DJ Andrew Fletcher

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 cze 2022 11:07

Dlatego należy robić regularne badania, co niestety zależy też od dobrego "domowego". Ja już teraz się nieźle trzęsę o zdrowie, a wieku 50-60 lat to będę już biegał sumiennie po specjalistach, choćbym miał płacić za te badania. Wiem, że to zalatuje hipochondrią, ale lepiej chuchać na zimne.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 28 cze 2022 11:11

To mnie trochę dziwi bo myślałem że oni akurat o zdrowie dbają ale może tak jak Andy miał trochę wywalone na wkład w produkcję płyt tak i o zdrowie dbał o tyle o ile? 🤷
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 cze 2022 11:16

Ja tam nie wiem, jak Andy o siebie dbał, ale z tego co zaobserwowałem po fotach jego żony, to miał całkiem bogate życie towarzystkie. Niektórzy chcą po prostu żyć i się nie przejmować zdrowiem, jeśli nic się nie dzieje. Szkoda, że często kończy się właśnie w taki sposób :/
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
agent orange
Posty: 107
Rejestracja: 24 maja 2006 12:46
Ulubiony utwór: Personal Jesus
Lokalizacja: Gdańsk

Post 28 cze 2022 11:31

Z tętniakami bywa też tak że są nieoperacyjne lub operacja związana jest z bardzo dużym ryzykiem i sama świadomość jego obecności niewiele zmienia.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 cze 2022 11:54

Tego się już pewnie nie dowiemy, jak dokładnie było z Andrzejem. Nadal trudno mi uwierzyć, że to na niego trafiło. Gahan - ciężkie dragi, śmierć kliniczna, potem w 2009 nowotwór. Martin - ciężkie chlanie, nie chcę wiedzieć w jakim stanie jest jego wątroba. A tu Andy. Ehh.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
dejmien
Posty: 2823
Rejestracja: 20 paź 2006 15:50

Post 28 cze 2022 12:23

To często zupełnie nie idzie w parze. No może inaczej - nie często, ale zdarza się, że zdrowy tryb życia nie gwarantuje zdrowia.
Mój sąsiad, który umarł w wieku 63 lat nie palił, nie pił, rower, spacery. A jego żona przeżyła go 20 lat i nie oszczędzała płuc, ani wątroby.
Awatar użytkownika
agent orange
Posty: 107
Rejestracja: 24 maja 2006 12:46
Ulubiony utwór: Personal Jesus
Lokalizacja: Gdańsk

Post 28 cze 2022 12:31

Niezdrowy tryb życia po prostu zwiększa ryzyko wystąpienia niektórych dolegliwości ale ich nie determinuje. Wszystko to zależy od organizmu i predyspozycji. Nałogowe palenie papierosów nie gwarantuje wystąpienia dajmy na to raka płuc, ale zwiększa jego ryzyko - i analogicznie ze wszystkim.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 28 cze 2022 12:50

Rozwarstwienie aorty to tetniak? Pytam, bo sie na tym nie znam.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 28 cze 2022 13:00

"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
agent orange
Posty: 107
Rejestracja: 24 maja 2006 12:46
Ulubiony utwór: Personal Jesus
Lokalizacja: Gdańsk

Post 28 cze 2022 13:06

Niekoniecznie, aczkolwiek te pojęcia bywają używane zamiennie. Istnieje rozwarstwienie aorty które z tętniakiem jako takim nie ma wiele wspólnego. Istnieje też pojęcie tetniaka rozwarstwiajacego. Ogólnie dla dla chorego w przypadku pęknięcia/rozwiarstwienia - różnica niewielka.
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 28 cze 2022 14:06

agent orange pisze:
28 cze 2022 11:31
Z tętniakami bywa też tak że są nieoperacyjne lub operacja związana jest z bardzo dużym ryzykiem i sama świadomość jego obecności niewiele zmienia.
Pamiętam, jak w pewien jesienny poniedziałek przyszedłem do szkoły (byłem wtedy w IV klasie i nie miałem doświadczenia ze zgonami), a na drzwiach wejściowych wisiał nekrolog zmarłej nagle pani dyrektor. Nie miała jeszcze pięćdziesiątki... Zmarła w trakcie operacji na mózgu - właśnie z powodu tętniaka. Zupełnie nie wyglądała na osobę, która chorowała. Czasem nie sposób ocenić, patrząc na człowieka, że coś mu jest, także wtedy, kiedy zna się go jako osobę publiczną.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 7941
Rejestracja: 18 lip 2013 12:07
Ulubiony utwór: Motyle
Lokalizacja: woj. wałbrzyskie

Post 28 cze 2022 14:22

Nie wiem jak wy, ale ja do dzisiaj trochę nie ogarniam, że Andrzej nie żyje. Jakoś podświadomie nie umiem się z tym pogodzić, mimo że wielkie fanowskie uczucia do DM mam za sobą
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 28 cze 2022 14:40

agent orange pisze:
28 cze 2022 13:06
Niekoniecznie, aczkolwiek te pojęcia bywają używane zamiennie. Istnieje rozwarstwienie aorty które z tętniakiem jako takim nie ma wiele wspólnego. Istnieje też pojęcie tetniaka rozwarstwiajacego. Ogólnie dla dla chorego w przypadku pęknięcia/rozwiarstwienia - różnica niewielka.
I tu sie zgodze, roznica niewielka. No ale tetniak to tetniak, rozwarstwienie to rozwarstwienie, a tetnisk rozwarstwiajacy to tetniak rozwarstwiajacy. I tak sobie mysle, ze skoro juz poszli na calosc i podali przyczyne smierci, to raczej to jest doprecyzowane. Nic nie wspominaja o tetniaku.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 28 cze 2022 14:53

Dobrze, zatem źle to przedstawiłem bo się nie znam. Doszło do rozwarstwienia aorty, przyczyną mógł być tętniak ale nie musiał, czasem dochodzi do tego bez tętniaka. Tyle na szybko jestem w stanie wyczytać z neta
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 28 cze 2022 15:03

Ja już przyjąłem do wiadomości, że Andrzeja z nami nie ma. Jest mi go szkoda bardzo, zwłaszcza po przejrzeniu instagrama żony, facet był dusza towarzystwa, zawsze otoczony ludźmi, którzy bardzo go szanowali i lubili.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 28 cze 2022 18:09

Wrzuć link do tego insta please.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Malkolit
Posty: 6181
Rejestracja: 24 cze 2011 22:37
Ulubiony utwór: World in My Eyes
Lokalizacja: właściwa
Kontakt
Strona WWW Facebook

Post 28 cze 2022 18:14

Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 28 cze 2022 19:15

To tu masz jeszcze w hurcie link do Gahanowej:
https://instagram.com/jennifer_sklias_g ... MyMTA2M2Y=
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 01 lip 2022 16:19

Przed chwila zona Andyego napisala kilka slow i udostepnila kilka zdjec...
https://www.instagram.com/p/CfeGnjxsZhH ... MyMTA2M2Y=
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 24 wrz 2022 03:37

Juz niedlugo wyjdzie plyta, nagrana w holdzie dla Andy'ego. Polowe zyskos zostanie przeznaczone na cele charytatywne. Dzis wyplynela szczegolowa lista utworow i wykonawcow:

The compilation (2CD) with the name "6122", the year Andrew Fletcher was born and died, will be released on November 25th, 2022 as a Christmas present for all fans worldwide.

Several international artists have now come together, directed by Daniel Gierke of the act The Brute: for a musical farewell and a thank you to Andrew "Fletch" Fletcher for over 40 years of music history, and recorded a compilation of various covers of Depeche Mode’s songs. The idea is not new. The difference lies in the top-class cast!

Gareth Jones, the producer of three Depeche Mode albums and hits like "People Are People” participates as well as Bernhard Lloyd with his current project Atlantic Popes, known as a member of Alphaville, who wrote in the 80s synth-pop anthems like "Big In Japan” and “Forever Young". Also present is Watershed from South Africa, who rose to global fame with their 2002 smash hit “Indigo Girl”, Bon Harris of Nitzer Ebb, Polly Scattergood, the iconic electronic music pioneers from Italy Kirlian Camera, Carlos Peron, co-founder of the Swiss band Yello, Markus Reinhardt, formerly a member of Wolfsheim, Roy Jones, Nico Wieditz of And One, The Brute: themselves and the award-winning UK act Northern Kind.

⚠️ The entire project has a charitable purpose. 50% of the profit will be donated to a charity for children in UK, and the Children’s Cancer Trust in Germany who officially partners to the project.

CD1
1 A QUESTION OF TIME - THE BRUTE:
2 NEVER LET ME DOWN AGAIN - WATERSHED
3 IN YOUR ROOM - NIGHTNIGHT
4 ICE MACHINE - RENARD (M. Reinhardt ex WOLFSHEIM) feat. MARY ANN
5 BROKEN - REDEEM
6 STRIPPED - STARLIGHTS LIVE (N.Wieditz of AND ONE)
7 LITTLE 15 - ATLANTIC POPES (incl. B.Lloyd ex ALPHAVILLE)
8 THE SUN AND THE RAINFALL - APSÜRDE feat. MANOYA
9 MY SECRET GARDEN - COLD CONNECTION
10 IT'S NO GOOD - OXIC INC. feat. DE LA MORTE
11 DREAM ON - ROY JONES & RED BEAT
12 SHOULD BE HIGHER - THE RUDE AWAKENING
13 IN SYMPATHY - BON HARRIS (NITZER EBB)
14 HEAVEN - ZENTRUM OST 71

CD2
15 ENJOY THE SILENCE - LEBEN
16 PERSONAL JESUS - POLLY SCATTERGOOD
17 WRONG - KIRLIAN CAMERA
18 POLICY OF TRUTH - ROHN-LEDERMAN
19 TO HAVE AND TO HOLD - PAGE OF QUIRE
20 ANGEL - TOM MEELOO
21 SOMEBODY - PETER RAINMAN
22 THE SUN AND THE RAINFALL - NORTHERN KIND
23 BARREL OF A GUN (EL PRESIDENTE PERON YEAH JOHN MIX) - CARLOS PERON (ex YELLO)
24 I FEEL YOU - TIN GUN
25 I FEEL LOVED - DANIEL HALL feat. STEPHEN NEWTON
26 OBERKORN (IT'S A SMALL TOWN) - ELECTROGENETIC / GARETH JONES
27 CLEAN - NEOCOMA
28 BREATHE - THE BRUTE: feat. RACHEL DELGADO

👉🏻 https://www.thebrutemusic.com/6122
Enjoy The Silence
ODPOWIEDZ