Teledysk do Wrong

Jak Ci sie podoba teledysk Wrong?

10 :tak:
8
32%
9
2
8%
8
2
8%
7
4
16%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
1
4%
3
0
Brak głosów
2
1
4%
1 :nie:
7
28%
 
Liczba głosów 25
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Teledysk do Wrong

Post 02 mar 2009 21:30

_precious_ pisze:Jak można nie zadać sobie troche trudu i dowidzięć sie o czym jest tekst , nawet nie znając angielskiego zawsze gdzieś ktoś może pomóc w przetłumaczeniu , są fanowskie strony , inne fora
Masz mnie precious za durnia myśląc, iż nie wiem jak znaleźć tłumaczenia tekstów? :dont: A może nie zależy mi po prostu na znajomości tekstów? Bo nie zależy.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 02 mar 2009 21:34

no tak po co komu teksty :idea: wracając do tematu liczę że zmienią reżysera przy najbliższym klipie, ANTON COME BACK :/
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 mar 2009 21:46

shodan pisze:
_precious_ pisze:Jak można nie zadać sobie troche trudu i dowidzięć sie o czym jest tekst , nawet nie znając angielskiego zawsze gdzieś ktoś może pomóc w przetłumaczeniu , są fanowskie strony , inne fora
Masz mnie precious za durnia myśląc, iż nie wiem jak znaleźć tłumaczenia tekstów? :dont: A może nie zależy mi po prostu na znajomości tekstów? Bo nie zależy.
Czyli jak wnioskuje Dave mógłby śpiewać la la la , tr la la , fiu fiu fiu lub nie śpiewać wogle :>
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 02 mar 2009 22:06

Już nie popadaj w skrajność. Śpiew musi być. Ale w tego typu muzyce jak DM interesuje mnie raczej głównie warstwa dźwiękowa. I znam wielu ludzi, dla których teksty są tak samo mało ważne jak dla mnie.
Co innego np. taki Kazik. Jego się słucha głównie dla tekstów. Ale to już zupełnie inny rodzaj muzyki.
Awatar użytkownika
rooms
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2005 21:22
Ulubiony utwór: surrender
Lokalizacja: grzęda

Post 02 mar 2009 22:14

bleee... to o teledysku. Marnie.
Ale w sumie DM nie powalało mnie w tej kwestii z reguły nigdy, więc cóż się dziwić;)
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 mar 2009 23:16

shodan pisze:Już nie popadaj w skrajność. Śpiew musi być. Ale w tego typu muzyce jak DM interesuje mnie raczej głównie warstwa dźwiękowa. I znam wielu ludzi, dla których teksty są tak samo mało ważne jak dla mnie.
Co innego np. taki Kazik. Jego się słucha głównie dla tekstów. Ale to już zupełnie inny rodzaj muzyki.
To są jakieś wierutne brednie co piszesz , ale masz do tego pełne prawo , jeśli Kazik śpiewal by w obcym języku to też by cie to nie interesowało .
Awatar użytkownika
Mr.X
Posty: 235
Rejestracja: 21 paź 2008 13:21
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Trzebiatów

Post 02 mar 2009 23:35

Dla mnie waże jest, było i będzie wiedzieć o czym Martin czy Dave śpiewa. Tekst do Fragile Tension bardzo mi sie spodobał...
"Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia."
em.
Posty: 3683
Rejestracja: 05 sty 2009 22:36

Post 04 mar 2009 02:11

rooms pisze:Ale w sumie DM nie powalało mnie w tej kwestii z reguły nigdy, więc cóż się dziwić;)
oj, a ja się dziwię. ten teledysk nie powala, ale taki Barrel np? też? nie-e? a Useless?
no,proszę Cię! ;)
gwiazdy...
Awatar użytkownika
rooms
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2005 21:22
Ulubiony utwór: surrender
Lokalizacja: grzęda

Post 04 mar 2009 09:21

Szczerze? Barrel jest fajny do połowy, Useless ujdzie, ale o niebo lepszy już jest It's no good. Swoją drogą, sama wymieniasz teledyski sprzed 12 lat :8 Reasumując 3-4 fajne klipy w 30-letniej karierze to naprawdę cieniutko ;)
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 04 mar 2009 12:38

Naprawde?
No to skoro uważasz że są do kitu po co ich wogóle słuchasz.
Wieczne narzekanie.Japierdziele wiecznie coś. :|
Ciesz się że wogóle jeszcze są ,że chce im się nagrywac cokolwiek.
Bo takie gadanie doprowadza mnie do szału.
Awatar użytkownika
rooms
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2005 21:22
Ulubiony utwór: surrender
Lokalizacja: grzęda

Post 04 mar 2009 12:46

spokojnie, oddychaj :)
o dziwo, klipy mi nie przeszkadzają w słuchaniu :lol: wiem, szokujące...
I serce me przepełnia wdzięczność, że dają mi sposobność do wydania tych paru złotych na nową płytę (tak, tak oryginał) i bilecik na koncert. Wbrew pozorom nadal ich lubię:)
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 04 mar 2009 15:23

rooms pisze:Reasumując 3-4 fajne klipy w 30-letniej karierze to naprawdę cieniutko ;)
No to po co reasumujesz po 3-4 propozycjach? W dlaszym ciągu można dopisać In Your Room, ETS, ETS04, Halo, Behind The Wheel, One Caress, AQOT i wiele innych, naprawdę nie rozumiem Ciebie. Do tego, że teledysk do Wrong budzi mieszane uczucia, głównie negatywne, już doszliśmy. Ale jak się to ma do pozostałych, wcześniejszych (i w wielu przypadkach naprawdę bardzo dobrych) teledysków?
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16511
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 04 mar 2009 19:49

_precious_ pisze:To są jakieś wierutne brednie co piszesz , ale masz do tego pełne prawo , jeśli Kazik śpiewal by w obcym języku to też by cie to nie interesowało .
Kazika po angielsku na pewno bym nie słuchał. I nie porównuj muzyki Kazika do DM. Ty słuchasz DM dla tekstów, ja dla muzyki. Ale kończmy już temat, bo miało być o Wrong.
Awatar użytkownika
rooms
Posty: 59
Rejestracja: 01 sie 2005 21:22
Ulubiony utwór: surrender
Lokalizacja: grzęda

Post 04 mar 2009 22:25

Yasiu pisze:No to po co reasumujesz po 3-4 propozycjach? W dlaszym ciągu można dopisać In Your Room, ETS, ETS04, Halo, Behind The Wheel, One Caress, AQOT i wiele innych, naprawdę nie rozumiem Ciebie. [...] Ale jak się to ma do pozostałych, wcześniejszych (i w wielu przypadkach naprawdę bardzo dobrych) teledysków?
Nie wiem skąd przekonanie, że oceniam po 3-4 klipach całość dokonań dM? :?: Może powtórzę. W całej klipowej dyskografii dM podobają mi się bezkrytycznie - niech policzę - 4 klipy i te po prostu na kolana rzucają, o! To ING, PJ, WIMS, Condemnation. Reszta albo jest fajna tylko fragmentarycznie, albo po prostu kiepska/nuda/śmieszna. To moje zdanie. Co tu jest niezrozumiałe? A Ty masz swoje zdanie, inne. I daj Ci Panie Boże zdrowie... :)

Wiem, że to może być pewnym szokiem, ale może... o zgrozo!...nie lubię wcześniejszych (przez ogół uznanych za bardzo dobre) teledysków? :co: Bo jak mnie coś nie zachwyca, to cóż.. nie zachwyca. Zmuszać się nie będę. :lol:

Z jednego krótkiego zdania taaaaki off topic wyszedł...
Awatar użytkownika
puma
Posty: 2935
Rejestracja: 29 lip 2006 22:36
Lokalizacja: Wrocław

Post 05 mar 2009 12:12

rooms pisze:spokojnie, oddychaj
Oddycham ,oddycham.
Tylko zdziwiła mnie twoja wypowiedż.
No ,ale każdy ma swoje zdanie na temat teledysku. ;)
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 19 maja 2011 00:03

Teledysk do Wrong jak widac byl na tyle dobry, ze ten sam rezyser zrobil klip do nowego Personala i jak dla mnie tez jest swietny. Moze tych teledyskow zrobi jeszcze troche dla DM.
Enjoy The Silence