SOTU- tydzień później...

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 880
Rejestracja: 22 lut 2009 00:22
Ulubiony utwór: Secret to the End
Lokalizacja: w promieniu X

Re: SOTU- tydzień później...

Post 02 kwie 2009 22:46

W pierwszym topiku sie nie wypowiadałem :) , w tym juz moge.Dla mnie płyta lepsza od PTA
In Chains, Corrupt to moje strzały w 10 a reszta też niczego sobie

A dla Jarego plusik za podtrzymywanie atmosfery :D
Proszę nabrać powietrza...zatrzymać...i nie oddychać!
astiz

Post 02 kwie 2009 22:50

Krytyka,krytyką.Owszem powinna być,ale czasami bywa tak,że niektóre Twoje zarzuty są wzięte z kosmosu i niesprawiedliwe.Mają formę obsesji i szukania dziury w całym.
Jari

Post 02 kwie 2009 22:51

E tam... marudzisz Wać Pan. Ktoś kurde musi rozruszać towarzystwo i robić dym i hałas :) Każde forum ma swojego Palikota i Janka Tomaszewskiego w jednym. Jedziemy dalej, dawać następne tematy...
Awatar użytkownika
stripped
Posty: 11326
Rejestracja: 09 wrz 2006 17:01
Ulubiony utwór: hajerlow

Post 02 kwie 2009 22:58

Jari pisze:
stripped pisze:mam nadzieję po prostu że jeśli będzie kogoś korciło napisać post w większości nie różniący się od jego poprzednich to już sobie odpuści
A te posty które wychwalają DM pod niebiosa to nie są oby takie same? Czy to jest tak, że jak to jest forum DM to tu trzeba tylko grzecznie i tylko pozytywnie?
Mówiłem o OBU stronach jeśli nie zauważyłeś i chodziło mi o nie wnoszenie niczego ciekawego do dyskusji momentami ale nie ja tu sprzątam więc zwyczajnie wyloguję się i pójdę spać teraz a wy róbcie dymy jak chcecie.
"Murzyn wielkim wezyrem był i jest" - munlup
Awatar użytkownika
Czez
Posty: 9037
Rejestracja: 22 lut 2009 00:43
Ulubiony utwór: Cala masa
Lokalizacja: Glasgow

Post 03 kwie 2009 11:22

Stripped, moze nawet masz racje z tym powtarzaniem, ale jesli jest dyskusja, a taka sie toczy na forum, to zdania - argumenty czesto sie beda powtarzaly. Jesli podobaja mi sie jakies slowa, np.
shodan pisze:trzy ostatnie produkcje (a zwłaszcza dwie) spowodowały tych fanów odpływ,
Ale chyba głównie tych, którzy słuchali DM z przypadku. Nie wierzę, że prawdziwy fan nagle odwróci się od zespołu, bo nie podoba mu się nowa płyta. Co najwyżej może omijać tę czy tamtą płytę, ale innych ulubionych będzie słuchał. I mówię o prawdziwych fanach, dla których DM od wielu lat jest świętością. Poza tym zgadzam się z newdressem, że młodzież teraz słucha zupełnie czegoś innego. Czasy się zmieniają.
Ja tez sie tego bede trzymal. Shodan, kiedy idziemy na piwko? :beer:
Enjoy The Silence