Teledysk do Wrong

Jak Ci sie podoba teledysk Wrong?

10 :tak:
8
32%
9
2
8%
8
2
8%
7
4
16%
6
0
Brak głosów
5
0
Brak głosów
4
1
4%
3
0
Brak głosów
2
1
4%
1 :nie:
7
28%
 
Liczba głosów 25
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Re: Teledysk do Wrong

Post 01 mar 2009 09:50

Właśnie, może wg DM ma przesłanie, tylko my go nie dostrzegamy. Zresztą mnie na przesłaniach nie zależy, ale lubię teledyski efektowne, takie jak Behind The Wheel czy Barrel Of A Gun.
Wrong oceniłbym tak gdzieś na 7.
Awatar użytkownika
Yasiu
Posty: 71
Rejestracja: 18 kwie 2008 16:18
Ulubiony utwór: tych jest kilka...
Lokalizacja: Krzeszowice City

Post 01 mar 2009 11:35

Jacek DM pisze:A skąd wiesz, że teledysk do Wrong-a nie ma przesłania?
shodan pisze:Właśnie, może wg DM ma przesłanie, tylko my go nie dostrzegamy.
A ma? ;)
shodan pisze:Zresztą mnie na przesłaniach nie zależy, ale lubię teledyski efektowne, takie jak Behind The Wheel czy Barrel Of A Gun.
Wrong oceniłbym tak gdzieś na 7.
Również lubię teledyski efektowne, ale ale ;) Barrel to mój ulubiony teledysk DM, i w tej samej skali (klip do Barrel na 10) Wrong dostaje ode mnie w okolicach 5-6.
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 mar 2009 12:29

Teledysk powinien być wg mnie po prostu przyjemny do oglądania. Powinien pasować do muzyki i powodować u mnie chęć do ponownego obejrzenia go. A czy potrzebne mi jakieś przesłanie? Niby po co? Taki Usseles na pewno nie ma żadnego przesłania, a naprawdę lubię go oglądać. :tak:
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 mar 2009 12:43

Useless? Nie ma przeslania? :shock: A do kogo Gahan sie wydziera? Myslisz, ze spiewa do kamery? :) Pewnie teledysk znasz do konca wiec tylko dla formalnosci... jakie jest ostatnie ujecie? Kamera sie obraca o 180 st. i kogo widac? Dla mnie to najlepszy teledysk po '95.

PS. I nie Corbijna mam na mysli rzecz jasna... ;)

Obrazek
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 01 mar 2009 12:48

Chodzi o to, że Gahan wciąż żyje, czy o to, że Fletch ma bas? xD
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 mar 2009 12:52

Nie, chodzi o to kogo Gahan w tym teledysku (slusznie) :twisted: opierdala. :8
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Mr.X
Posty: 235
Rejestracja: 21 paź 2008 13:21
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Trzebiatów

Post 01 mar 2009 12:59

Znając tekst "Useless" to teledysk do tej piosenki ma przesłanie, bo na końcu pojawia sie blondyneczka... ;)
"Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia."
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 mar 2009 13:13

No tak, to przecież takie proste :lol: Przecież Dave śpiewa do dziewczyny. :idea: Trzeba było slicka, żeby mi to podsunął na myśl :rotfl:
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 01 mar 2009 13:37

Odnoszac sie do Waszych wypowiedzi powiem, ze co chwile mam ochote ogladac teledysk do Wrong :D
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
slick
Posty: 6743
Rejestracja: 15 lis 2004 17:36
Ulubiony utwór: Everything Counts
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt
Strona WWW Twitter YouTube

Post 01 mar 2009 14:00

shodan pisze:No tak, to przecież takie proste :lol: Przecież Dave śpiewa do dziewczyny. :idea: Trzeba było slicka, żeby mi to podsunął na myśl :rotfl:
No ale o co Ci chodzi? ;)
shodan pisze:Teledysk powinien być wg mnie po prostu przyjemny do oglądania. Powinien pasować do muzyki i powodować u mnie chęć do ponownego obejrzenia go. A czy potrzebne mi jakieś przesłanie? Niby po co? Taki Usseles na pewno nie ma żadnego przesłania, a naprawdę lubię go oglądać. :tak:
Czy powinien pasowac do muzyki? Wywolywac chec ponownego obejrzenia i co najwazniejsze miec jakies przeslanie? Dla mnie to jest elementarna funkcja teledysku i wydaje mi sie, ze wlasnie po to one sa tworzone. Dalej... dales przyklad Useless i zanegowales w nim wszystko to co u Ciebie zacytowalem. Dales przyklad teledysku ktory wlasnie idealnie spelnia te wszystkie punkty. Swietnie pasuje do tekstu utworu. Przeslanie w sobie ma i to chyba tez nie podlega watpliwosci (przynajmniej ja tak sadze). Sposob w jaki zostal nakrecony, wlasnie to ostatnie ujecie, ta kobita ktora zasluzyla (jak prawie kazda :D ), zeby jej tak nawtykac. To wlasnie sprawia, ze do tego teledysku chce sie wrocic. To wideo z pewnoscia nie jest nudne. Jeszcze raz moge powiedziec, ze wg. mnie Useless to najlepszy teledysk od '95. Zreszta jak to dobrze, ze Useless jest z Ultry a nie z SOFADA, zabralismy Wam tym samym z Jarim argument, ze gdyby teledysk powstal za czasow Alana... itp. itd... :8
Hej, jeśli masz problemy z logowaniem na forum to spróbuj z przypomnieniem hasła. Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się ze mną. Postaram Ci się pomóc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
shodan
Posty: 16605
Rejestracja: 04 lis 2007 14:18
Ulubiony utwór: Halo

Post 01 mar 2009 18:32

slick bez obawy, nie śmiałem się z Ciebie, a z samego siebie. Nigdy nie skojarzyłem po prostu faktu, że Dave śpiewa do tej dziewuchy pokazanej przez sekundkę na końcu. :wstyd: Ale to pewnie wina nieznajomości tłumaczenia tekstu, bo słabo znam angielski.
slick pisze:dales przyklad Useless i zanegowales w nim wszystko to co u Ciebie zacytowalem
Nie zanegowałem wcale wszystkiego. Bo właśnie lubię do Usseles wracać i uważam, że teledysk jest świetnie nakręcony i dobrze pasuje do piosenki. No i jednak ma przesłanie. :tak: Ale nawet bez owego przesłania by mi się podobał.
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 01 mar 2009 20:32

Chlopaki, basta juz. Lepiej napijmy sie kompociku chmielowego :) :beer:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
_precious_
Posty: 3316
Rejestracja: 27 wrz 2005 23:40
Ulubiony utwór: Barrel of a Gun

Post 02 mar 2009 08:56

Jak można nie zadać sobie troche trudu i dowidzięć sie o czym jest tekst , nawet nie znając angielskiego zawsze gdzieś ktoś może pomóc w przetłumaczeniu , są fanowskie strony , inne fora ... ach szkoda gadać ....
To tylko umacnia mnie w przekonaniu , że niektórzy pisza , a nie wiedzą o czym ?
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 mar 2009 09:55

Precious :nlmda:
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
devotional
Posty: 6410
Rejestracja: 26 lut 2005 18:00
Ulubiony utwór: Master And Servant
Lokalizacja: bezdomny

Post 02 mar 2009 13:20

_precious_ pisze:Jak można nie zadać sobie troche trudu i dowidzięć sie o czym jest tekst , nawet nie znając angielskiego zawsze gdzieś ktoś może pomóc w przetłumaczeniu , są fanowskie strony , inne fora ... ach szkoda gadać ....
To tylko umacnia mnie w przekonaniu , że niektórzy pisza , a nie wiedzą o czym ?
I bardzo dobrze i trafnie powiedziane. Dac mu mięty :8 . Orientowac się, bo GDZIEŚ NA PEWNO znajduje się chocby pobieżna interpretacja tekstu, tłumaczenia są nawet na depechemodeforum.pl, co przypominam (choc nie wiem, czy akurat tego utworu też ;p)
Dialog jest językiem kapitulacji. ~Fronda.pl
Awatar użytkownika
Mr.X
Posty: 235
Rejestracja: 21 paź 2008 13:21
Ulubiony utwór: Walking In My Shoes
Lokalizacja: Trzebiatów

Post 02 mar 2009 13:28

Świetne teksty są na Songs Of Faith And Devotion... Zresztą uważam że Martin jest wybitnym kompozytorem....
"Żyj chwilą, jakby to była ostatnia chwila Twojego życia."
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9071
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 02 mar 2009 14:59

Teksty sa super. Niezaleznie z ktorej plyty wciaz zdaja sie byc aktualne Akurat w tej chwili przychodzi mi na mysl Black Celebration.
Enjoy The Silence
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11397
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 02 mar 2009 15:10

Choć do służb porządkowych tu nie należę na forum to zwracam uwagę że trochę off-topic piszecie panowie, a wracając do tematu to nie wiem jak ocenić mam ten klip? jeśli jako całość z muzyką i treścią kawałka to wypadnie słabo a jeśli jako tribute video kogoś kto lubi filmy z serii "Piła" to już lepiej, będę chyba jednak zmuszony ocenić wg pierwszych kryteriów i dam mu... pałę :/
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Rajca
Posty: 6051
Rejestracja: 02 wrz 2006 15:35

Post 02 mar 2009 15:15

Mi zaś, tak fest, przeszkadza to celowe "udźwiękowienie" momentów kiedy beczka się turla i tym podobne. No dysonans jak nic.
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11397
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 02 mar 2009 15:18

no też racja bo to raczej rzadko bywa w klipach DM, zwykle jest sama muza i tak nawet wolę (jedyne coś w tym stylu co mi się podobało to w Suffer Well gdy Dave do baru wchodzi przytłumienie muzyki jakby właśnie w tym barze leciała i echo chyba lekkie też)
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup