VHS'y z Depeche Mode (MTV Europe lata 87-97)

Awatar użytkownika
gothfan
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2016 00:29

VHS'y z Depeche Mode (MTV Europe lata 87-97)

Post 04 sie 2016 13:05

Witam! Pochwalić pewną rzeczą myślę, że dla środowiska DM ciekawą. Otóż od 20 lat zbieram klipy. Najpierw nagrywałem kasetki na VHSach z MTV, potem Viva itd. Ostatnio wróciłem do MTV i razem z grupą osób zafascynowanych starym MTV Europe z lat świetności tej stacji tj 87-97 poszukujemy materiałów, które ludzie mają ponagrywane na VHSach. Digitalizujemy, staramy się osiągnąć najlepszy efekt jakościowy. Ponieważ szczególnym sentymentem darzę DM i te wszystkie zespoły "około" od synthpopu po EBM to ja akurat skupiam się głównie na klipach z kręgu muzyki alternatywnej oraz elektronicznej. Sporo tego udało mi się uzbierać i mógłbym się tym podzielić z fanami jeśli ktoś jest zainteresowany - w jakości dużo lepszej niż na YT. Jednocześnie trochę materiału dostałem od ludzi, którzy kiedyś jeździli na zloty i tam nagrywali lub przegrywali teledyski od swoich ziomków. Mowa oczywiście o połowie lat 90tych. Mam nadzieję dotrzeć do większej ilości takich osób i jeszcze lepiej udokumentować tamte czasy :) Może znajdzie się więcej kaset VHS zalegających u Was? Byłym wdzięczny za pomoc :) chociaż teraz wszystko się na fejsbuka przeniosło to mam nadzieję, że trochę osób obserwuje posty umieszczane tutaj.
Awatar użytkownika
nomur
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2016 13:16

Post 19 sie 2016 13:21

Hmm w sumie to mam dość sporą kolekcję na VHS, myślę, ze mógłbyś sobie coś wybrać. Pełną listę wyślę ci na maila, ale wcześniej napisz do mnie, by się przypomnieć: [email protected]
Umiarkowana fanka :) Do tej pory udało mi się być na 5 koncertach :)
Awatar użytkownika
gothfan
Posty: 2
Rejestracja: 04 sie 2016 00:29

Post 25 wrz 2016 19:15

Już straciłem nadzieję, że ktoś odpisze :) poszedł mail na priv. Pozdrawiam B.
Awatar użytkownika
protson
Posty: 2
Rejestracja: 14 lis 2016 17:00

Post 14 lis 2016 17:03

Miałem kiedyś ponagrywane teledyski, ale niestety dwie kasety zupełnie nie przetrwały czasu i przestały działać.