Survivor 1 - Violator

Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Survivor 1 - Violator

Post 22 maja 2008 22:20

Witam. Trzeba jakoś rozbujać forum ;) Survivor można powiedzieć testowy, jak zabawa się przyjmie to lecimy dyskografię po kolei :P

Zasady:
- bierzemy konkretny album, oddajemy głos na najsłabszy naszym zdaniem utwór, który chcemy aby odpadł
- głosowanie będzie trwać zależnie od sytuacji 2-3 dni; po każdej zakończonej rundzie będzie określany dokładny czas zakończenia głosowania
- każdy ma jeden głos,
- głosowanie jest jawne, tzn piszemy post, a nie pm, nasz typ piszemy pogrubioną czcionką, a uzasadnienie wyboru jest oczywiście mile widziane, wedle uznania i chęci
- liczone są głosy oddane tylko do określonej godziny, jeśli ktoś się spóźni choćby minutę wg zegara forumowego, jego głosu nie policzę
- obowiązuje całkowity zakaz zmieniania typów po oddaniu głosu
- osoba, która założyła Survivor po określonym czasie zlicza głosy, wykreśla jeden, ten "najsłabszy" utwór z płyty i głosujemy dalej, aż zostanie jeden kawałek - potem zakładamy nowy survivor dotyczący innego albumu
- na koniec każdego survivora układamy ranking, w zależności od tego w jakiej kolejności poszczególne utwory odpadały

PS. ranking nie jest subiektywny, jak wiadomo każdy ma swój własny gust i ranking, survivor ma za zadanie wspólnie wybrać najlepszy utwór albumu



_____________________________

Violator


World In My Eyes
The Sweetest Perfection
Personal Jesus
Halo
Waiting For The Night
Enjoy The Silence
Policy Of Truth
Blue Dress
Clean



koniec głosowania w sobotę o 21:00


mój głos z żalem na Clean
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 23 maja 2008 20:26

ale tak ogólnie to temat się chyba nie przyjął :(
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU

Post 24 maja 2008 16:07

personal jesus - chociaz ta plyta jest moją naj, i nie ma slabych momentów - to jednak personal jest na niej najbardziej ogranym i przejadłym mi się kawałkiem, i najmniej ambitnym.

tada !

(moze termin ostateczny troche przesuń ;) )
Awatar użytkownika
Daria The Revelator
Posty: 3337
Rejestracja: 18 wrz 2006 00:29
Ulubiony utwór: world in my eyes
Lokalizacja: Lądek Zdrój

Post 24 maja 2008 21:59

policy of truth. po za zlotami i radiem nie umiem słuchać tej piosenki.
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 25 maja 2008 12:27

hmm, 3 utwory mają po 1 głosie czyli dogrywka

Clean 1
Personal Jesus 1
Policy Of Truth 1


głosujemy na ktorys z tych 3 utworów :)
koniec głosowania poniedziałek godzina 20:00

__________________

mój głos podtrzymuję - Clean ;) A od Policy łapska precz bo to albo Halo ma wygrac :P
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6749
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa

Post 25 maja 2008 12:30

To jak, na inny juz nie mozna glosowac? :o
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Choin
Posty: 2277
Rejestracja: 21 sie 2005 20:00
Ulubiony utwór: Living On Video
Lokalizacja: WZY

Post 25 maja 2008 12:43

Clean - bo nie znam :lol:
Jadwiga, Jadwiga, dotknij mego dźwiga ;( / http://www.lastfm.pl/user/choin
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 25 maja 2008 16:24

slick pisze:To jak, na inny juz nie mozna glosowac? :o
No wyszedł wiecej niż 1 typ z takim samym wynikiem wiec trzeba zrobić miedzy nimi dogrywkę :) O ostatnie miejsce :D A potem dalej lecimy normalnie :)
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 25 maja 2008 17:08

ja dopiero teraz widzę ten temat i proponuję móc dodawać dalsze utwory, bo a nuż utwór który ja będę chciał dodać (czyli Blue Dress :evil: ) będzie najgorszym jeszcze dla kogoś i wtedy żadna dogrywka nie będzie potrzebna.

Jeśli można nowe - to Blue Dress, jeśli nie (choć to trochę bez sensu bo jak mówię dopiero teraz miałem możliwość wejść na forum i z tymi trzema w/w typami nie muszę się zgadzać) to wtedy dla mnie odpada Clean.

Jeśli mamy wyłonić tylko ten najlepszy utwór z płyty to pal licho, bo Blue Dress pewnie i tak poleci dość szybko, ale jeśli ma być przy każdej płycie ma być ranking utworów wg kolejności odpadania - to muszę zaoponować i uparcie naciskać na Blue Dress :D
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 25 maja 2008 20:40

Erwartungen pisze:ja dopiero teraz widzę ten temat i proponuję móc dodawać dalsze utwory, bo a nuż utwór który ja będę chciał dodać (czyli Blue Dress :evil: ) będzie najgorszym jeszcze dla kogoś i wtedy żadna dogrywka nie będzie potrzebna.
Jak to dodawać? Przypominam, że po kolei wybieramy "nasłabszy" naszym zdaniem utwór :)
Jeśli można nowe - to Blue Dress, jeśli nie (choć to trochę bez sensu bo jak mówię dopiero teraz miałem możliwość wejść na forum i z tymi trzema w/w typami nie muszę się zgadzać) to wtedy dla mnie odpada Clean.
Spoko, to jest survivor testowy, który ma pokazać czy taka zabawa na tym forum w ogóle ma sens, czy jest zainteresowanie. Znaczy mam uznać głos na Clean? :D
Jeśli mamy wyłonić tylko ten najlepszy utwór z płyty to pal licho, bo Blue Dress pewnie i tak poleci dość szybko, ale jeśli ma być przy każdej płycie ma być ranking utworów wg kolejności odpadania - to muszę zaoponować i uparcie naciskać na Blue Dress :D
No właśnie nie rozumiem... naciskać? Blue Dress nie dostało na razie ani jednego głosa, czyli na pewno nie bedzie ostatnie, zobaczymy jak się sytaucja rozwinie :)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 26 maja 2008 20:39

Personal Jesus - bez głosu
Policy Of Truth - bez głosu
Clean 3 - odpada

__________________________
głosujemy na:
World In My Eyes
The Sweetest Perfection
Personal Jesus
Halo
Waiting For The Night
Enjoy The Silence
Policy Of Truth
Blue Dress
-

koniec rundy - środa godzina 21:00
__________________________

mój głos na Waiting For The Night
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU

Post 26 maja 2008 21:43

jak to personal bez glosu ?? ja glosowalem !! :evil: :twisted: :nlmda: :fletch: :haha: :fletch:
Awatar użytkownika
Erwartungen
Posty: 1332
Rejestracja: 29 sty 2005 00:56
Lokalizacja: Katowice

Post 27 maja 2008 01:31

Yasiu pisze: Jak to dodawać? Przypominam, że po kolei wybieramy "nasłabszy" naszym zdaniem utwór :)
dodawać do Twojej listy trzech pisoenek (policy, clean i personal) kolejne piosenki które maja odpasc jako pierwsze - o to mi chodzilo
No właśnie nie rozumiem... naciskać? Blue Dress nie dostało na razie ani jednego głosa, czyli na pewno nie bedzie ostatnie, zobaczymy jak się sytaucja rozwinie :)
no ale wg mnie właśnie MA BYĆ OSTATNIE!! Ja akurat w przeciwienstwie do wielu nie mam problemow z okresleniem najsłabszej (choć oczywiście też niezłej) piosenki Violatora - jest nią własnie Blue Dress :)

Chyba nie muszę dodawać na co oddaję głos tym razem? :twisted:

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 27 maja 2008 07:57

obi pisze:jak to personal bez glosu ?? ja glosowalem !! :evil: :twisted: :nlmda: :fletch: :haha: :fletch:
nie ta runda :)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 28 maja 2008 20:15

No ale ludzie... :( Ja tu liczyłem ze temat bedzie popularny a tymczasem liczbe głosów w każdej rundzie mozna policzyć na palcach jednej reki :(
Jak zabawa nie podchodzi to prosze szczerze napisać ze nie i zamykamy temat i po sprawie...

Tymczasem przedłuzam runde do jutra do godziny 15:00 w nadziei ze temat jednak nie jest moja wpadka i ze moze jednak taka zabawa ma sens na tym forum :)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 29 maja 2008 16:08

Cóż, z mojej strony to chyba tyle... Szkoda, że zabawa sie nie przyjęła :( Chyba można zamknąć.

pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
obi
Posty: 1222
Rejestracja: 19 paź 2006 12:09
Ulubiony utwór: Halo
Lokalizacja: EU

Post 01 cze 2008 10:41

Pozdrawiam równiez ! Milego dnia :nlmda:
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21812
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 25 maja 2021 14:01

Ktoś tu się już wcześniej bawił w gierki. W tego typu zabawę jeszcze nie graliśmy w naszej erze.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11540
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 25 maja 2021 14:31

No to załóż temat, tylko może nie o Violku na początek i sie zobaczy ;)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16780
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 25 maja 2021 14:45

To był dobry pomysł z tym eliminatorem.