Recoil: Selected Tour Events

Jari

Re: Recoil: Selected Tour Events

Post 16 lis 2010 10:45

Słuchajcie, głupia sprawa, tzn. sprawa fajna, ale w szoku jestem strasznym... Bo mieliśmy nie iść z Natalią na event ale wczoraj Mr. Wilder przysłała zaproszenie dla nas na ten event i spotkanie, na którym.... chce nam złożyć życzenia rocznicowe :shock: No tego jeszcze nie grali co by mi muzyk Depeche Mode (no dobra, muzyk w stanie spoczynku :lol: ) składał życzenia z okazji rocznicy ślubu. Jeszcze raz Wilder potwierdził, że jest gość a nie burak odgradzający się szpalerem ochroniarzy... :fletch:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 16 lis 2010 15:22

@Nati & Jari,mam nadzieje,że wyjdziecie do pospólstwa,coby naocznie Wam życzonka złożyć,a nie przez forum czy coś.. ;)

na afterze zagra Kanariss i Mały :D :D :D :bouncy:
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16444
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 16 lis 2010 20:24

No Jari, Ty to masz jednak chody godne pozazdroszczenia. :)
A Wilder rzeczywiście gość. :fletch:
Jari

Post 16 lis 2010 21:36

A tam chody, sam jestem lekko w shocku.... Nie spodziewałem się tego. Oby tylko burdel organizacyjny nie zmącił tej chwili ablo mnie jej całkiem nie pozbawił :-)
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 17 lis 2010 21:25

To skoro takie masz chody :P to nie wiesz może gdzie będzie można złapać Alana? Niestety ta muzyka mi nie podchodzi, a i kasy nie mam, żeby się wybrać do Progresji...
Jari

Post 19 lis 2010 09:27

np. w Sussex, koło Londynu. Tam mieszka... :8
Awatar użytkownika
MC
Posty: 81
Rejestracja: 17 sie 2009 22:11

Post 19 lis 2010 22:01

Każdego traktujesz z góry? Za ironię dziękuję, nie musiałeś...
Jari

Post 19 lis 2010 22:16

O co Ci chodzi? Jakie z góry? Pytasz gdzie można spotkać więc odpowiadam. Chyba nie sądzisz, że podam Ci miejsce zamieszkania Alana w Wawie. Po to nie jest to ogłaszane publicznie żeby miał odrobinę prywatności, a nie pielgrzymki pod oknami hotelu i śpiewy do białego rana ala depeszmołt...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 29 lis 2010 15:47

Do zobaczenia dzisiaj w Progresji... :)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 29 lis 2010 16:52

o tak :D zaraz ruszam z wioski :D
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Jari

Post 29 lis 2010 16:55

A Alan jeszcze jedzie z Berlina :-) Pogoda zrobiła swoje... Bawcie się dobrze...
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 29 lis 2010 17:45

ciekawe czy dojedzie :/


jak to "bawcie" ? nie będzie Was w końcu ?? :o
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 29 lis 2010 17:46

Jari pisze:A Alan jeszcze jedzie z Berlina :-)
Jedzie? Myslalem, ze leci. Chopin Airport jest zablokowany na pol godziny bo odsniezaja... Ja z Woli na Grochow autem 2 godziny. Makabra! Widze, ze dzisiaj kazdy bedzie mial obsuwe.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 29 lis 2010 18:04

Jedzie... Nie będzie nas. Trudno... tak czasem bywa. Jeszcze raz udanej zabawy.
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 29 lis 2010 18:12

To dawaj na Bratyslawe. My jeszcze zaliczamy drugi checkpoint 3-go grudnia. Manchester za daleko. :D
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Fanta
Posty: 2130
Rejestracja: 12 sie 2006 16:33
Lokalizacja: stolica

Post 29 lis 2010 18:15

no cóż..skoro tak...Nati oraz Jari..z całego serducha życzę Wam kolejnych 101 lat razem ;) i wiadomo - najlepszego,wszystkiego,czego sami sobie życzycie :przytul:


..there's a party going on, we'll all be here dancing underground.. ;) :twisted:
Homo Gothikus Industrialis / back to life...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 gru 2010 09:55

Krotka recka z Warszawy...
Hey Matthew,

Wow - what a day that was. We only JUST made it and so many things got fucked up. The roads into Warsaw were crazy, travelling at 5km per hour for the last 5 hours. The visuals were all wrong and we had a terrible screen, no soundcheck. Great crowd though - very warm and friendly. A good vibe in the room and we enjoyed the Warsaw people.

I just wrote to Jari - he was so looking forward to coming. Poor guy :(

We also had to change all our departure plans because of the weather conditions and take an early train the next morning, so in the end I only have about 6 hours in the hotel! Just time to crash on the bed:( Always the same fucking story on tour. I will leave your names on the guest list for Bratislava so you can pick up aftershow passes there. Let me know your girlfriend's full name please.

"I am nice!"

best wishes,

AW

PS Give yourself plenty of travelling time. It took us 12 hours to get to Prague yesterday.
Oby pogoda w piatek dopisala...
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Jari

Post 01 gru 2010 10:03

To ja tak gwoli uzupełnienia:

"Hi Jari,

... Sorry you didn't make it. How is your daughter now? Did you manage to celebrate somehow with your wife?

...In the end I only have about 6 hours in the hotel! Just time to crash on the bed:( Thank you so much for sorting such a great room - I wish we would have had time to use the gym and enjoy the place more. Always the same fucking story on tour...

Maybe we see you next time,
AW"

Łot co...

I jeszcze raz mam wrażenie, że ktoś kto się zabrał za ten even zrobił straszną kupę organizacyjną. I chyba chodziło tylko oto aby sobie zrobić dobrze i stanąć na fotce obok Wildera...
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6725
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 gru 2010 10:08

Sraj na wsiurow Jari. Od zawsze wyznaje zasade - zadnego lizodupstwa. Warszawska organizacja - w tej calej progresji taka zalosc i wies w postaci ochrony, ze naprawde smutno sie robi. A jak widac, meet & greet mozna dostac od samego Artysty bez wiekszego problemu. Wystarczy normalnie z nim pogadac.

Ale to chyba idzie w parze - normalny czlowiek = normalne zachowania... :)

Od zawsze mnie to zachwycalo w tym gosciu, dba o fanow bardziej niz ktokolwiek inny. Czuc jego zaangazowanie...
Ask for the Recoil guestlist at entrance, and ask for the aftershow passes under your names.

See you there,

AW
Any problem at the door, send a text or call Britt :

Britt Rinde Hvål
(PA to Alan Wilder)

Mobile: 0044 xxxx xxxxxx
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Stalker
Posty: 337
Rejestracja: 30 cze 2009 16:44
Ulubiony utwór: In Your Room
Kontakt
Strona WWW

Post 03 lut 2011 10:35

I've been watching You...