Co sadzicie o stylu ubierania sie Martina?

Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 01 gru 2006 13:01

No takie wybryki ze strojami to Martin miewał we wczesnych latach 80' potem troche "spoważniał"jedyne co mu z tego zostało to paznokcie pomalowane na czarno(trasa Touring The Angel).No i to że Martin tak się ubierał a nie inaczej nie pomniejsza wcale jego talentu kompozytorskiego.Mi wcale ten jego dawny styl ubierania nie przeszkadza bo przecież nie szata zdobi człowieka.Ja też czasem słysze takie fałszywe oskarżenie pod adresem DM,ale to wynika tylko z jednego- z niewiedzy więc nie ma się co takim ludźmi przejmować,którzy takie pierdoły wygadują.
Awatar użytkownika
Joy
Posty: 51
Rejestracja: 20 lis 2006 20:02
Lokalizacja: Warszawa/Piastów

Post 01 gru 2006 13:09

Alan-4ever pisze: Może jego stroje są oryginalne :D ale nie powinno się człowieka za to obrażać
Sugerowanie, że ktoś może być homoseksualistą, nazywasz 'obrażaniem'? :|
Awatar użytkownika
Depecha
Posty: 209
Rejestracja: 30 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt
Strona WWW

Post 01 gru 2006 13:38

Tak, w tym wypadku tak ponieważ ten ktoś nie użył pojęcia homoseksualista, tylko czegoś innego, gorszego, ale nie chcę przytaczać tego na forum. Po prostu zetknęłam się z chamskim i niesprawiedliwym oskarżeniem Martina. W sumie dla Martina to może być obraza, w końcu ma żonę i dzieci. Zresztą, to nie jest na temat....
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 01 gru 2006 13:58

Chyba miał żone.Podobno sie rozwiódł.
Awatar użytkownika
Joy
Posty: 51
Rejestracja: 20 lis 2006 20:02
Lokalizacja: Warszawa/Piastów

Post 01 gru 2006 14:48

Alan-4ever pisze: W sumie dla Martina to może być obraza
Nie sądzę, żeby Mart brał sobie zbytnio do serca bluzgi homofobicznych poje.bów różnej maści ;)

Swoją drogą, osoby odstające od tzw 'ogółu', wyróżniające się strojem, makijażem, sposobem zachowania , itp, itd, zawsze były doskonałym obiektem do wylewania wiader pomyj, obrażania i wykpiwania...Niestety, ludzie mają przedziwną skłonność do gnębienia wszystkiego, co nie pasuje do ogólnie przyjętej 'normy' :|

Ja sama chyba nigdy nie miałabym odwagi ubrać się tak, jak Mart, ale zawsze bardzo podobał mi się jego styl :)
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 01 gru 2006 14:57

Takie prowokacyjne stroje Martina od zawsze były wpisane w historie Depeche Mode i jest to niejako jeden z charakterystycznych elementów dm który dodaje...pikanterii.Tak czy owak Martin ubrany w kiecki,z makijażem czy bez dla mnie jest the best.
Awatar użytkownika
Joy
Posty: 51
Rejestracja: 20 lis 2006 20:02
Lokalizacja: Warszawa/Piastów

Post 01 gru 2006 15:01

Amen ;)
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 01 gru 2006 15:53

Joy pisze:
Alan-4ever pisze: Może jego stroje są oryginalne :D ale nie powinno się człowieka za to obrażać
Sugerowanie, że ktoś może być homoseksualistą, nazywasz 'obrażaniem'? :|
Alan-4ever pisze:Tak, w tym wypadku tak ponieważ ten ktoś nie użył pojęcia homoseksualista, tylko czegoś innego, gorszego, ale nie chcę przytaczać tego na forum. Po prostu zetknęłam się z chamskim i niesprawiedliwym oskarżeniem Martina. W sumie dla Martina to może być obraza, w końcu ma żonę i dzieci. Zresztą, to nie jest na temat....
Czy słowo którego nie chcesz przytoczyć na forum jest częścią od roweru :8 :8
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 01 gru 2006 15:58

E no jak wiecie Martin lubiał zawsze ciuszki w stylu sado - maso,makijaż itp ale nigdy nie był,no wiecie homo..
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 01 gru 2006 16:18

:) Ale robicie aferę. :) To, że Mart ubiera się nieco "odmiennie" nic nie mówi o jego orientacji. Osobiście nie wyobrażam sobie teraz Martina ubierającego się normalnie jak reszta facetów w jego wieku, po prostu zawsze był oryginalny wnosząc powiew nowości w muzykę którą tworzył z resztą DM.

Tak samo nie rozumiem czepiania się tego czy jest homoseksualistą czy nie.
E no jak wiecie Martin lubiał zawsze ciuszki w stylu sado - maso,makijaż itp ale nigdy nie był,no wiecie homo..
Problem polega na tym, że nawet jeśli miał żonę to nie ma do końca pewności czy jest homo czy nie tak naprawde.

Żeby nie było: dla mnie może być kimkolwiek, homoseksualistą, zoofilem, nekrofilem, kosmitą czy wielbłądem, tylko niech dalej gra i tworzy nowe teksty tak jak umie najlepiej :D
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 01 gru 2006 16:26

No ale jak czytałam w biografii"Obnażeni"J.Millera nie znalazłm tam żadnej wzmianki jakoby Martin miał takie zapędy.

To była dość prowokująca nowość w muzyce :D
Awatar użytkownika
Młody
Posty: 358
Rejestracja: 15 paź 2006 18:59

Post 01 gru 2006 17:03

Tyle, że Martin nie musi nam o wszystkim od razu mówić. Nigdy nie ma tak, że o kimś wie się wszystko :D


Po prostu w wypadku kogoś kto ma takie zasługi jak Martin czepianie się jego orientacji czy zainteresowań jest trochę dziwne (w myśl zasady: mart jest super, ale niedaj boże jak się okaże że jest homo to przestaję słuchać DM bo "p....ów" słuchać nie będę). Albo się kogoś akceptuje takim jaki jest od początku do końca, albo trudno... nie da się kogoś tylko trochę lubić albo tylko trochę nienawidzieć moim zdaniem :|
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 02 gru 2006 16:39

A ja nie przestane słuchać Depeche Mode choćby niewiem co się miało dziać.Liczy się tylko ich muzyka :) :)
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 02 gru 2006 16:53

Ja przestanę słuchać DM jak Martin zacznie chodzić w dresie.
Awatar użytkownika
Ania Depeszka
Posty: 455
Rejestracja: 01 lis 2006 16:12
Lokalizacja: Szczawnica
Kontakt
Strona WWW

Post 02 gru 2006 16:55

Eeee chyba żartujesz??? :shock:
Awatar użytkownika
Depecha
Posty: 209
Rejestracja: 30 lis 2006 21:12
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt
Strona WWW

Post 02 gru 2006 19:47

_precious_ pisze: Czy słowo którego nie chcesz przytoczyć na forum jest częścią od roweru :8 :8
Dokładnie. Dlatego uznałam to za obrazę.
A jeśli chodzi o MOJE zdanie na temat strojów Martina, to raczej myślę, że nie ma innej orientacji.

To że się rozwiódł, to prawda??? Nie jestem ostatnio na czasie z newsami...och, jakaż ja staroświecka ;) joke
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 03 gru 2006 08:05

Ania Depeszka pisze:Eeee chyba żartujesz??? :shock:
hahahha no pewnie :lol:
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 18 sty 2007 19:00

a propos tych dresów... takie oto wyobrażenie miałam przez chwilę w głowie: nowa płyta i nowy image dm: dresik^^. dave w niebieskim dresiku adidosa, łańcuch; martin w damskim dresie kolor róż, a fletch pomarańczowy, wszyscy pełen bling :lol:! i w swą elektronikę wprowadzają rap... dobra, precz moja wredna wyobraźnio :D.

ciuchy Martina były oryginalne, taki swego rodzaju znak rozpoznawczy i bynajmniej nie oznaka homoniewiadomo.. . To było bardziej Drag Queen Light Ver. :D ... ale naładniej mu było na ONIP.. te białe spodnie z jakby spódnicą, mega pas EXCITER, i skrzydełka - cud miód :).
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU
Kontakt
Strona WWW

Post 18 sty 2007 19:46

Daria The Revelator pisze:i w swą elektronikę wprowadzają rap...
Zastanawiam sie kto najlepiej by rapował :D

No i podejrzewam ze w archiwach imprezowych panowie mają pewnie jakies nagrania dla jaj, w przeróżnych innych gatunkach, nie-elektronicznych. Znając ich poczucie humoru - mam nadzieje ze kiedys jakąś jajcarską plytę oficjalnie lub nieoficjalnie wydadzą. Moze pod inną nazwą ?
Awatar użytkownika
El
Posty: 110
Rejestracja: 09 lut 2006 21:35

Post 19 sty 2007 11:46

widok Martina w dresie z pomalowanymi na srebrno paznokciami jest zabawny :D