Playing The Angel

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flavor_fav
Posty: 9
Rejestracja: 15 sie 2007 17:22
Ulubiony utwór: In Your Room
Lokalizacja: Somewhere out of Space

Re: Playing The Angel

Post 15 sie 2007 18:02

Lubię tą płytę. Co prawda SOFAD to nie jest, ale wg mnie jest lepsza od Excitera. A najlepszym utworkiem jest Precious :) Ta mroczniejsza cześć też jest niezła (Darkest Star:) )
Awatar użytkownika
dev
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2007 12:06
Kontakt
Strona WWW

Post 24 sie 2007 22:15

Ja tez bardzo lubie ta pytke :) Jedyne, czego nie slucham to Introspectre ;P No i wole jeszcze Lilian w wersji instrumental ;) Reszta wymiata.. ;)
Awatar użytkownika
The Darkest Star
Posty: 2331
Rejestracja: 09 sie 2007 17:57

Post 14 wrz 2007 15:17

PtA wymiata.. jak wszystkie krążki DM :) John absolutnie figuruje w czołówce moich ulubionych kawałków z tegoż albumu.. dorzucę jeszcze Lillian, Nothing's Impossible I A Pain..
Osobną kategorię stanowią dla mnie piosenki śpiewane przez Martina, który jest moja obsesją :) Tak oto Damaged People & Macro są przeze mnie męczone od czasu, gdy tylko PtA się pojawiła... :)
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 11 lis 2007 15:48

Playing The Angel to wg mnie najlepsza płyta DM. Szczególnie powala John The Revelator, Suffer Well, A Pain That I'm Used To i The Sinner In Me. Zresztą wszystkie utwory są super. Oni są coraz starsi i coraz lepsi.
Awatar użytkownika
Depechka
Posty: 198
Rejestracja: 24 wrz 2007 10:23
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 11 lis 2007 17:22

PLaying The Angel - piekna plyta,ale nie uwazam ze najlepsza,to slowo sie nie sprawdza w ocenach plyt DM .Wszystkie sa niepowtarzalne i najcudowniejsze, jakie mogly kiedykolwiek powstac :D Jak ktos sie nie zgadza to zapraszam do dyskusji :D
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 12 lis 2007 00:20

ja się nie zgadzam. :twisted:

płyta zła nie jest, ale ja, żeby jej posłuchać, muszę mieć naprawdę smęcicielski humor. bo ta płyta taki właśnie ma klimat. oczywiście kocham Johna, Lilian, lubię sobie czasem przykopać A Pain'em tudzież Pocierpieć Dobrze, ale na dłuższą metę płyta jest dla mnie bardzo przytłaczająca. zanim wyszła, spodziewałam się cudów. ale tak nie było i ciut się rozczarowałam. wolę wczesniejsze dokonania DM.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 14 lis 2007 12:29

A ja w przeciwieństwie do darii przed wyjściem płyty nie spodziewałem się cudu, bo myślałem, że płyt Violator czy Ultra pobić się nie da. A tu proszę - jednak cud się zdarzył, bo PtA jest wg mnie lepsze od w/w razem wziętych. Głównie dzięki John The Revelator, Suffer Well i The Sinner In Me.
Na marginesie - nie rozumiem gościa o ksywce Jari, który pisze o PtA: "Nudna, sflaczała, wtórna, brzmieniowo niedopracowana (masa błędów realizatorskich), nudna (mówiłem już?)...".
Czy Jari jest oby na pewno fanem DM? Oczywiści każdy ma swoje zdanie, ale żeby tak gnoić tak niesamowitą płytę?
Pozostaje mi tylko pozazdrościć, że ma żonę, która słucha DM, bo moja, mimo, że jest boską istotą, ma jedną zasadniczą wadę - gdy słyszy DM to dostaje mdłości.
Awatar użytkownika
Arashy
Posty: 988
Rejestracja: 18 cze 2005 10:33
Ulubiony utwór: ETS
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka Wawelskiego

Post 14 lis 2007 13:41

wiesz, kazdy ma swoje zdanie. a byccie fanem nie polega na wychwalenaniu kazdej plyty nawet jesli czlowiekowi sie nie podoba.
i nie zgadzam sie z Toba,ze zdarzyl sie cud. ja osobiscie nadal wole Violatora i uwazam,ze jest najlepsza plyta DM. a porownywanie go do PTA uwazam za lekka przesade. moim skromnym zdaniem PTA jest na dobrym poziomie,ale nie najlepszym.
ale ja sie moge nie znac ;)
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 14 lis 2007 15:34

Arashy, ależ ja nie wychwalam każdej płyty. Niezbyt przepadam za Exciter, bardzo rzadko słucham kilku pierwszych płyt, bo wolę nowsze dokonania zespołu. Ale wyśmiewać i drwić z PtA? To jest dla mnie przesada. I wytykać jakieś błędy brzmieniowe i realizatorskie? A co on - jakiś profesjonalny muzyk, żeby gadać takie bzdety?
Ale jeżeli ty wolisz Violator, to nie ma sprawy. Każdy ma swoje ulubione płyty. Kocham Violator, wolę jednak osobiście PtA. Violator ma niepowtarzalne hity jak Enjoy the silence czy World in my eyes, ale i na PtA takich perełek nie brakuje. I za to uwielbiam DM od 17 lat. Potrafią grać wciąż coraz lepiej, choć wydaje się, że już lepiej nie można.
Więc kończąc, nie przepadam za Exciter, ale na pewno tej płyty nie zeszmacę.
Awatar użytkownika
agness
Posty: 334
Rejestracja: 08 lip 2007 16:07
Lokalizacja: Katowice

Post 14 lis 2007 20:59

Hmm o ile nie mam blednych informacji to Jari chyba jest profesjonalnym muzykiem :grins:
Awatar użytkownika
Arashy
Posty: 988
Rejestracja: 18 cze 2005 10:33
Ulubiony utwór: ETS
Lokalizacja: Z popołudniowej herbatki u Smoka Wawelskiego

Post 15 lis 2007 10:33

tez mi sie tak wydawalo :D
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 16 lis 2007 17:02

myślę że PTA mogłaby być większym hitem gdyby nie to że po paru pierwszych utworach opada tempo a nastrój robi się mocno melancholijny, wciąż jednak uważam że to niezłe cudo, choć zdaje się dośc oparte na brzmienu Nine Inch Nails to jednak nie uważałbym tego za błąd - ot, kolejny krok w ewolucji brzmienia ;)
myślę że następny album powinien byc skromniejszy w "brudne" i ostre brzmienia, może trochę bardziej wymuskany, przystępniejszy, depeszowy? (patrz Violator, Black Celebration)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Depechka
Posty: 198
Rejestracja: 24 wrz 2007 10:23
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 16 lis 2007 20:32

Ja tam uwazam ,ze naprawde sie postarali na PtA; exciter jest spoko ,ale PtA zaskoczylo mnie bardzo pozytywnie,balam sie,ze z wiekiem Kochani chlopcy z DM beda nagrywac coraz spokojniejsze kawalki...naszczescie jednak dalej grzeja :D :D Nie wiem tam czy Jari jest profesjonalnym muzykiem,ale wedlug mnie ma bardzo ostra krytyke..to troche moze wzbudzac watpliwosci, gdy jezdzi po tworczosci zespolu,ktorego jest ..fanem... :)
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 16 lis 2007 20:57

@Depechka, a czy bycie fanem oznacza uwielbienie absolutnie wszystkiego co stworzył nasz idol ? :> czy jeśli przykładowy idol zrobi mega shit, że nawet określenie 'kicz' jest niewłaściwe to też fan tego idola ma to uwielbiać ? bo z twojej wypowiedzi wynika, że 'fan' musi wszystko uwielbiać...

...a wtedy ja nie jestem fanką DM. a z tym się nie zgodzę.
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 16 lis 2007 23:26

Trzeba by takie osby nazwać ULTRAS'ami ;) :lol:
Awatar użytkownika
Depechka
Posty: 198
Rejestracja: 24 wrz 2007 10:23
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 17 lis 2007 16:59

Daria The Revelator , nie uwazam tak wcale ,jesli czegos wyraznie nie napisalam,to prosze mi nie dopisywac:) PtA-bardzo bardzo bardzo dobre. A Jari krytykuje chyba wszystko co sie da zjechac z ktorej strony popadnie,zreszta,moze mi sie tylko tak wydaje.Jak masz ochote to moze go zapytaj o to? :tak: ;)
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 17 lis 2007 17:08

stripped pisze, że PtA mogłaby być lepsza, gdyby nie to, że po paru pierwszych utworach tempo spada i robi się melancholijnie. Racja, ale ja właśnie za te pięć pierwszych utworów tak uwielbiam tę płytę. Piszecie też, że Jari jest muzykiem. Może i prawda, ale czy na tyle dobrym, by poprawiać Gora i Gahana? Wątpię.
Ja też nie wielbię ślepo wszystkiego, co stworzył DM. Niektóre pojedyncze utwory też mi się nie podobają. Nie znoszę np. utworu Martyr. Ale nie wierzę, żę fan DM nie jest w stanie dostrzec nic godnego uwagi w PtA.
Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 17 lis 2007 17:52

Depechka pisze:Daria The Revelator , nie uwazam tak wcale ,jesli czegos wyraznie nie napisalam,to prosze mi nie dopisywac:) PtA-bardzo bardzo bardzo dobre. A Jari krytykuje chyba wszystko co sie da zjechac z ktorej strony popadnie,zreszta,moze mi sie tylko tak wydaje.Jak masz ochote to moze go zapytaj o to? :tak: ;)
ja Ci nic nie dopisuję, tylko tak odebrałam Twój post. :) ja się Jariego o nic pytać nie będę, to Ty masz do jego opinii zastrzeżenia, nie ja. poza tym Jari jest muzykiem i mimo wszystko się zna na rzeczy i może dlatego tyle krytki w jego wypowiedziach ;). Zresztą jak zajrzy na forum to sam pewnie Ci odpisze.

nigdy nie będzie tak, że wszyscy będą wszystko lubić. ile ludzi tyle opinii.
Awatar użytkownika
Depechka
Posty: 198
Rejestracja: 24 wrz 2007 10:23
Ulubiony utwór: In Your Room

Post 17 lis 2007 18:08

Shodan ma racje, wcale nie jest powiedziane ze Jari jest nieomylny i ze sie super na wszystkim zna ,no ale jego(Jariego) opinia i jego sprawa.Troche mnie to dziwi tylko i nic wiecej.PtA - ja baaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo lubie :D Zwlaszcza Nothing's Impossible
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 17 lis 2007 18:12

no i gra.
ODPOWIEDZ