Personal Jesus

ODPOWIEDZ

Najlepszy mix Personalnego?

Wersja albumowa
21
57%
Acoustic
5
14%
Pump mix
6
16%
Telephone stomp mix
3
8%
Holier than thou approach
2
5%
 
Liczba głosów 37
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: Personal Jesus

Post 16 mar 2009 00:59

Wystarczy mi przyznanie sie do winy Dziekuje :D
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11396
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 16 mar 2009 15:51

newdress pisze:
marcindreszcz pisze:No ktos juz sprostował , zeby z Dave'a na personal... acoustic robić Marta :roll:
No fakt,pomyliłem Personala z ETS,więc co? Mam umyć wszystkie publiczne kible we Wrocławiu?
no nie przesadzajmy, nie wszyscy muszą na forum być nieomylni lub mieć najbardziej na świecie kompletną wiedzę o zespole i wszystkich wersjach wszystkich utworów choć jak rozumiem zwyczajnie pomieszały Ci się w głowie utwory a marcindreszcz może należy do grona bardziej "radykalnych" fanów dla których ewentualne pomylenie wokalu Martina i Dave'a to przestępstwo karalne tudzież nie wziął pod uwagę że nie pomyliłeś wokali lecz utwory po prostu ;)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
lenka
Posty: 33
Rejestracja: 02 mar 2009 23:05

Post 17 mar 2009 23:29

Tylko i tylko koncertowa jest dla mnie strawna. No, zwyczajnie nie lubię tego klasyka :(
astiz

Post 21 mar 2009 21:36

W zasadzie dla mnie najlepsza jest wersja albumowa.Dobre są też wersje live z Violation i Devotionala.Wersje live z TST,Exciter Tour i TTA,to raczej miernota.Z remixów wart uwagi jest Pump mix,reszta to na jedno kopyto.Wersja singlowa niestety "okrojona" i video ze względu na wychudzone laski mi się nie podoba :co: Zastanawiam się nawet,czy to nie najgorszy klip DM? :?:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11396
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 08 maja 2009 01:08

Ja wreszcie oddałem głosik w ankiecie i poszedł na wersję albumową bo łączy w sobie to co najlepsze: i gitarę jak w singlowej i elektronikę jak w Pump Mix, pamiętam moje zdziwienie gdy przesłuchiwałem po raz pierwszy wersję albumową i nagle w miejscu gdzie kończy się wersja singlowa weszła elektronika :o jarałem się jak pięciolatek :bouncy:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 maja 2009 22:18

Ja znałem najpierw wersję albumową, byłem za to zdziwiony że singiel kończy się tak 'nigdzie'. Za to w singlowej jest fajne zakończenie z brzdękiem strun, co świetnie wygląda na klipie gdy Dave w tym samym momencie składa dłonie.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 12 maja 2009 22:28

Uwielbiam tę drugą instrumentalną część albumowej wersji Personal Jesus. To dla mnie najlepszy fragment utworu. :fletch:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 maja 2009 22:33

Ja tej cody niecierpie. Zupełnie nie pasuje do całego utworu, zdecydowanie preferuje wersje singlową z tym skromnym ale jakże klimatycznym "brzdąknięciem"! Zajebioza w czystej postaci!
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 maja 2009 22:38

Fakt - chyba najmocniejszy element całego utworu ;D Ale przyjemny smaczek, szczególnie w połączeniu z klipem :) .
A ta końcówka na albumowej, mimo tego iż jest tak trochę ni z gruchy ni z pietruchy, to dorabia klimat ^^
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 maja 2009 22:41

Pump Mix sam w sobie nie jest zły ale w połączniu z oryginałem po prostu mnie drażni. A an zywo to już w ogóle ta część zepsuli jeszcze bardziej (i to na każdej trasie). Singlowa to singlowa, jak byłem mały robiła na mnie piorunujące wrażenie, własnie za tą końcówkę.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 maja 2009 22:59

Dla mnie zawsze stanowiło takie fajne przejście, sprawiające wrażenie jakby utwór nigdy się nie kończył. Ale poza tym połączenie trochę dziwne, to fakt ;p
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 12 maja 2009 23:09

Co wy opowiadacie mili koledzy, że ten instrumental nie pasuje do utworu. Toż to sama esencja Personala. Ja wersji singlowej nawet nie słucham, bo po co mam się wkurzać, że czegoś mi tam brakuje. ;)
astiz

Post 12 maja 2009 23:30

Też wolę werję albumową,singlowa jest za bardzo okrojona.Niestety video mi się cholernie nie podoba :co:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 12 maja 2009 23:31

Jaka esencja ? :lol:
Esencja to bluesowy klimat gitary i wokal Gahana, to electrocholerawieco które następuje później ma tyle z klimatem Personal Jesus co Strach na Wróble z Marlonem Brando. Zupełnie nie potrzbne wydłużenie utworu, który w wersji singlowej jest absolutny. To tak jakby dolepić do Halo 2 minuty grania na banjo, ten sam efekt. A video lubie, burdelmama i jej lachy dają rade :D Lubie takie klimaty.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 12 maja 2009 23:38

Hien, spójrz na wyniki powyższej ankiety. Aż 59% ludu wybrało jednak wersję albumową. Więc chyba pochopnie mnie wyśmiałeś. :D
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 12 maja 2009 23:56

Ja pozostaję neutralny, bo lubię wersję singlową za ten dżingiel gitarowy na końcu, ale wersję albumową w sumie też za ten element z "pump mix", bo jak pisałem, sprawia wrażenie, że utwór się nigdy nie kończy. Ale ile ludzi, tyle zdań.
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21588
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 13 maja 2009 00:05

shodan pisze:Hien, spójrz na wyniki powyższej ankiety. Aż 59% ludu wybrało jednak wersję albumową. Więc chyba pochopnie mnie wyśmiałeś. :D
A co mnie jakaś ankieta obchodzi? :)
Przez tego typu głosowania moi kumple nie wygrali występu na Rafinerii, Kaczyński wygrał wybory, Titanic dostał oscara... uprzejmie dziękuję takim ankietom.
Zdanie innych ludzi nie wpływa na mój gust i upodobania, idąc tym tropem musiałbym przyznać ,że albumowe In Your Room jest lepsze od Zefira a nigdy tak nie uważałem i nie uważam. I trąbeczka :)

EDIT: w tej ankiecie nie ma wersji singlowej więc o czym my tu w ogóle rozmawiamy :)
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
astiz

Post 13 maja 2009 00:34

Hien pisze: A video lubie, burdelmama i jej lachy dają rade :D Lubie takie klimaty.
Ale laski nieładne,obrzydliwie chude,powiedziałbym nawet...obleśne :co:
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11396
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 13 maja 2009 17:20

devotional pisze:element z "pump mix" sprawia wrażenie, że utwór się nigdy nie kończy
No identycznie to odbierałem zawsze :D
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 13 maja 2009 21:11

Hien pisze:A co mnie jakaś ankieta obchodzi? :)
Przez tego typu głosowania moi kumple nie wygrali występu na Rafinerii, Kaczyński wygrał wybory, Titanic dostał oscara... uprzejmie dziękuję takim ankietom.
Zdanie innych ludzi nie wpływa na mój gust i upodobania
Nie o to chodzi, że zdanie innych ma wpływać na Twój gust. Tylko chciałem zaznaczyć, że zdecydowanej większości forumowiczów podoba się wersja albumowa, więc nie jestem żadnym dziwakiem w tym względzie.
ODPOWIEDZ