Wrong

ODPOWIEDZ

Jak Ci sie podoba Wrong?

10
15
32%
9
12
26%
8
7
15%
7
2
4%
6
2
4%
5
0
Brak głosów
4
1
2%
3
4
9%
2
0
Brak głosów
1
4
9%
 
Liczba głosów 47
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Re: Wrong

Post 07 mar 2009 18:15

Yasiu pisze:ten trentemoller mix wypłynął już do neta? bo na razie nie potrafię go znaleźć, a chciałbym bardzo przesłuchać :)
Nie , nie spotkalem sie jeszcze z nim w necie , ale przyznam , że też bardzo sie nie wysilalem by go znaleść . Co do samego remixu to Trentemoller odwalił kawałek dobrej roboty .
Jest bardzo tanecznie , ale w dobrym znaczeniu slowa tanecznie , dużo wokalu (nie samo umcy umcy) i jak wcześniej pisałem wokal nagrany do remixu , jest szybciej , rytmiczniej choć ja wole oryginał ktory do chwili obecnej robi na mnie ogromne wrażenie .
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 08 mar 2009 14:48

_precious_ pisze:Nie , nie spotkalem sie jeszcze z nim w necie , ale przyznam , że też bardzo sie nie wysilalem by go znaleść . Co do samego remixu to Trentemoller odwalił kawałek dobrej roboty .
proszsz się częstować
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 08 mar 2009 14:52

Dzieki , ale juz mam i cała reszte rownież , oczywiście jeśli chodzi o Wrong ;)

No może oprócz tego , ale to chyba kwestia czasu , aż sie pojawi ;)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 08 mar 2009 15:07

Co nie znaczy że pozostali, potencjalni chętni już mają ;)


Przy okazji, muszę przyznać że Wrong wreszcie mnie do siebie przekonało, mimo kilku wad (mam na myśli oficjalną wersję singlową) przyjemnie się tego słucha. Co nie zmienia faktu, że mam nadzieję, że pozostałe kawałki na SOTU będą tylko lepsze.
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 09 mar 2009 12:36

mnie piosenka powalila juz za 1 razem, jak siedzialem prawie do polnocy ogladajac smety na ECHO.

Dla mnie to jest rewelka :)
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 09 mar 2009 20:59

Przesłuchałem ten kawałek w dobrej jakości nareszcie i jest troszkę lepiej choć i tak bez rewelacji, wokale pięknie brzmią, słyszę więcej bzdecików i gitarę bo wcześniej nie byłem pewien nawet czy jest :D uważam że panom z DM udała się nie lada sztuka bo Wrong jest jednocześnie proste a przy tym zbyt chaotyczne jak dla mnie nieco :P
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 10 mar 2009 17:36

Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 14 mar 2009 20:56

LCDBong40 Promo w "Resources". ;)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 15 mar 2009 18:37

Widze ze powoli rosnie gro.no wielbicieli Wrong
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 20 mar 2009 10:34

Z każdym dniem jestem coraz bardziej zafascynowany tym kawałkiem , a w szczególności tekstem . Za każdym razem gdy go slucham w głowie rodzą mi sie inne obrazy ( jest genialny ) jakby spowiedź człowieka zepsutego do szpiku kości ktory gdzieś na samym dnie swojej duszy odnajduje jeszcze jakieś szczątki sumienia . Wie , że jego życie jest jednym wielkim gownem , potrafi wskazać wszystko co złe . Jest coś co pcha do tego by tak było i cos co każe mu by sie to nigdy nie zmieniło . Nie szuka już przyczyny tego stanu rzeczy w sobie , on wini za to cały świat .
Choc wewnątrz toczy sie jeszcze bój o to by z tym skończyć , to podświadomie jest dumny z z życia jakie wybral .

"...Nucąc złą melodie , aż nie zacznie dobrze brzmieć - o taakkk "
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Post 22 mar 2009 22:30

NO powiem to; na poczatku było fajnie pózniej stwierdziłem ze jest niefajnie ale teraz coraz bardziej zaczynam lubieć ten numer tak jak ktoś tu napisał w końcu przesłuchałem w dobrej jakości i :D bardzo mi sie podoba gitara

edit: a jak słucham to jakbym widział teledysk notabene bardzo oryginalny



lubieć? naprawde? siegnij po slownik nastepnym razem, usilna prosba. | moderacja
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 23 mar 2009 10:45

Ma to cos...
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
Bartini
Posty: 2233
Rejestracja: 18 gru 2004 19:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt
Strona WWW

Post 26 mar 2009 22:29

Ostatnimi razy przesłuchałem sobie dokładniej ten kawałek i niestety stwierdzam że to kiepski rapowy dowcip.
Gdyby zamiast czterech "Wrong" na początku wstawić jedno "PROSTO" to powiedziałbym że to nowy singiel duetu Sokół i Pono - tam też za cholerę nie można doszukać się melodii, jakiegoś riffu, nic kompletnie. Jedyna różnica jest taka, że Gahan nie bełkocze.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 26 mar 2009 23:21

powiem Ci... zaje.biście ich pojechałeś (DM) :D no nie do rytmu nie do taktu po prostu jest ten numer :lol:
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 27 mar 2009 20:54

Trzeci z kolej singiel DM ,który w moim rankingu jest na samym końcu (john THe Revelator, Martyr i teraz Wrong). Niestety to jedyna kompozycja z nowegoalbumu ,która zdaje się być robiona na kolanie. Mało się dzieje, schemat jest prosty, elektronika średnia (zdecydowanie więcej gitar powinno tworzyć ten utwór). O tekscie się nie wypowiadam bo dla mnie ogólnie tekst to sprawa drugorzędna, najważniejsza jest muzyka. A muzyka zawodzi.
Wiem ,ze wielu osobo się ten utwór podoba i spoko. Cieszy mnie ,że sa ludzie z odmiennymi gustami dzięki czemu toczy się dyskusja. Niestety ja Wrong nie lubie.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 27 mar 2009 21:08

Widzisz ... jeśli o mnie chodzi to akurat przy tym utworze muzyka musi być tylko tłem i jeszcze bym ją ograniczył , tu jest naważniejszy tekst , emocje , ekspresja swokalnego przekazu . Dla mnie to "arcydzieło ' które spłodził Martim , a Dave wyśpiewal . Zastanawiałem sie jak ten kawałek mógł by brzmieć lepiej (a jest sporo utworów które w mojej głowie powstaja w zupelnie innym aranżu) i nic mi do glowy nie przychodzi , taka sama sytuacja dzieje się gdy słucham Barrel'a , I Feel you czy In Your Room i jeszcze pare innych .
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 27 mar 2009 23:03

Na SOTU jest tyle dobrych utworów, że oceniony przeze mnie na 8 Wrong plasuje się gdzieś w drugiej części stawki.
Awatar użytkownika
Hien
Posty: 21491
Rejestracja: 14 maja 2006 22:37
Lokalizacja: Sam's Town

Post 30 mar 2009 20:25

Nagroda dla najsłabszego utworu na płycie leci w kierunku pierwszego singla. Pierwszy raz mi się cos takiego zdarza, przynjamniej jeżeli chodzi o Depeche Mode ;) Nie podobał mi się kiedy poleciały fragmenty na konferencji, nie podobał mi się kiedy wyszedł singiej i nie podoba mi się teraz. Jakby zrobiony na kolanie, brakuje punktu zaczepienia. Muzycznie wyjątkowo ubogo. Elektronika kiepska, brakuje mocnych gitar, które by tu po prostu pasowały (a nie pasują np.: w Come Back, może im się pomyliło?). Nie chce się pastwić nad "Wrong" ale po prostu Wrooong! Podoba mi się śpiew Martina gdzies w połowe utworu. To nie jest zła piosenka ale jakoś nie mam ochoty jej słuchać. Mam wrażenie ,że robiąc "Wrong", Panowie za szybko stwierdzili "no! to skończyliśmy!".
4/10 z nadzieją ,że coś w tym utworze kiedyś odnajde.
"Idę spać bo nienawidzę ludzi" - Murzyn
Awatar użytkownika
SinnerInMe
Posty: 801
Rejestracja: 17 lip 2008 17:13
Ulubiony utwór: Higher Love
Lokalizacja: Warszawa

Post 31 mar 2009 20:35

Wrong na 12" - ukaże się 2 maja

A.
1. Wrong - album version
2. Wrong - Thin White Duke Remix

B.
1. Wrong - Trentemøller Club Remix
2. Wrong - Caspa Remix
Awatar użytkownika
bARREL
Posty: 1124
Rejestracja: 17 cze 2005 02:56
Ulubiony utwór: Poison Heart
Lokalizacja: Wrocław

Post 02 kwie 2009 18:10

Mr.X pisze:Gahan wspomniał w wywiadzie, że prawdopodobnie koncert będą rozpoczynać piosenką "In Chains"
do Excitera, a teraz zwlaszcza po SOTU jestem bardzo sceptyczny do tego co mowia. A mowia ze zawsze to ich najlepszy album, i zawsze cos tam , cos tam... i czesto to sie nie z realnym stanem rzeczy. Niestety... pomimo ze lamie lody jesli chodzi o SOTU tonie jest to ani najlepszy album, tak jak i Exciter nie jest najlepszy, ani ich slowa nie pokrywaja w wielu elementach z tym co nastepuje.
_precious_ pisze:WRONG - ZŁY

Urodziłem się pod złą gwiazdą, w złym domu
Pod złymi wpływami
Obrałem złą drogę, która prowadziła mnie
Do złych skłonności
Znalazłem się w złym miejscu, w złym czasie
...
tekst jako test jest dla mnie rewelacyjny. chyba jeden z naj M.L. Gore
devotional pisze:Enjoya nic chyba nie przebije, a na pewno nie Wrong. Kawałek nie jest może najgorszy, ale jest WTÓRNY. To wszystko już było. Czy DM mają do zaoferowania już tylko odgrzewane żarcie? Wciąż strawne, ale już nie to samo ...
oj wątpie...
ODPOWIEDZ