut 2009 10:19

ja też prostowałam krzywe klawisze ;(

ot. taka dygresja.
:D
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 23 lut 2009 01:31

ale macie temat,no :) .
prostował, czy nie...dla mnie np. to nie ma znaczenia.
nie uważam go za bóstwo,nie wynoszę na ołtarz,ale po prostu cenię za to,co stworzył.
poza tym,nie uważam, że jest brzydki. może nie jest modelem,ale mnie tam się podoba. zwłaszcza ten Martin, którego większość dziwnym nazywa-*dziwnie* ubrany, umalowany, z szopą na głowie, sprzed wielu lat.
oryginał.
gwiazdy...
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 23 lut 2009 17:35

Oryginał, który zęby zrobił sobie dopiero w okolicach Ultry. Wszyscy pamiętają to "zajście", otwierał usta i gdyby nie śpiew, wyglądałby jak Hogata ze Smurfów :D
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Jari

Post 24 lut 2009 00:12

Albo wybili mu bo swego czasu gdzieś w klubie na Węgrzech wyłapał bułgara na twarz... było o tym coś na necie :grins: