Po jednym z każdej płyty - kolekcja najgorszych utworów DM

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Po jednym z każdej płyty - kolekcja najgorszych utworów

Post 18 maja 2010 23:58

PTA jak każda płyta ma swoich zwolenników i przeciwników. To normalne.
Czasem naprawdę nie mogę się nadziwić, w jakim stopniu dwóch miłośników jednego zespołu potrafi się od siebie różnić gustami muzycznymi. :/
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 19 maja 2010 00:26

S&S: Generalnie całego albumu (poza "Photographic" i "IJCGE") nie lubię, ale wybiorę "What's Your Name?". Kicz do sześcianu.
BF: A Photograph Of You. Cienizna.
CTA: Pipeline. Za bardzo udziwnione dla mnie.
SGR: Somebody. Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego utworu, ale może dlatego, że nie nigdy nie lubiałem ckliwych piosenek, a ta jest słodka jak kontener cukru.
BC: Ciekawa sytuacja: na początku nie znosiłem tego albumu, lecz po pewnym czasie się przekonałem do jego geniuszu i teraz go uwielbiam. Przyparty do muru wybieram Question of Lust. Podobna sytuacja jak z Somebody.
MFTM: To Have and Hold. Bo coś wybrać trzeba. :P
Violator: Jedyny utwór, do którego nie mogę się przekonać to Blue Dress, tak też na niego głosuję.
SOFAD: Nie wybierałbym nic, ale niech będzie "Get Right With Me".
Ultra: Jazz Thieves. Zupełnie niepotrzebne.
Exciter: Freelove. Smętne to to i nudne. Goodnight Lovers także "ciekawe".
PTA: The Sinner In Me. Także dlatego, że coś trzeba. ;)
SOTU: Little Soul. Bo tak. :P
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2010 00:37

shodan pisze: Czasem naprawdę nie mogę się nadziwić, w jakim stopniu dwóch miłośników jednego zespołu potrafi się od siebie różnić gustami muzycznymi. :/
jaki zespół takie rozkimy, gdybyśmy byli fanami Boysów to pewnie nie byłoby nieporozumień ;)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 19 maja 2010 21:40

Kurde, co się wszyscy na to bidne Get Right With Me uwzięli?
To taki zacny utwór przecie.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2010 22:04

Nawet bardzo zacny.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 19 maja 2010 22:05

Na SOFAD jest w moim TOP 2.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2010 22:25

Serio? Wydawało mi się, że to nie Twoje klimaty.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 19 maja 2010 22:29

No właśnie ten dziwoląg jest moim ulubieńcem. Żałuję, że jest taki krótki. Powodów dla których go lubię jest wiele, ale jednym z ważniejszych jest właśnie fakt, że wiele osób go nie trawi. :grins: Więc ja na przekór! ;) Wilder ładnie zsamplował, Gahan ładnie zaśpiewał! Na SOFAD nie ma byt wielu piosenek, które można lubić (zwłaszcza gnioty jak I Feel You czy In Your Room. :co: Poza GRWM lubię Walking in My Shoes.

A Broken Frame (które jest o 8 poziomów nad SOFAD'em w moim rankingu), byłby perfekcyjniejszy gdyby na miejsce The Meaning of Love (które zresztą bardzo lubię) wrzucić właśnie Get Right With Me. :8 :twisted:

Moje tezy bolą. Wiem, ale ja jestem inny i jest mi z tym dobrze. ;)
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2010 22:39

Też tak czasami mam, że budzi się we mnie większa sympatia do totalnie olewanych płyt / utworów ale staram się z tym walczyć bo nie o to chodzi w słuchaniu muzy ;) Bo zaraz będzie, że lubię Excitera z litości a to zupełnienie nie tak.

Ale Get Right With Me nagrane w 82? :D lol, jakby to brzmiało :P
Ja to jestem ciekaw demka.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 19 maja 2010 22:46

Hien pisze:Ale Get Right With Me nagrane w 82? :D lol, jakby to brzmiało :P
No czuje, ze intro do GTBR byloby wtedy tak iscie sterylne jak poczatkowy wiatr na TS&TR... ciezko nawet gdybac, niemniej chcialbym aby moje uszy cos takiego przezyly.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 19 maja 2010 22:51

To myśle, że demko mogłoby Ci przypasować, WIMS był na taką ABFową modłę zrobiony.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
agent orange
Posty: 107
Rejestracja: 24 maja 2006 12:46
Ulubiony utwór: Personal Jesus
Lokalizacja: Gdańsk

Post 20 maja 2010 12:43

Hien pisze:Nawet bardzo zacny.
Sam utwór w sobie nie jest zły, jednak to pseudo-gospelowe, koszmarne brzmienie zupełnie mi nie leży. Podobnie jak usilne wciskanie kobzy na SOFADowe utwory brzmi fatalnie. Utwór generalnie jest "przepakowany", zupełnie niepotrzebnie. Zabija to zupełnie jego subtelność, i jest typową esencją powiedzonka, że lepsze jest wrogiem dobrego.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 20 maja 2010 22:07

Mnie to gospelowe brzmienie bardzo się podoba. Zawsze jak słucham Get Right With Me to wyobrażam sobie za Gahanem chórek śpiewających murzyniątek. :mrgreen:
Poza tym gitara wymiata jak diabli. Lubię taką.
FREE STATE

Post 13 lut 2011 13:34

S&S: Dreaming Of Me
ABF: A Photograph Of You
CTA: Pipeline
SGR: Stories Of Old
BC: Dressed In Black
MFTM: Little 15
Violator: Sweetest Perfection
SOFAD: Condemnation
Ultra: The Love Thieves
Exciter: Dead Of Night
PTA: The Darkest Star
SOTU: In Sympathy

To tyle... :/
Awatar użytkownika
mintaj
Posty: 4247
Rejestracja: 18 maja 2010 20:22
Ulubiony utwór: No na pewno nie somebody
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt
Strona WWW

Post 13 lut 2011 22:17

Sweetest Perfection najgorszy na Violku? Przecież to jedna z najlepszych tam rzeczy. Tak samo jak In Sympathy na SOTU, ostatnio dość często słuchałem tej płyty i doceniłem ten kawałek.

Ale skoro jestem w tym temacie, to też napiszę, bo trochę się zmieniło od poprzedniego posta.

S&S: "Whats your name" mnie bardziej teraz śmieszy, teraz wybrałbym raczej "New Life". Ale płyty nie słuchałem już szmat czasu, więc już bardzo nie pamiętam, co i gdzie tam jest.
ABF: "A Photograph of You" jeszcze obleci, bardziej wkurza mnie "Meaning of Love".
CTA: "Pipeline" jakoś polubiłem, może teraz to nie jest moje top 20 (ani pewnie top 50) DM, ale na pewno nie jest to najgorszy kawałek na tej płycie. Prędzej wybrałbym "Told You So" lub "Love, in Itself", ale ten drugi przynajmniej ma fajny wstęp. Tak wiec "Told You So".
SGR: Nadal "Somebody", nigdy tego utworu nie polubię.
BC: Wcześniej pisałem, że potrzebowałem czasu, by przekonać się do tej płyty. Teraz doszło do tej ciekawej sytuacji, że ta płyta osłuchała mi się tak bardzo, że teraz już nie mogę jej po prostu słuchać. A najbardziej mi się teraz tam nie podoba "World Full of Nothing", po prostu szlag mnie trafia jak tego słucham, sam nawet nie wiem czemu.
MFTM: Też mi się osłuchała ta płyta, ale już nie tak bardzo jak poprzednia. Teraz jako najgorszy wybieram kawałek "Little 15", to samo co przy Świecie Pełnym Niczego.
Violator: Blue Dress polubiłem, teraz najgorszym utworem z najlepszej płyty DM jest dla mnie "Waiting for the Night". Nigdy nie lubiałem i nie polubię.
SOFAD: Teraz się dziwię, jak mogłem zagłosować na "Get Right...". Najgorsze jest "Condemnation", nie trafia to do mnie, kiedyś to jeszcze tolerowałem, ale teraz... Zawsze słuchając SOFADa, pomijam ten kawałek.
Ultra: Co ja tam wcześniej wybrałem? "Jazz Thieves". Chyba za słabo znałem tą płytę, instrumentale na Ultrze są świetne. Najgorszym utworem jest zdecydowanie "Sister of Night", aż szkoda że na tak dobrej płycie jest tak słaby utwór.
Exciter: Jezu, jak ja mogłem wtedy wymienić "Free Love" albo "Goodnight Lovers"? :O Chyba byłem głuchy, albo za głupi, by usłyszeć geniusz tych kawałków. W Exciterze razi mnie teraz jedynie "Comatose" z tą kiczowatą elektroniką rodem z Pegazusa.
PTA: Teraz zamiast "Sinnera..." wybrałbym "The Darkest Star".
SOTU: A na SOTU "Little Soul" zamieniłbym z "Perfectem".
Za wszelkie wypowiedzi z mojej strony, poza tymi którymi mógłbym kogoś urazić, najmocniej przepraszam.

Samozwańczy CEO forumowego fanklubu Sydney Sweeney oraz Depeszwizji.

DEPESZWIZJA 9 - EDYCJA IMIENIA TAMARY ŁEMPICKIEJ
STATUS: ZBIERAM GŁOSY
TERMIN - 5 KWIETNIA
FREE STATE

Post 07 mar 2011 17:47

Ostatnio zmieniłem poglądy... :)
Na PTA najgorsze jest Damaged People.
A na SOTU Hole To Feed.
FREE STATE

Post 24 kwie 2011 10:25

FREE STATE pisze:S&S: Dreaming Of Me
ABF: A Photograph Of You
CTA: Pipeline
SGR: Stories Of Old
BC: Dressed In Black
MFTM: Little 15
Violator: Sweetest Perfection
SOFAD: Condemnation
Ultra: The Love Thieves
Exciter: Dead Of Night
PTA: The Darkest Star
SOTU: In Sympathy
To tyle... :/
1-Na początek sorry, że jedno pod drugim.

2-O Jezusie, ale się pozmieniało! Trzeba to naprawić:
S&S: Tora! Tora! Tora!
ABF: The Meaning Of Love
CTA: Love In Itself
SGR: Stories Of Old
BC: Sometimes
MFTM: Sacred
"Album With The Rose": Blue Dress
SOFAD: Condemnation
Ultra: Junior Painkiller (a z utworów z wokalem: It's No Good)
Exciter: Comatose
PTA: Damaged People
SOTU: Spacewalker (a z utworów z wokalem: Hole To Feed)

Ad.1 : W dwóch ostatnich nic się nie zmieniło... a o tym już pisałem. :)
Ad.2 : na Ultrze są same dobre utwory(!!!), po prostu te wymienione przez mnie odstają nieco od reszty. :)

Edit: na Violatorku nie chodziło mi o BD, tylko o Clean - on jest najgorszy :) Kuźwa, o czym ja myślałem? :)
Awatar użytkownika
Miri
Posty: 968
Rejestracja: 10 maja 2010 21:00
Ulubiony utwór: Everything Counts

Post 24 kwie 2011 15:38

Za Blue Dress jako najgorszy na Violatorze ktoś byłby w stanie cię zabić i ja chyba już wiem, kto :D.
Poza tym... Little 15 albo Sacred jako najgorsze na MFTM? Ja bym tam wrzuciła Nothing (bo w tym utworze nothing mi się nie podoba :D). Z SOFAD miałabym ten sam dylemat, co ty z Ultrą - na mój gust tam wszystko jest dobre, ale jeśli już, to na upartego ze SOFAD Live mogłoby być I Feel You, bo piosenka dużo straciła na energii. Z Excitera Comatose... Niby też nie sposób się nie zgodzić, ale piosenka i tak dobra na swój sposób i słyszałam wiele gorszych.
FREE STATE

Post 24 kwie 2011 16:06

Za to ja zabiłbym Cię chętnie za Nothing i I Feel You. :D Oczywiście żartuję.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 25 kwie 2011 23:32

Miri pisze:Poza tym... Little 15 albo Sacred jako najgorsze na MFTM? Ja bym tam wrzuciła Nothing
Zgadzam się w 100 %. Nothing najsłabsze.
Miri pisze:Z SOFAD miałabym ten sam dylemat, co ty z Ultrą - na mój gust tam wszystko jest dobre
Nie wszystko. Po krótkim momencie jako takiego zainteresowania Higher Love, teraz znów mam go na mojej czarnej liście.
Już jakiś czas temu dopisałem tam też Condemnation.
ODPOWIEDZ