Playing The Angel

ODPOWIEDZ
Gość

Post 02 cze 2005 20:50

W najnowszym numerze magazynu muzycznego Q znalazło się mnóstwo informacji na temat prac nad nowym albumem Depeche Mode. Przede wszystkim ujawniono kilka roboczych tytułów piosenek, nad którymi pracuje zespół. są to "Pain", "Suffer Well", "Everything", "Free", "Sinner In Me" i "Macro". Oczywiście - jako że są to tylko tytuły robocze - wszystko może jeszcze ulec zmianie. Oprócz tego w wywiadzie jakiego udzielił tej gazecie Dave Gahan przeczytać możecie o atmosferze podczas prac w studio. Ogólnie wszystko przebiega dobrze i Gahan jest bardzo zadowolony z efektów prac oraz z tego, że podczas prac nad nagraniami bardzo często pracują wspólnie. Oprócz tego według wokalisty DM, nowy album będzie czymś pośrednim pomiędzy płytami "Violator" i "Songs Of Faith And Devotion". Jak mówi Gahan: "Z Depeche Mode zawsze jest tak, że w tym wszystkim wyczuwa się mroczność, a jednocześnie nadzieję. Z rozpaczy i cierpienia wynika coś dobrego". Dave nie może się doczekać nagrań w słonecznym Nowym Jorku.


Zajebiście Album Podobny Do Violatora i Songsa Cudooooo :)

http://www.depechemode.pl/modernmode/news.htm
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6389
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 02 cze 2005 21:35

Eeee nie zaszpanują. Simple Minds mają już projekt okladki albumu, caly tracklisting i projekt okladki singla. wszystko planowane na sierpień :) .
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 02 cze 2005 22:45

Tylko zeby nie spaprali tego nowego albumu jakimis rockowymi pierdołami. To ja juz wole Excitera i jego cukierkowatosc niz jakies rockowe zarzynania. Niech inni zarzynaja gitary riffami, a mikrofony growlami ;)
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 02 cze 2005 22:51

Też bym chciał powrotu do korzeni. W końcu zespół ma elektroniczną historię.

Cały czas po głowie mi chodzi wyobrażenie tego jak będzie wyglądać nowa okładka płyty. :P
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 02 cze 2005 23:13

motywy z natury byly na: ABF, Violator, Exciter, czesciowo tez S&S i MFTM :)
motywy mechaniczno/elektroniczne byly na: PaP, CTA, SGR, BC i czesciowo Ultra

dlatego sadze ze na okladce nowej plyty bedzie syntezator w polu :D
Gość

Post 02 cze 2005 23:15

Nie prawda bo róża w doniczce , albo głośnik na środku pola :D
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 03 cze 2005 13:18

Tym razem źródła Onetu podają:
Depeche Mode ujawni plany

Za kilkanaście dni, dokładnie 16 czerwca, w niemieckim Düsseldorfie, odbędzie się konferencja prasowa, podczas której swoje plany koncertowe i płytowe ujawni grupa Depeche Mode.

Depeche Mode
W Niemczech muzycy podadzą niektóre terminy koncertów z jesiennej trasy po Ameryce Północnej, a także – co chyba najbardziej ucieszy fanów - szczegóły dotyczące nowego albumu.

Album ma się ukazać na Starym Kontynencie 17 października. Nad następcą krążka "Exciter" Depeche Mode pracują w USA wraz z Benem Hillerem i Davem McCrackenem. Mają się na nim znaleźć tytuły - "Pain", "Suffer Well", "Everything", "Free", "Sinner In Me", "Martyr For Love" oraz "Macro". Płytę wypełni w sumie 12 kompozycji. Dave Gahan mówił nie tak dawno, iż nowe dokonania zespołu stanowią wypadkową zawartości krążków "Violator" i "Songs Of Faith And Devotion".

Sesję nagraniową Depeche Mode rejestrują kamery. Dzięki temu powstanie film, który zostanie wydany na DVD.
Hmmm, podkreśliłem to co mnie zainteresowało. :>
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 03 cze 2005 15:01

Uuuu, widze ze juz coraz gorzej. Zamiast wydac jakis koncert, to wydaja swoje zabawy w studiu, ktore fani i tak kupia ;)

Dobre i to, juz sie nie moge doczekac 16 czerwca :)
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 03 cze 2005 17:43

Jeżeli nowy album będzie istotnie pomiędzy Violatorem a SOFADem to... nie mogę się go już doczekać :). mmmmmm :)
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 04 cze 2005 20:47

Bojdis pisze:Moim zdaniem to bedzie "Exciter 2" Nie ma mowy o Black Celebration czy Violator, te czasy nigdy nie wrócą.
A moim zdaniem to nie będzie ani EXCITER II, ani BC, ani VIOLATOR tylko coś zupełnie innego. Te czasy wcale nie muszą wracać, bo jakby wróciły to oznaczałoby, że DM nie mają już nic więcej do powiedzenia, bo nic świeżego nowego nie potrafią stworzyć.
Ja się zdaję na wenę twórczą obu Panów i ze zniecierpliwieniem czekam na kolejny album no i na trasę of kors :)
Awatar użytkownika
Jacek DM
Posty: 1336
Rejestracja: 22 kwie 2005 19:38

Post 04 cze 2005 22:05

Moim zdaniem będzie powrót do elektronicznego brzmienia, aczkolwiek połączonego z dobrym rockiem. Modlę się o to, aby nowa płyta DM była w stylu "Photographic", "Shake The Disease", " World In My Eyes", "Black Celebration". Jak będzie w stylu tych piosenek do bede skakał po ścianach z radości.

A tak na prawdę wiem, że jak by nie była nowa płyta DM to i tak będzie mi się podobała. Bo mnie się nawet Exciter podoba.
Awatar użytkownika
SweetLittleGirl
Posty: 1342
Rejestracja: 10 mar 2005 09:40
Lokalizacja: Sochaczew

Post 04 cze 2005 22:26

Mnie również :) Jak i wszystko co jest wytworem DM :P
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6732
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 04 cze 2005 23:01

Chciałbym, aby na nowym albumie był "mroczny", "depeszowy" klimat. Gdzie dźwięki będą powodować ciarki a Dave nie będzie darł japy w rockowym stylu, który nigdy nie pasował do Depeche Mode.
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
satelitka
Posty: 566
Rejestracja: 18 kwie 2005 20:26
Ulubiony utwór: I Feel You
Lokalizacja: Podkowa Leśna/Pruszków

Post 05 cze 2005 00:13

slick pisze:Dave nie będzie darł japy w rockowym stylu, który nigdy nie pasował do Depeche Mode.
Tylko proszę mi tu bez takich określeń.

Pewnie chodzi Ci o SOFAD. Powiem tak, druga taka płyta nie wyjdzie. Ona jest wyjątkowa, bo sytuacja w jakiej się zespół znajdował też była wyjątkowa, ściślej wyjątkowo ciężka.
Nigdy już, przynajmniej w ich repertuarze, nie powstanie tak mroczna, tak przepełniona pesymizmem, tak piękna i tak trudna do zrozumienia płyta.
Powiem tyle: Martin nigdy wcześniej i nigdy później nie napisał tak pięknych tekstów, a wokal Dave'a moim zdaniem brzmi naprawdę rewelacyjnie jak zawsze.
Jeżeli dla Ciebie np. "Condemnation" czy "Higher Love", to darcie japy, to zalecam wizytę u laryngologa.

A to co będzie na nowej płycie okaże się jak ona wyjdzie. I kropka.
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 05 cze 2005 14:17

Ten rock (na siłę trochę) coś zepsuł w atmosferze piosenek. Chociaz lubie SOFADa, to jest on gdzieś z Exciterem na szarym koncu mojej sympatii
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 06 cze 2005 01:51

Ja powiem tak - nie byłoby starych fanów gdybyśmy myśleli wszyscy tak jak slick :)

Ja pokochałem DM po czymś takim jak Enjoy The Silence i Policy of Truth.. Pamiętam też Personal Jesus na liście trójki, niemniej nie przypadł mi do gustu AŻ TAK. Czyli nie da się ukryć i nie mam zamiaru nawet ja, fan SOFADa twierdzić inaczej, że moje zauroczenie padło w momencie APOGEUM możliwośći i umiejętności zespołu.. Nastąpił SOFAD... Gdyby nie piękno dwóch ARCYDZIEŁ z tej płyty, czyli dla mnie Mercy in You i Higher Love, oraz cudowności następnych (in Your Room, Walking in My Shoes, Rush i One caress) nie byłoby tego "przedłużenia"... Nie wiem czy Useless czy nawet Home lub Barrel zdołałyby same przedłużyć mój fanatyzm..

Oczywiście nie jestem bezkrytyczny - NIE LUBIĘ pisoenek I feel You i należącej wg mnie do tej samej jak to nieładnie określę - muzycznej stadniny - Dead of night (oczywiście i feel jest lepsze :) ). Z ultry bardzo nie lubię (co dziwi wielu :) ) It's no good. Z Excitera jest tego więcej, ale nie moim zadaniem jest bronić Excitera tylko SOFADa. :)

Violator - perełka ze względu chociażby na bezbłędność chyba to samo dla MFTM chociaż album trochę bardziej "surowy" i tak dalej do Some Great Reward... ale Construction mimo że BARDZO lubię i mimo tego że sądzę że od Violatora NIE POWSTAŁO COŚ TAK DOBREGO JAK EVERYTHING COUNTS - jak najbardziej uważam już za godny większych zarzutów niż ULTRĘ i boskiego SOFADa. Albo a broken frame... - album kontrastowy dla mnie - perełki leave in silence, the sun..., my secret garden, kontra potworek totalny - a photograph of you.... porównywanie takich rzeczy i the meaning of love z WORLD IN MY EYES... jest bluźnierstwem :) oczywiście wg mnie . O speak and spell nie będę mówić. Niemniej każdy musiał się rozwijać... i nie od razu był Bogiem... :)

Sądzę, że photograph of you czy just can get enough to są rzeczy do któych można mieć ogromny sentyment (tak samo jak do np niemal "garażowego" killing an arab - kjura), które jak najbardziej można KOCHAĆ, tak jak kocha się wady człowieka naprawdę kochanego. I z tym chyba nie będziemy dyskutować - kochających DM nie trzeba szukać na forum DM :). Niemniej ja nie nazwałbym tych piosenek mistrzostwem świata.

Czekam na ciosy, bo naraziłem się w jakimś stopniu chyba wszystkim :) Od Pimpfa na pewno dostanę za It's no good...
Awatar użytkownika
gilles
Posty: 259
Rejestracja: 29 sty 2005 21:43
Ulubiony utwór: Enjoy the silence
Kontakt
ICQ

Post 06 cze 2005 01:58

SOFAD
MFTM
HWDP
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 06 cze 2005 08:09

gilles pisze:SOFAD
MFTM
HWDP
Dokładnie to samo mi się kojarzy, kiedy czytam te wszystkie kody, a gilles smiało wyszedł z tym do świata :)
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 06 cze 2005 15:31

Nie rozumiem tylko co HWDP ma do reszty, ale poza tym spoko :)

Zreszta, jaka by ta plyta nie byla, i tak kazdy kupi i bedzie sie cieszyc ze w ogole wyszla ;P
Awatar użytkownika
Iwonka
Posty: 1434
Rejestracja: 22 sty 2005 12:25
Lokalizacja: Katowice

Post 09 cze 2005 22:29

We all can't wait any more to hear new songs... (I know that it will be the first original CD I would buy :D )
What are your expectations and thinkinks about this what Depeche Mode is able to do and if the're able to repeat such succesfull history....?
But, please, write here sth beacuse I'm responsible for existing of these topics :)
ODPOWIEDZ